• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Prośby do administracji

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1991
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Kaizen: Zgoda
Rai: Brak zgody. Po pierwsze składasz z prośbę z konta, na którym chcesz ją uskutecznić. Na Raiu nie możesz. Ponadto masz już aktywną prośbę o klan i nie pozwolimy ci na nową, póki nie skończysz tamtego lub nie zrezygnujesz z tamtego. Na tamtym nie pozwolimy ci oczywiście na zmianę konceptu klanu, ani zmianę metody jego stworzenia. Pamiętaj również bo wtedy ci o tym nie napisałem, że na tamtej postaci masz bana na prośby na 3 kolejne misje B. Idąc dalej, jeśli zrezygnujesz z tamtej prośby to i tak, nie pozwolimy ci na stworzenie klanu. Twój słomiany zapał i większa ilość "Zajawek" niż faktycznie chęci nie przekonuje nas do tego, by wyrazić zgodę. Pograj kilka miesięcy, osiągnij coś, a może w przyszłości wrócimy do tej rozmowy.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2022, 14:22 przez Hefajstos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Chinoike Rai
Posty: 191
Rejestracja: 09 lut 2022, 15:14
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Rai
Discord: vR4Y#1635
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prośby do administracji

"Brak zgody. Po pierwsze składasz z prośbę z konta, na którym chcesz ją uskutecznić. Na Raiu nie możesz."
Gracz po uzyskaniu zgody administracji może utworzyć nowe konto, gdzie rozpisze dokładnie cały klan.
- viewtopic.php?f=7&t=260 - a z czego miałem pisać jak nie z Raia? Masz podaną zasadę, to pytam z tej postaci.

"Ponadto masz już aktywną prośbę o klan i nie pozwolimy ci na nową, póki nie skończysz tamtego lub nie zrezygnujesz z tamtego. Na tamtym nie pozwolimy ci oczywiście na zmianę konceptu klanu, ani zmianę metody jego stworzenia." - Dlatego mogę przystać na nierobienie, aby zrobić klan, gdzie już z kimś mam ustalone co i jak.

"Pamiętaj również bo wtedy ci o tym nie napisałem, że na tamtej postaci masz bana na prośby na 3 kolejne misje B." - To nie jest wtedy mój problem tylko wasz, że dajesz zasadę po przyznaniu już zgody i nagle po kilku miesiącach zmieniasz od widzimisię. To bardziej pokazuję, że samemu nie umiesz trzymać się danego wtedy przykazu przez siebie samego.

"Idąc dalej, jeśli zrezygnujesz z tamtej prośby to i tak, nie pozwolimy ci na stworzenie klanu. Twój słomiany zapał i większa ilość "Zajawek" niż faktycznie chęci nie przekonuje nas do tego, by wyrazić zgodę. Pograj kilka miesięcy, osiągnij coś, a może w przyszłości wrócimy do tej rozmowy." - Co innego jeśli zapalu nie masz do skonczenia klanu, który nie wiesz czy się przyjmie i zachęci do niego innych ludzi, aby korzystali, a co innego, kiedy przedstawiasz komuś konsekwentną wizję, która następnie może zostać zrealizowana.

Sądzę, że traktujesz mnie teraz bardzo niefair, bo nawet nie zapytałeś jakie mam osoby, jaki jest zamysł i co chcemy osiągnąć, ale wydać szybciej osąd zmieniając zdanie po bardzo długim czasie jest łatwiej.
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1145
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Prośby do administracji

Rai, to nie jest temat do dyskusji i zażaleń. Uważasz, że zostałeś potraktowany nie fair, to pójdź do tematu skarg lub bezpośrednio do adminów, żeby ewentualnie ich "przekonać". To cała administracja po dyskusji podjęła taką decyzję. Nie chodzi tu o to jaki masz zamysł oraz co chcecie osiągnąć, a o sam fakt że nie jesteśmy przekonani do dania Ci kolejnej zgody, gdy z poprzedniej wyszło co wyszło, oraz widzimy Twoje podejście i zachowanie. Podpadasz nam coraz częściej, więc nie rozpędzaj się zbyt bardzo.

W dodatku, 3 misje B były od samego początku dawane jako wymóg. Nie jest to zasada po daniu zgody, więc powstrzymaj się ze swoimi oskarżeniami.

Przypominam też, że "tworzenie klanu, jaki nie wiesz czy się przyjmie" było twoją decyzją od samego początku. Trzeba było nad tym faktycznie mocno pomyśleć, czy na pewno chcesz taki klan i być gotowy na to, że nie dostaniesz na nim wszystkiego czego pragniesz po przejściu przez WT. Z czego, to nie tak że przez to już nigdy nie będziesz mógł zrobić klanu. Gracz może zrezygnować z tego klanu co jest w trakcie tworzenia i zabrać się za następny, jeżeli uznamy że... no zasługuje. W tym przypadku, nie uznajemy, więc jak pograsz parę miesięcy i będziesz grzeczny, to zdanie możemy zmienić.

Dodatkowo, ofiaruję Ci ciekawostkę. Jeżeli pozostała dwójka graczy nadal jest chętna na utworzenie klanu, oni mogą znaleźć jeszcze inną osobę i z nią, w trójkę utworzyć klan, do którego ty później, na kolejnym multi byś dołączył. Tylko wówczas nie bierzesz udziału w samym tworzeniu klanu, jak tamta trójka. Po prostu pokaż, że grasz i tyle.

I nie odpisuj na to w tym temacie, tylko przyjmij do wiadomości, ewentualnie pójdź do adminów na PW. Jeżeli zobaczę tu odpis na tą wiadomość, to możesz się nim tylko sparzyć.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2022, 15:28 przez Jelonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 941
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Eee... generalnie przychodzę z dziwną sprawą bo mnie tu Tora odesłał. Więc w zasadzie nie do końca wiem, o co ją składam. O guidance? Opinię? Akcepcik? Z reszta ja może powiem, o co chodzi, bo chyba to jest ważniejsze.

Generalnie sporo czasu temu dostałam akcepta na technikę. Sam Don sprawdzał. No i miałam tę techniczkę kupioną, w ogóle jako prywatną i byłam sobie zadowolonym człowiekiem. No ale weszły wielkie renerfy Shuten klanu Sabataya i generalnie po dyskusji z technicznymi doszliśmy do wniosku, że jak chcę to co chcę, to w zasadzie może ja to opiszę jako wspomaganie. No i zadowolona dostałam reworka techniki, technika skończyła jako ogólnodostępna w klanie (which is fine) tylko... co dalej? Ja mam tę technikę jak miałam? Nie mam tej techniki? Mam składać oddzielną prośbę na technikę ogólnodostępną klanową (z czego jak pytałam Tory, bo nie nie trzeba into misje tylko into wydanie PT) by ją zachować? I'm kinda lost. Z jednej strony mam obecnie prośbę o Hachimona i nie chcę nimi żonglować, bo ja nie umiem w żonglerkę i zawsze wypuszczam piłeczki. No a z drugiej w sumie tracę technikę jaką miałam. Doshio? I need answers.

Argumentacja: no ja mogę co najwyżej napisać, że te renerfy to nie był mój pomysł no i no, tak to wyszło jak wyszło z tą techniką. No i mogę też powiedzieć tyle, że skoro wedle tego co mi Tora mówi ogólnodostępne wspomagania dla klanu nie wymagają misji, a tylko zgody to... No, sami wiecie. I generalnie będę ok ze wszystkim co ustalicie, ale wolałabym mieć jasność co do tego co ja mam z tym zrobić. No i piszę oficjalnie, a nie po discordach żeby to też na papierze było, że ja jestem grzecznym, przykładnym graczem >__>
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1991
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Prośby do administracji

Shuten: Akcept
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Hanatora Jinsei
Posty: 49
Rejestracja: 27 lut 2022, 23:09
Ranga dodatkowa: Rycerz
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Zmiana nicku na Aotsuki Ran
Argumentacja: Zmiana konceptu postaci
Awatar użytkownika
Sabataya Yumishi
Posty: 136
Rejestracja: 26 paź 2021, 0:16
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Proszę, by Yumishi miał fabularną możliwość zdobycia łuku, który został zaprojektowany przez porzuconą przez Affa Ko.
Argumentacja: Łuk ten był stworzony przez Affa specjalnie dla mnie, po konsultacjach ze mną i mocno mi na nim zależy. Oczywiście nie ma nic za darmo, więc stosowna fabuła rangi B.

► Pokaż Spoiler | Kami No Ya
Kami No Ya | God's arrow
Dystans200/400 metrów
Koszt3000
Stack/slot1/1
Wielofunkcyjny, wytrzymały i jak na swe wymiary dość ciężki łuk będący zarówno łukiem prostym jak i długim, posiadającym dodatkowo opcję złożenia w celu ułatwienia transportu. Broń można składać i rozkładać poprzez wciśniecie niewielkiego dźwigni przy lewym ramieniu. Prócz mechanizmu składania ramion broni widocznym na obrazku a działającym dzięki umieszczeniu ramion na wytrzymałych ośkach, łuk można również zwiększyć zmieniając jego rozmiary z łuku prostego na długi, poprzez wysunięcie ukrytych wewnątrz widocznych ramion broni rurek wykonanych z stopu żelaza i miedzi do których przymocowana jest cięciwa. Wówczas łuk traci nieco na swej wytrzymałości. Mechanizm wysunięcia zwiększenia długości ramion aktywowany i dezaktywowany jest poprzez wysłanie małego impulsu chakry. Do dodatkowych zalet łuku można dodać fakt, iż cięciwa została wykonana z Ko Banjī Waiyā Chō™ a przymocowana jest nie tyle do samych ramion a przytwierdzonych do nich małych kołowrotków, które zależenie od wykorzystania należy raz na pół roku bądź częściej naoliwić. Te dwa ostatnie bonusy sprawiają, iż łuk ma większy zasięg aniżeli zwykłe dostępne w sklepie łuki, poprzez szybsze, mocniejsze i łatwiejsze naciągniecie cięciwy.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2022, 14:00 przez Sabataya Yumishi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

TSŪJITEGAN
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200S20
Awatar użytkownika
Maji Hao
Posty: 19
Rejestracja: 11 mar 2022, 15:39
Ranga: Genin
Discord: Liber#8595
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba Zmiana nicku na Hao Maji
Argumentacja oficjalne imię i nazwisko postaci będzie tak wyglądać
Awatar użytkownika
Kami Takashi
Posty: 333
Rejestracja: 09 lut 2022, 21:45
Ranga: Chūnin
Discord: Supra#3250
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Prośba o możliwość zdobycia zwoju do technik KARADA O ISSHIN SURU ĀTO | ART OF BODY RENEWING
Argumentacja: Przydałaby mi się ta technika, jako iż jest moją klanówką.
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 826
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

Kami Takashi: Akcept
Awatar użytkownika
Imatani Atsuko
Posty: 35
Rejestracja: 01 kwie 2022, 1:27
Ranga: Genin
Discord: NotDenying#1271
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Kuźnia:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: zmiana nazwy konta na Imatani Atsuko
Argumentacja: ostateczne personalia postaci!
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: Zwój Kishō Tensei
► Pokaż Spoiler
Kishō Tensei | One's Own Life Reincarnation己生転生
KlasyfikacjaIryō Ninjutsu, Kontrola Chakry, Kinjutsu
PieczęcieSmok → Małpa → Wąż → Pies → Baran → Wół → Koń → Ptak → Baran → Królik → Pies → Tygrys → Małpa → Świnia → Smok → Wąż → Ptak → Małpa → Baran → Koń
KosztPięciokrotny na żywym pacjencie, Całkowity na Martwym
ZasięgDotykowy
WymaganiaKONTROLA CHAKRY 9, Sennin: Iryō Ninjutsu
Ta technika została wynaleziona w Sunagakure przez grupę lalkarzy. Użytkownik, dając swoje siły życiowe, wykorzystuje całą swoją czakrę jako pośrednik.
Technika ta może być stosowana zarówno na żywych jak i martwych. Użycie jej na żywym może uratować i przywrócić cel od dobrego stanu, ale pozostawi użytkownika znacznie wyczerpanego. Gdy użyje się jej na martwym, użytkownik znajdzie pewną śmierć w zamian za duszę zmarłego. W trakcie używania, wydzielana czakra świeci blado-niebieskim kolorem. Jeśli własna czakra użytkownika jest niewystarczająca, może pomóc osoba trzecia.

Posiadając Specjalizację w Iryō Ninjutsu wszystkie wymagania dotyczące Kontroli Chakry są obniżone o 1 poziom. Dodatkowo możliwe jest pominięcie pieczęci. Czas mieszania chakry trwa jednak tyle, ile trwałoby faktyczne ich złożenie.
Argumentacja: Kontynuując fabułę mojej postaci jestem skory zdobyć tę technikę dla bliskich medyka, bacząc na jego charakter oraz wiedzę (mógłby spróbować swoich sił u kuglarzy na terenie Suny lub gdzieś w terenie, co zapewne będzie wymagało nie lada pracy). Zapewne misja/fabuła po zwój zostanie rozegrana w dalszej przyszłości. Ze względu na moją niedawną przerwę od marca zrozumiem jednak, jeżeli będziecie chcieli bym się z tym wstrzymał.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Orochi Sairai
Posty: 107
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:31
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Prośby do administracji

O co prośba: O to, by Sairai posiadał oswojoną białą odmianę węża zbożowego. Fabularnie chciałbym by ten wąż był już jakiś czas z Sairaiem
Argumentacja: Z tego co czytam jest to gatunek niejadowity, a pasuje zarówno pod kątem wyglądu (avatar) postaci, jak i pod kątem samego klanu. Na forko też pełnię kilka dodatkowych funkcji. Mogę oczywiście wykonać jakąś misję by "otrzymać" tego typu zwierzaka, tylko wciąż zależałoby mi na tym, by to nie była nagroda z misji i coś nowego. Może więc jakaś blokada na next prośbę przez x misji?
Awatar użytkownika
Jelonek
Posty: 1145
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:38
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:

Re: Prośby do administracji

Tamura: Sprawa wygląda tak, że pan już ma aktywną prośbę o pakt ze ślimaki. Z tego co się orientuję, z racji że nie było zgłoszenia zdobycia paktu, jeszcze nie udało Ci się go dorwać w swoje dłonie. Są w takim wypadku 2 opcje.

1) albo składasz ponownie prośbę o tą technikę jak już zdobędziesz pakt
2) albo porzucasz zdobywanie paktu. Jeżeli porzucisz te zdobywanie, to potem ponownie będziesz musiał po pakt złożyć prośbę, i oczywiście w tym samym czasie ktoś inny będzie mógł położyć swoje rączki na tym pakcie oraz go edytować wedle tam własnej woli.

Jeżeli wybierzesz opcję numer 1, nie musisz nas o tym informować. Jeżeli wybierzesz opcję numer 2, to zwyczajnie powiedz to nam odpisując właśnie w tym temacie z prośbami.

Sairai: masz akcepta na zwykłego, oswojonego białego węża zbożowego. W zamian za to jednak, pierwszą rzeczą po akcepcie tej prośby jaką musisz zrobić to wykonanie 1 misję rangi D (może to być też samodzielka lub samomisja). Nie musi ona dotyczyć zdobywania węża, tylko będzie ona swoistą "zapłatą" za niego.
Wcielenie Jelenia
Moderator Fabularny | Moderator Techniczny | Miły człek jakiego można pytać o rzeczy i pomoc | Hidden Admin
Prowadzone wątki 6/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
  • The Inquisitor's Journey - Ichijou Michiru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgłoszenia”