• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Reputacja postaci i książka bingo

Pierwsze miejsce, do którego należy się udać po wszelakie informacje dotyczące fabuły. Pieczę nad nim sprawuje Główny Mistrz Fabularny, dbając o aktualność znajdujących się tutaj opisów oraz informacji. Tematy w tym dziale służą do przybliżenia obrazu świata oraz wydarzeń, mających na niego wpływ.

Moderator: Mistrzowie fabularni

Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 664
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:

Reputacja postaci i książka bingo

#1

Reputacja
W wyniku działań fabularnych nasza postać może stać się mniej lub bardziej znana... w dobrym bądź złym tego słowa znaczeniu. Może się to wiązać z różnymi tytułami bądź listami gończymi wystawionymi za nami. Reputację można podzielić na regionalną oraz globalną. Zależne są one oczywiście od tego jakie działania podjęła postać i jak postrzegają ją ludzie:
 • Reputacja regionalna tyczy się wydarzeń mniej istotnych, które nie odbiły się na światowej scenie. Informacje o takich zdarzeniach jak obrona bądź też zaatakowanie jakichś cywili może nie wyjść poza daną nację. Wówczas właśnie mamy do czynienia z reputacją regionalną.
 • Na reputację globalną wpływają czyny, których echo odbije się na większą skalę bądź też skumulowana przez dłuższy czas reputacja regionalna z większej ilości terenów.
Alignement chart
Poza samą reputacją, przyznawany jest także alignement chart (AC). Nie jest to faktyczne określenie charakteru postaci, a jedynie krótkie podsumowanie tego, jak dana postać postrzegana jest przez resztę świata czy też poszczególne nacje/grupy/organizacje/jednostkę. Jest to tylko dodatek i zawsze pierwsze skrzypce powinien grać opis reputacji, a dopiero w dalszej kolejności AC.
Książka bingo
Darmowy, ogólnodostępny przedmiot do odebrania w sklepie bądź też punktach skupu zwłok, jeńców czy też aresztach. Jest to książka, która swym wyglądem przypomina skoroszyt o ciężkiej i wytrzymałej, skórzanej okładce. Ów skoroszyt wypełniony jest łatwymi do dodania i usunięcia kartkami, będącymi listami gończymi, na których znajduje się zdjęcie bądź portret pamięciowy, opis czynów za jakie są poszukiwani oraz czasami posiadane umiejętności, na jakie warto uważać. No i oczywiście cena za dostarczenie osobnika żywego bądź martwego do konkretnych lokalizacji. List gończy posiadać może każdy NPC, jak i gracz, który w jakiś sposób naprzykrzy się osobom o władzy czy też po prostu ludziom o głębokich portfelach bądź wpływach. Oprócz w pełni legalnych i oficjalnych listów gończych istnieją również te nielegalne, zlecone przez osoby prywatne bądź element przestępczy. Swoje książki Bingo należy aktualizować o nowe listy, odwiedzając wymienione wyżej punkty lub tablice i słupy z ogłoszeniami, gdzie również natknąć się można na zawieszone listy.
NPC a Bingo
Książka Bingo pozwala na zebranie w jednym miejscu danych o poszukiwanych kryminalistach - zarówno o postaciach graczy, którzy zasłużyli sobie na złą sławę, ale również o NPC poszukiwanych za swe niecne czyny. Tak jak zbiegły przestępca siłą rzeczy ma okazję zaistnieć na kartach tegoż skoroszytu poprzez dodanie go przez prowadzącego zdarzenie MG, tak zwykli gracze również mają szanse zapełnić stronice Bohaterami Niezależnymi.
 1. Nowego NPC do Bingo może zgłosić każdy aktywny gracz, który ma siły i chęci;
 2. Propozycje należy zgłaszać w TYM temacie;
 3. Gracz wypełnia tylko Kartę Bingo. Może zaznaczyć, jakie dziedziny chciałby zobaczyć u takiego NPC czy zaproponować inny pomysły korzystając z dostępnych pól;
 4. Wypełniona tak karta Bingo zostanie oceniona przez administrację i na jej podstawie opracuje techniczną stronę postaci. Administracja zastrzega sobie jednak prawo do wprowadzenia własnych korekt i poprawek do przedstawionego projektu;
 5. Pełne karty NPC znajdować się będą w dziale administracyjnym i nie będą udostępniane do wglądu graczom;
 6. Wgląd do takiej karty może zostać zapewniony Mistrzom Gry, którzy prowadzą wątek z wykorzystaniem ów NPC np. podczas misji polegającej na jego unieszkodliwieniu;
 7. Po zakończeniu prac nad techniczną stroną postaci, w tym temacie umieszczony zostanie wypełniony wpis do Bingo;
 8. Administracja ma prawo przyznać wynagrodzenie PB osobie zgłaszającej propozycję NPC do Bingo. Proces ten wygląda jak w przypadku wyceniania technik: zarówno pod kątem oceniania jakości, ilości oraz przyznawania wynagrodzenia w sposób okresowy;
 9. Możliwe jest polowanie na zgłoszonego przez siebie NPC;
 10. Jeżeli taki NPC ma widoczną słabość względem postaci polującej (np. strach przed robakami w przypadku, gdy polującym jest Aburame), administracja ma prawo obniżyć wynagrodzenie za wątek z taką Postacią Niezależną;
Postacie NPC, tak samo jak gracze, mogą rosnąć w siłę. W przypadku problemów z pochwyceniem poszukiwanego, na podstawie związanych z tym wydarzeń Mistrzowie Fabularni mogą (chociaż nie muszą) postanowić o rozwinięciu danej postaci. Tym samym poszukiwany zaklasyfikowany jako przeciwnik rangi D, może z czasem stać się kryminalistą rangi A czy S.

Propozycje NPC do Bingo można zgłaszać w TYM temacie.
Wzór wpisu Bingo

Kod: Zaznacz cały

[bingo name=Imię Nazwisko img=https://imgur.com/rAqdZ8F.jpg]
[bs1][bfield name=Godność]Imię i nazwisko[/bfield]
[bfield name=Wiek][wiek]rok urodzenia[/wiek][/bfield]
[bfield name=Wioska]Wioska, do której przynależy/ał[/bfield]
[bfield name=Ranga]Najwyższa zdobyta ranga[/bfield]
[bdescr name=Znaki szczególne]- Raz
- Dwa
- Trzy
- Ale można i opisowo, tylko no, nie ma super dużo miejsca[/bdescr]
[/bs1]
[bs2][bfield name=Klas. Zagroż.]D-S[/bfield]
[bfield name=Status]Aktywny/Nieaktywny[/bfield]
[bfield name=Organizacja]Jeśli wiadomo, że do jakiejś należy[/bfield]
[bfield name=Sojusznicy]Jeśli o jakiś wiadomo[/bfield]
[bdescr name=Dokonane przestępstwa]- Jeden
- Dwa
- Trzy
- Ale można i opisowo, tylko no, nie ma super dużo miejsca[/bdescr]
[/bs2]
[bs3]
[bfield name=Data urodzenia]Dokładna data jeśli znana[/bfield]
[bfield name=Grupa Krwi]Grupa krwi jeśli znana[/bfield]
[bfield name=Wzrost]można podać na oko[/bfield]
[bfield name=Waga]można podać na oko[/bfield]
[bmisje d=0 c=0 b=0 a=0 s=0][/bmisje] 
[/bs3]
[bs4]
[bfield name=Zlecający]---[/bfield]
[bfield name=Żywy]Kwota w ryo[/bfield]
[bfield name=Martwy]Kwota w ryo[/bfield]
[bfield name=Uwagi]Jeśli jakieś są[/bfield]
[binfo]
[bfield name=Żywioły]---[/bfield]
[bfield name=KG/KT/Dōjutsu]---[/bfield]
[bfield name=Dziedziny]---[/bfield]
[bfield name=Atrybuty]---[/bfield]
[bfield name=Spec. Zdolności]---[/bfield]
[/binfo]
[/bs4]
[/bingo]
Ostatnio zmieniony 04 mar 2022, 22:14 przez Jelonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 664
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:

Spis reputacji postaci

#2

Reputacja Globalna
Postać nieznana jeszcze na świecie, potrzebująca więcej renomy by zaistnieć na całej jego skali.
Stary Kontynent
Postać na Starym Kontynencie kojarzona głównie przez dawnych shinobi Iwagakure oraz Sora no Kuni. Przez shinobi Kraju Nieba kojarzony głównie z dawnego chaosu jaki tam zasiał. Przez shinobi Iwagakure, kojarzony jako jeden z silniejszych shinobi, czasami widywanach u boku Godaime Tsuchikage, nim został posądzony o zdradzę podczas wojny i zniknął bez śladów. Wśród dawnych shinobi Sunagakure oraz Otogakure również jego imię się przewinęło ostrzegawczo, jednak nie w jakimś większym stopniu. Przez zwykłch ludzi w praktyce nie kojarzony. Ogólnie uważany za postać chaotyczną, częściej stającą po stronie zła, przez co mało kto z tych co znają jego reputację jest w stanie mu zaufać.
Południowe Wyspy
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Północ
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Południe
Postać nieznana w tych rejonach.
Reputacja Globalna
Postać nieznana kompletnie pod swoim nowym pseudoniem. Znana jedynie jako Maji Seitaro. Posiada liczne tytuły i pseudonimy na swoim koncie: Lwi Mędrzec, Trzeci Kazekage, Rzeźnik z Mrozu. Ten pod jakim najbardziej zapadł w pamięć wszystkim, to zwyczajnie jego tytuł "Trzeciego Kazekage". Nawet na Nowym Kontynencie jest on znany przez praktycznie wszystkie osoby mające związek, bądź interesujące się historią shinobi i skąd oni się wzięli. Znany on jest głównie z tego, jak przyczynił się do wybuchu "Największej Światowej Wojny Shinobi" i był w niej niepodważalnie najważniejszą jednostką. Uznawany za niesamowicie nieprzewidywalnego i dbającego głównie o siebie i swoje racje, często raniąc przy tym niewinnych. Ciężko o bardziej rozpoznawaną osobę na świecie, gdyż przebija w swojej reputacji nawet Zero. Uznawany przez wszystkich za martwego.
Stary Kontynent
Tak jak jest znany na całym świecie, tak na Starym Kontynencie nawet mieszkańcy mniejszych wsi o nim słyszeli - czego nie można powiedzieć o wioskach na Nowym Kontynencie. Jedynymi osobami mającymi według niego jakieś "ciepłe" emocje to niektórzy dawni mieszkańcy Suni jakim pasowała jego władza i ambicje. Nie ma shinobi jacy o nim nie słyszeli, a nawet niektórzy kojarzą jego niesamowitą władze nad błyskawicą czy współpracowanie z lwim paktem. Znana jest również dobrze jego twarz. Ludzie pamiętają bardziej szczególowo o jego osiągnięciach, jakimi było chociażby złapanie Kyuubiego czy uczynienie Suny niepodległą Daimyo. Również kojarzą jego złe czyny, jakimi były zabójstwo byłego Tsuchikage czy Otokage.
Południowe Wyspy
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Nowy Kontynent
Północ
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Nowy Kontynent
Południe
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Reputacja Globalna
Postać nieznana jeszcze na świecie, potrzebująca więcej renomy by zaistnieć na całej jego skali.
Stary Kontynent
Postać na Starym Kontynencie bardzo słabo znana, nie posiadająca większej renomy. Imię Hokori Kensei nie jest ludziom znane, z racji na jego często potajemne załatwianie spraw. Znany jest bardziej jako członek ANBU Shitorin, a jego sława wynikała z lojalnego i posłusznego działania dla swojej wioski podczas Największej Światowej Wojny Shinobi. Kojarzony on może być wśród bardziej elitarnych jednostek każdej z dawnych wielkich wiosek jako skryty morderca. Czy taka jest prawda, mało kto wie z racji nieznania jego prawdziwej twarzy. NIe jest uznawany ani za dobrego, ani za złego, będący typowym shinobi. Nie jest kompletnie znany wśród shinobi niższej rangi oraz ludzi Starego Kontynentu.
Południowe Wyspy
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Północ
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Południe
Postać nieznana w tych rejonach.
Reputacja Globalna
Postać nieznana jeszcze na świecie, potrzebująca więcej renomy by zaistnieć na całej jego skali.
Stary Kontynent
Postać na Starym Kontynencie nie kojarzona w znacznym stopniu. Wśród większości dawnych shinobi Iwagakure znany ze swoje pozycji jako lider klanu Hōseki oraz siły, dzięki której wliczał się w najsilniejszych członków Iwagakure. Z racji jednak na jego późniejsze członkowstwo, a także przewodzenie ANBU, znana jest bardziej jego zamaskowana persona bezwzględnie wykonująca rozkazy i wielokrotnie przyczyniająca się do wygranych bitew, często siejąc ogrom śmierci wśród wrogów. Często o nim wspominano w wrogich armiach, przez co jego pseudonim ANBU jest dobrze kojarzony przez dawny shinobi Oto oraz Suny. Również jest znany Konoszańskiej elicie, chociaż zwykli ludzie na Starym Kontynencie jakoś bardziej go nie kojarzą niezależnie od tego jako kto się przedstawia.
Południowe Wyspy
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Północ
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Południe
Postać nieznana w tych rejonach.
Reputacja Globalna
Kojarzona na całym świecie, jako dawna liderka Iwagakure - upadłej wioski shinobi - która miała duży udział w Największej Światowej Wojnie Shinobi. Nieznane są jednak na globie jej konkretne czyny, jedynie pogłoski o jej prawdziwie neutralnej naturze. Uznawana ogólnie za silną. W mniejszych wioskach poza Starym Kontynentem mogli o niej nawet nigdy nie słyszeć, i jedynie osoby interesujące się w jakimś stopniu shinobi mogły wiedzieć o niej coś więcej. Jej tytuł "Sekigan no Akai Hana" (隻眼 の 赤い 花) również nie jest tak popularny, jak na Starym Kontynencie, jednak sporo shinobi jacy przeżyli wojnę i rozeszli się po świecie go kojarzy.
Stary Kontynent
Postać znana na całym Starym Kontynencie. Znana jako Godaime Tsuchikage, oraz jedna z liderek głównych sił zbrojnych podczas Największej Światowej Wojny Shinobi. Uznawana jest za postać neutralną, czasem przestrzegającą prawo a czasem chaotycznie je łamiąca. Znana jest z dokonywania czynów jakie bardziej miały pomóc ludziom niż zaszkodzić - chociaż zawsze podążało za nią też zniszczenie. Każdy na Starym Kontynencie słyszał również, że została wraz z całą Iwagakure zwolniona przez ich Daimyo. Ludzie zaczęli ją nazywać "Sekigan no Akai Hana" (隻眼 の 赤い 花), w związku z opaską zasłaniającą jedno oko jaką lubiła nosić i jej czerwonymi oczami jakie nawiedzały koszmary jej przeciwników.
Południowe Wyspy
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Nowy Kontynent
Północ
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Nowy Kontynent
Południe
Postać znana tyle co globalnie, nie zdobyła większej renomy w tym rejonie.
Reputacja Globalna
Postać nieznana jeszcze na świecie, potrzebująca więcej renomy by zaistnieć na całej jego skali.
Stary Kontynent
Postać na Starym Kontynencie kojarzona w bardzo niewielkim stopniu, przez mieszkańców Tsuchi no Kuni. Dawni shinobi Iwagakure mogą go kojarzyć jako Nomikomu (Jaskółka 飲み込む), jednego z ich bardziej wybitnych medyków tamtych czasów, którego to znali ze względu na jego pracę w szpitalu jak i udział w Największej Światowej Wojnie Shinobi, kiedy to leczył ich w namiotach polowych. Zwykli mieszkańcy Kraju Ziemi kojarzą go jeszcze mniej, jednak przy wschodnich granicach krainy może usłyszeć pogłoski o świetnym medyku Nomikomu, jaki to wyleczył 50 mieszkańców wioski najechanej przez bandytów za darmo.
Południowe Wyspy
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Północ
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Południe
Postać nieznana w tych rejonach.
Reputacja Globalna
Postać nieznana jeszcze na świecie, potrzebująca więcej renomy by zaistnieć na całej jego skali.
Stary Kontynent
Na Starym Kontynencie kojarzona głównie przez mieszkańców Hi no Kuni i dawnych shinobi Konohagakure, oraz Iwagakure. Wśród nich kojarzona najbardziej ze swojej pozycji liderki klanu Yamanaka, oraz zdolności medycznych za jakie ludzie nadali jej tytuł Kyūseishu (Zbawca 救世主). Tytuł ten nie jest bardzo popularny, najbardziej wśród mieszkańców Hi no Kuni i dawnych shinobi Konohagakure. Shinobi Iwagakure kojarzą ją za jej udział w komunikacji między sojuszniczymi wioskami, co znacznie pomogło w Największej Światowej Wojnie Shinobi. Osoby z pozostałych krajów mają niewielkie szanse na skojarzenie jej, tak samo jak nieświadomi jej wpływu na wojnę shinobi z pozostałych wiosek.
Południowe Wyspy
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Północ
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Centrum
Postać nieznana w tych rejonach.
Nowy Kontynent
Południe
Postać nieznana w tych rejonach.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2022, 18:04 przez Jelonek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 664
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:

Listy gończe

#3

► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi D
Bingo Book // Uzumaki Tomesaburo
Informacje PodstawoweGodnośćUzumaki Tomesaburo
PrzydomkiNieznane
Wiek14
WioskaSakuragakure
RangaGenin Znaki szczególne
Zielone włosy
Dane KryminalneKlas. Zagroż.D
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Fuyu no Kuni Dokonane przestępstwa
Podpalenie karczmy na terenie Fuyu no Kuni
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost157 cm
Waga44 kg
Wykonane misjeD12C2B0A0S0
Nagroda ZlecającySakurakage, Uzumaki Yuri
Żywy 2000 Ryo
MartwyBrak
UwagiW przypadku znalezienia, prośba o bezzwłoczne poinformowanie Sakuragakure.
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyNiezbyt rozwinięty genin, umiący trochę Ninjutsu, Katonu oraz Taijutsu.
AtrybutyNiezbyt szybki, ale potrafi uderzyć tak że zaboli.
Spec. ZdolnościSensor

Bingo Book // Saiki Motomune
Informacje PodstawoweGodnośćSaiki Motomune
PrzydomkiNieznane
Wiek72
Wioskan/d
RangaCywil, Kapłan Znaki szczególne
Brak
Dane KryminalneKlas. Zagroż.D
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Kaeru no Kuni Dokonane przestępstwa
- Budowa świątyni Jashina w Nichibotsu no Kuni.
- Praktykowanie obrzędów Jashinistycznych.
- Zachęcanie do przechodzenia na Jashinizm.
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost164 cm
Waga54 kg
Wykonane misjeDn/dCn/dBn/dAn/dSn/d
Nagroda ZlecającyWładze Nichibotsu no Kuni
Żywy1 300 Ryo
Martwy1 300 Ryo
UwagiNie ufać jego słowom. Jashin jest zły. Światynie zrównać z ziemią.
Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuJashinkyo
DziedzinyNieznane żadne zdolności ninja
AtrybutySłaby pod każdym względem, z jedyną wyróżniającą się wysoką siłą woli
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Kamil Nazarenko
Informacje PodstawoweGodnośćKamil Nazarenko
PrzydomkiNieznane
Wiek26
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Krzywe okulary
- Generalnie nie rzuca się w oczy
- Wygląda jak by go miał wiatr przewrócić
Dane KryminalneKlas. Zagroż.D
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaPraha, Uma no Kuni Dokonane przestępstwa
- Obraził Cara Uma no Kuni
- Obraził Uma no Kuni
- Obraził architekturę Uma no Kuni
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
WzrostPrzeciętny
WagaNiska
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyRada Cara Uma no kuni
Żywy1 000
Martwy500 Ryo
UwagiBrak
Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyNieznane
AtrybutyNieznane.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Uchiyamada Hiroshi
Informacje PodstawoweGodnośćUchiyamada Hiroshi
PrzydomkiNieznane
Wiek26
Wioskaex-Konoha
Rangaex-Chuunin Znaki szczególne
- Brak
Dane KryminalneKlas. Zagroż.D
StatusAktywny
OrganizacjaSam sobie radzę.
SojusznicyNie potrzebuję.
Ostatnia znana lokalizacjaPunkt Bingo na terenach Hi no Kuni Dokonane przestępstwa
- Jeśli tylko bycie lepszym od innych jest przestępstwem.
Dane Osobiste Data urodzenia16.07.136
Grupa KrwiA Rh+
WzrostWysoki
WagaIdealna
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyUchiyamada Hiroshi
Żywy4 000 Ryo
Martwy-
UwagiZnajdźcie mnie jeśli potraficie!.
Inne znane informacje
ŻywiołyDoton, Suiton
KG/KT/DōjutsuBrak
DziedzinyJestem królem wody i władcą ziemi! Nie ma lepszych ode mnie!
AtrybutySiłaczem nie jestem, ale wytrwam w tym co robię! Nie ma ode mnie szybszych i woli mej nie złamiesz!
Spec. ZdolnościMistrz cieni i zasadzek.

Bingo Book // Kyung-Soon
Informacje PodstawoweGodnośćKyung-Soon
Przydomki---
Wiek24
Wioska---
Ranga--- Znaki szczególne
- Duża ilość złotych akcesoriów
- Specyficzny akcent
Dane KryminalneKlas. Zagroż.D
StatusAktywna
OrganizacjaBrak
SojusznicyBrak
Ostatnia znana lokalizacjaNichibotsu no Kuni Dokonane przestępstwa
- Ucieczka z domu
- Niewypełnienie obowiązku zamążpójścia
Dane Osobiste Data urodzenia13.09.139r.
Grupa KrwiAB0
Wzrost167 cm
Waga57 kg
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyRodzina Kyung-Soon wraz z niedoszłym mężem
Żywy5 000 Ryō
MartwyBrak
UwagiWymagana żywa, bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu
Inne znane informacje
Żywioły---
KG/KT/Dōjutsu---
Dziedziny---
Atrybuty---
Spec. Zdolności---
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi C
Bingo Book // Isa Manabu
Informacje PodstawoweGodnośćIsa Manabu
PrzydomkiPingwin
Wiek22
WioskaEx-Konohagakure, Wolny Strzelec
RangaGenin Znaki szczególne
Podczas “polowania” na kobiety nosi na sobie strój pingwina z ogonkiem z przodu.
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Kaeru no Kuni Dokonane przestępstwa
- Podwójny gwałt na terenie Kaeru no Kuni z wykorzystaniem Sumijutsu
- Gwałt na terenie Tokage no Kuni z wykorzystaniem Sumijutsu
- Gwałt na terenie Hi no Kuni
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost185 cm
Waga73 kg
Wykonane misjeD5C2B0A0S0
Nagroda ZlecającySakurakage, Uzumaki Yuri
Żywy5000 Ryo
Martwy2000 Ryo
UwagiZalecane jak największe torturowanie podczas łapania. Sugerowane udawanie ofiary jako metoda złapania go.
Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuSumijutsu
DziedzinyKreatywny zboczeniec polegający głównie na Sumijutsu, z dodatkami Genjutsu oraz Fuinjutsu.
AtrybutyZwinny, giętki, szybki i dość dobrze umie w kontrolę chakry.
Spec. ZdolnościBardzo łatwo zaciera za sobą wszelakie informacje, a każda ofiara mimo widzenia go bez przebrania, nie pamięta jego twarzy.

Bingo Book // Setanta McNoich
Informacje PodstawoweGodnośćSetanta McNoich
PrzydomkiNieznane
Wiek28
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Gęste rudo-brązowe włosy
- Liczne blizny na całym ciele
- Upodobanie do tanich trunków wysokoprocentowych i łatwych kobiety oraz pań lekkich obyczajów
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaMuhō, Hana no Kuni Dokonane przestępstwa
- Liczne gwałty na terenie nowego kontynentu
- Liczne bójki w barach
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost180 cm
Waga75 kg
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyEiri Komizuki
Żywy-
Martwy1 000 Ryo
UwagiDodatkowe 1.000 Ryo jeśli zostanie sprowadzony do Eiri i wykastrowany na jej oczach tuż przed ścięciem.
Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyNieznane
AtrybutyNieznane
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Hansel
Informacje PodstawoweGodność"Hansel"
PrzydomkiNieznane
WiekNieznany
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Jeden z bliźniąt prawdopodobnie starszy brat
- Identyczny z siostrą
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyGretel
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Sakura no Kuni Dokonane przestępstwa
- Liczne zabójstwa wśród ludności cywilnej (5 potwierdzone)
- Kanibalizm
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost164 cm
WagaPrzeciętna
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyTakagi Wataru
Żywy2 000 Ryo
Martwy1 500 Ryo
UwagiZawsze ze swoją siostrą, Gretel.
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyZieje ogniem i bije pięściami.
AtrybutySzybki i zwinny, ale raczej niezbyt wytrzymały.
Spec. ZdolnościBrak

Bingo Book // Gretel
Informacje PodstawoweGodność"Gretel"
PrzydomkiNieznane
WiekNieznany
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Jedna z bliźniąt prawdopodobnie młodsza siostra
- Identyczna z bratem
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyHensel
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Sakura no Kuni Dokonane przestępstwa
- Liczne zabójstwa wśród ludności cywilnej (5 potwierdzone)
- Kanibalizm
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost164 cm
WagaPrzeciętna
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyTakagi Wataru
Żywy2 000 Ryo
Martwy1 500 Ryo
UwagiZawsze ze swoim bratem, Hanselem.
Inne znane informacje
ŻywiołyFuton
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyWymachuje dwoma wakizashi oraz kontroluje wiatr.
AtrybutySzybka i zwinna, ale raczej niezbyt wytrzymała.
Spec. ZdolnościBrak

Bingo Book // Jueyun
Informacje PodstawoweGodnośćJueyun
Przydomki---
Wiek32
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Białe włosy
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywna
OrganizacjaNieznany gang
SojusznicyLee
Ostatnia znana lokalizacjaMiasto na wschodzie Królestwa Kupieckiego Dokonane przestępstwa
- Produkowanie silnie uzależniających narkotyków
- Wynajem elementów przestępczych do sprzedaży swoich wyrobów i nękania ludności cywilnej
Dane Osobiste Data urodzeniaBrak informacji
Grupa KrwiBrak informacji
Wzrost174 cm
Waga58 kg
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyPrywatny Inwestor z Królestwa Kupieckiego
Żywa3500
MartwaBrak wynagrodzenia
UwagiZdobycie próbek specyfików kobiety zostanie dodatkowo wynagrodzone
Inne znane informacje
Żywioły---
KG/KT/Dōjutsu---
DziedzinyRenkinjutsu
Atrybuty---
Spec. Zdolności---

Bingo Book // Lee
Informacje PodstawoweGodnośćLee
Przydomki---
Wiek20
Wioska---
Ranga--- Znaki szczególne
- Potężne gabaryty, ponad 2 metry wzrostu
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywny
OrganizacjaNieznany z nazwy gang
SojusznicyJueyun
Ostatnia znana lokalizacjaMiasto na wschodzie Królestwa Kupieckiego Dokonane przestępstwa
- Wymuszenia
- Liczne bójki z strażnikami
- Członkostwo w gangu rozprowadzającym narkotyki.
Dane Osobiste Data urodzeniaBrak informacji
Grupa KrwiBrak informacji
Wzrost230 cm
Waga150 kg
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającySiły porządkowe Królestwa Kupieckiego
Żywy1 100 Ryō
Martwy1 100 Ryō
Uwagi
Inne znane informacje
Żywioły---
KG/KT/Dōjutsu---
DziedzinyItamiken. Kōshōken, Karate Shōtōkan
AtrybutyNiezwykle wytrzymały i potężny wojownik, zdolny do niszczenia głazów gołymi rękoma. Nie zademonstrował żadnych umiejętności do kontroli chakry. Dzięki swym znajomością posiada dostęp do groźnych substancji.
Spec. Zdolności---
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi B
Bingo Book // Modliszka | Kamakiri | カマキリ
Informacje PodstawoweGodnośćSukebe Shinji
PrzydomkiModliszka | Kamakiri | カマキリ
Wiek 40 lat
WioskaEx-Konohagakure no Sato
RangaChūnin Znaki szczególne
- Znana głównie pod pseudonimem Modliszka
- Wygląda znacznie młodziej, niż mogą sugerować akta
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaiYora no Kuni Dokonane przestępstwa
- Dopuszczenie się dezercji z Konohagakure w 140 roku
- Zamordowanie jednego shinobi z Konohagakure
- Zamordowanie dziesięciu cywilów (można przypuszczać, że liczba ofiar jest większa)
Dane Osobiste Data urodzenia15 sierpnia 122r.
Grupa KrwiNieznana
Wzrost175 cm
Waga57 kg
Wykonane misjeD4C10B7A0S0
Nagroda ZlecającySakurakage, Uzumaki Yuri
Żywy4 000
Martwy2 000
UwagiPo ucieczce z wioski widziana kilkukrotnie w różnych domach publicznych na terenie Tanima no Kuni oraz Yora no Kuni. Często zmieniała swoje miejsce pobytu.
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton, Doton
KG/KT/DōjutsuShikei Seppun
Dziedziny Dziedzina klanowa najlepiej rozwinięta, oraz Ninjutsu oraz Katon. Przeciętna znajomość Dotonu oraz Genjutsu.
AtrybutyDobra szybkość i kontrola chakry, reszta przeciętna.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Yota Kanaho
Informacje PodstawoweGodnośćYota Kanaho
PrzydomkiNieznane
Wiek37
WioskaNieznana
RangaNieznana Znaki szczególne
- Średniej długości proste rude włosy
- Jej ubranie przypomina bardziej jednoczęściowy kombinezon aniżeli inne stroje zwyczajowo noszone przez ninja.
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Udon no Kuni Dokonane przestępstwa
- Kierowanie szajką bandytów działającą na pograniczu Tsume no Kuni oraz Udon no Kuni
- Wielokrotne rabunki, rozboje oraz morderstwa w Tsume oraz Udon no Kuni.
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost153 cm
Waga45 cm
Wykonane misjeDNieznaneCNieznaneBNieznaneANieznaneSNieznane
Nagroda ZlecającyNieznany
Żywy10 000 Ryo
Martwy2 500 Ryo
UwagiBrak
Inne znane informacje
ŻywiołyRaiton, Suiton
KG/KT/DōjutsuTenki no Jutsu
DziedzinyWyspecjalizowana w walce dwiema Kamami, reszta nieznana.
AtrybutySzybka oraz wytrzymała, jednak nie zbyt silna. Dobrze włada chakrą.
Spec. ZdolnościMożliwość wpływania na pogodę.

Bingo Book // Uvo Raghnark
Informacje PodstawoweGodnośćUvo Raghnark
PrzydomkiNieznane
Wiek38
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Często unosi się wokół niego woń ryb i nikotyny
- Masa tatuaży pokrywających jego tors, ramiona i twarz
- Bardzo silny akcent wskazujący na południowe pochodzenie
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaKakamigahara, Kuma no Kuni Dokonane przestępstwa
- Szmuglerka
- Złodziejstwo
- Działania nacechowane wywrotowo
Dane Osobiste Data urodzeniaMarzec, 124r.
Grupa KrwiB
Wzrost190 cm
Waga100 kg
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyBula Kawiali
Żywy3 000 Ryo
Martwy1 500 Ryo
UwagiBrak
Inne znane informacje
ŻywiołySuiton
KG/KT/DōjutsuBrak
DziedzinyDobrze wyszkolony w walce wręcz wojownik, łączący ją z Suitonem i dodatkowo używający dmuchawki.
AtrybutyBardzo silny i wytrzymały, jednak niezbyt szybki.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Bravado Onizuka
Informacje PodstawoweGodnośćBravado Onizuka
PrzydomkiNieznane
Wiek18
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Ubiera się jak ninja
- Czasem zaś jak kobieta
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Hikari no Kuni Dokonane przestępstwa
- Kradzież wina
- Zastraszanie i wyłudzanie haraczu
- Przynajmniej trzy potwierdzone morderstwa
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost170 cm
WagaPrzeciętna
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyErnst Akimohi
Żywy2 600
Martwy1 200 Ryo
UwagiBrak
Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyDobre shurikenjutsu, podobno się klonuje.
AtrybutyNieznane.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Esmeralda Douffe
Informacje PodstawoweGodnośćEsmeralda Douffe
PrzydomkiNieznane
WiekNieznany
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Mnóstwo biżuterii
- Zez oka lewego
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusNieznany
OrganizacjaKroczący w ściekach
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Tanima no Kuni Dokonane przestępstwa
- Prawdopodobna dowódczyni działającego na terenie kraju nowego ugrupowania przemytniczego
- Handel ludźmi
- Przemyt
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost170 cm
WagaPrzeciętna
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyAvi Konomi
Żywy3 000 Ryo
Martwy-
UwagiMa być w jak najlepszej kondycji i nietknięta.
Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyUmie co nieco w trucizny i Iryo Ninjutsu, poza tym dobrze strzela łukiem.
AtrybutyPrzeciętna praktycznie pod każdym względem, z wyjątkowo silną wolą.
Spec. ZdolnościBardzo dobra w uwodzeniu.

Bingo Book // Arashi Asha
Informacje PodstawoweGodnośćArashi Asha
Przydomki---
Wiek19
WioskaEx-Kumo, Ex-Oto
RangaChūnin Znaki szczególne
- Zadbane, bujne, kręcone włosy
Dane KryminalneKlas. Zagroż.B
StatusAktywna
OrganizacjaBrak
SojusznicyBrak
Ostatnia znana lokalizacjaHayashi no Kuni Dokonane przestępstwa
- Manipulacja wynikami Miss Piękności Kraju Dźwięku, Królestwa Kupców i Kraju Ognia
- Ciężkie uszkodzenia ciał potencjalnych kandydatek do głównych ról w topowych przedstawieniach teatralnych
- Naciśnięcie na odcisk wielu ważnym w show-biznesie osobom
- Liczne szantaże i groźby
Dane Osobiste Data urodzenia14.04.143
Grupa Krwi0
Wzrost171
Waga61
Wykonane misjeD12C7B1A0S0
Nagroda ZlecającyMadam Ori
Żywa4000 Ryō
Martwa2000 Ryō
Uwagi---
Inne znane informacje
ŻywiołyRaiton, Suiton
KG/KT/DōjutsuRanton
DziedzinyNinjutsu, Chēnkēji, Ittō-Ryū, Ninpo: Bukijutsu
AtrybutyKunoichi wyspecjalizowana w walce na średnią odległość, głównie za pomocą dostępnych żywiołów oraz łańcuchów, tworząc tym samym groźną kombinację. W walce polega przede wszystkim na refleksie, podczas gdy pozostałe atrybuty nie odbiegają znacząco od standardów.
Spec. ZdolnościRanton
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi A
Bingo Book // Kobayashi Ieyasu
Informacje PodstawoweGodnośćKobayashi Ieyasu
PrzydomkiNieznane
Wiek29
Wioskan/d
Rangan/d Znaki szczególne
- odziany niemalże jak klasyczny shinobi, jedynie ponczo ma narzucone na barki, przez co niezbyt widać jego wyposażenie pod nim
- na prawej ręce nosi chustę charakterystyczną dla Shugonin Jūnishi
- posiada długi warkoczyk po prawej stronie twarzy, który sięga mu do barku, a na końcu przewiązany jest gumką z drobnym, metalowym obiektem, który posiada na sobie czerwone kanji "火"
Dane KryminalneKlas. Zagroż.A
StatusAktywny
OrganizacjaShugonin Jūnishi
SojusznicyDaimyō Hi no Kuni
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Hi no Kuni Dokonane przestępstwa
n/d
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiA Rh-
Wzrostok. 180cm
Wagaok. 75kg
Wykonane misjeDn/dCn/dBn/dAn/dSn/d
Nagroda ZlecającyNieznany
Żywy20 000 Ryō
Martwy10 000 Ryō
UwagiNależy zachować szczególną ostrożność
Inne znane informacje
ŻywiołyDoton
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyDoton, Ninjutsu, Fūinjutsu
AtrybutyZdaje się być osobą trochę lepiej zbudowaną od przeciętnej, jednak posiada niezwykłą kontrolę chakry.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Hyūga Hime
Informacje PodstawoweGodnośćHyūga Hime
Przydomki---
Wiek24
WioskaEx-Konoha
RangaChūnin Znaki szczególne
- Pozbawione tęczówek, białe oczy.
- Tatuaż na prawej ręce
- Tatuaż na lewym barku
Dane KryminalneKlas. Zagroż.A
StatusAktywna
OrganizacjaBrak informacji
SojusznicyBrak informacji
Ostatnia znana lokalizacjaGranica Kaze no Kuni i Suna no Kuni Dokonane przestępstwa
- Wymordowanie Sunijskich jeńców wojennych
- Wielokrotne ataki na ludność cywilną pochodzącą z Kraju Wiatru
- Liczne morderstwa ludzi pochodzących z Kraju Wiatru
Dane Osobiste Data urodzenia2.4.139r
Grupa KrwiAB
Wzrost168 cm
Waga54 kg
Wykonane misjeD32C19B6A0S0
Nagroda ZlecającyKupiecka gildia pochodząca z Kraju Wiatru
Żywa2400 Ryō
Martwa1200 Ryō
Uwagi
Inne znane informacje
ŻywiołyFūton, Doton
KG/KT/DōjutsuByakugan
DziedzinyKenjutsu, Ninjutsu
AtrybutyZdolna wojowniczka preferująca walkę w zwarciu, z dostępnych informacji polega w dużej mierze na swej szybkości i refleksie, ale potrafi również znieść potężne obrażenia.
Spec. ZdolnościByakugan

Bingo Book // Kakuzuryū Bunko
Informacje PodstawoweGodnośćKakuzuryū Bunko
Przydomki---
Wiek21
WioskaEx-Iwa, Taki
RangaOinin, Buntaichō Znaki szczególne
- Czarne białko wokół tęczówek
- Ciało zszyte nićmi w wielu miejscach
- Tatuaż na prawym ramieniu
Dane KryminalneKlas. Zagroż.A
StatusAktywna
OrganizacjaWewnętrzna jednostka wywiadowcza Takigakure
SojusznicyKurama Hideko, Sukōchi Kayo
Ostatnia znana lokalizacjaTakigakure no Sato Dokonane przestępstwa
- Wielokrotne morderstwa na Shinobi
Dane Osobiste Data urodzenia---
Grupa Krwi---
Wzrost165 cm
Waga54 kg
Wykonane misjeD3C40B23A5S1
Nagroda ZlecającyJōnin Hanagakure z klanu Kakuzuryū
ŻywyBrak
Martwy15 000 Ryō
UwagiUwaga, Bunko ma duże doświadczenie w polowaniach na osoby w Bingo, potrafi wykorzystać je będąc po drugiej stronie.
Inne znane informacje
ŻywiołyDoton, Katon, Raiton
KG/KT/DōjutsuJiongu
DziedzinyNinjutsu, Kyotōryū, Ninpo: Bukijutsu
AtrybutyKunoichi ukazuje wysoki i zrównoważony poziom atrybutów fizycznych.
Spec. ZdolnościJiongu

Bingo Book // Sukōchi Kayo
Informacje PodstawoweGodnośćSukōchi Kayo
Przydomki---
Wiek22
WioskaEx-Suna, Taki
RangaOinin, Buntaichō Znaki szczególne
- Liczne, wszelakiego pochodzenia blizny pokrywające większość ciała
Dane KryminalneKlas. Zagroż.A
StatusAktywna
OrganizacjaWewnętrzna jednostka wywiadowcza Takigakure
SojusznicyKurama Hideko, Kakuzuryū Bunko
Ostatnia znana lokalizacjaTakigakure no Sato Dokonane przestępstwa
- Porwania polityków Kraju Wodospadu i okolicznych nacji
- Zbrodnie wojenne
- Działania mające na celu destabilizacje sytuacji politycznej w nacjach Starego Kontynentu
Dane Osobiste Data urodzeniaBrak informacji
Grupa KrwiBrak informacji
Wzrost169 cm
Waga58 kg
Wykonane misjeD8C14B15A7S2
Nagroda ZlecającyMakana
Żywy9 700 Ryō
Martwy8 600 Ryō
UwagiUwaga, zwykle porusza się w towarzystwie podkomendnych
Inne znane informacje
ŻywiołyKatonu, Fūton
KG/KT/DōjutsuShakuton
DziedzinySuna no Ken, Ninpo: Bukijutsu, Ninjutsu, Iryō Ninjutsu
AtrybutyKunoichi wyspecjalizowana w walce na bliską i średnią odległość, głównie z wykorzystaniem Shakutonu oraz Katonu. Wedle informacji jest szybką i zręczną wojowniczką potrafiącą z łatwością wytrzymać duże obrażenia, przez taką a nie inną filozofię specjalizuje się w torturach i uzyskiwaniu informacji.
Spec. Zdolności---

Bingo Book // Sabataya Koizumi
Informacje PodstawoweGodnośćSabataya Koizumi
Przydomki---
Wiek47
WioskaEx-Kirigakure no Sato, Ex-Iwagakure no Sato, Amegakure no Sato
RangaA Znaki szczególne
- Posiada ranę ciętą na prawym policzku
- Nosi umundurowanie shinobi z Wioski Ukrytej w Deszczu
- Włosy mężczyzny są wiecznie spięte w kucyk
Dane KryminalneKlas. Zagroż.A
StatusAktywny
OrganizacjaLider Klanu Sabataya
SojusznicyCzłonkowie klanu Sabataya, Kise Ogumo
Ostatnia znana lokalizacjaAmegakure no Sato Dokonane przestępstwa
n/d
Dane Osobiste Data urodzenia23.05.115
Grupa Krwi0 Rh+
Wzrostok. 180cm
Wagaok. 75kg
Wykonane misjeDNieznaneCNieznaneBNieznaneANieznaneSNieznane
Nagroda Zlecający---
Żywy20 000 Ryō
Martwy10 000 Ryō
UwagiBardzo nieufna jednostka, potrafi reagować agresywnie na dezaprobatę
Inne znane informacje
ŻywiołyDoton, Suiton
KG/KT/DōjutsuTsūjitegan
DziedzinyNinjutsu, Fūinjutsu
AtrybutyZdaje się być osobą trochę lepiej zbudowaną od przeciętnego człowieka dzięki treningowi ninja, przy czym jego kontrola czakry jest na bardzo wysokim poziomie.
Spec. ZdolnościJego siła woli jest wręcz nie do złamania, a każdy z bliskich mężczyzny nazywa go najbardziej upartym człowiekiem na Ziemi.

Bingo Book // Terumi Jin
Informacje PodstawoweGodnośćTerumi Jin
Przydomki---
Wiek34
WioskaEx-Kirigakure
RangaTokubetsu Jōnin Znaki szczególne
- Wykorzystuje dużą ilość makijażu i perfum
Dane KryminalneKlas. Zagroż.A+
StatusAktywny
OrganizacjaBrak informacji
Sojusznicy---
Ostatnia znana lokalizacjaYagishiri (Mizu no Kuni) Dokonane przestępstwa
-Zamach stanu w Mizu no Kuni
-Ucieczka z wioski
Dane Osobiste Data urodzeniaBrak informacji
Grupa KrwiBrak informacji
Wzrost171 cm
Waga64 kg
Wykonane misjeD9C20B8A4S1
Nagroda ZlecającyLord Feudalny Mizu no Kuni
Żywa15000 Ryō
Martwa20000 Ryō
Uwagi
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton, Suiton, Fūton
KG/KT/DōjutsuFutton
DziedzinyGenjutsu, Iryō Ninjutsu, Ninjutsu
AtrybutyPod aspektami fizycznymi mężczyzna nie wydaje się dominować nad innymi wojownikami swej kategorii, perfekcyjnie jednak panuje nad swą chakrą oraz zauważono, iż musi posiadać jej duże ilości.
Spec. ZdolnościTworzenie niezwykle żrących gazów i kwasów, które z łatwością przełamują nawet najpotężniejsze obrony - nie mówiąc już o stali czy ludzkim mięsie
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi S
Bingo Book // Hyakuzawa Yogan
Informacje PodstawoweGodnośćHyakuzawa Yogan
PrzydomkiKyojin no satsugai-sha (Pogromca Gigantów)
Wiek22
WioskaEx-Iwagakure no Sato
RangaKage Znaki szczególne
- Wiele blizn na ciele po operacji
- Możliwe pomyłki w kierunkach świata
Dane KryminalneKlas. Zagroż.S
StatusNieznany
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaKage Dokonane przestępstwa
- Morderstwo dużej liczby Sabatayów
- Morderstwo Daimyo Kraju Wodospadów
- Pozyskanie genów Sabataya Anzou
- Przeprowadzenie udanej rebelii w kraju wodospadów.
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost190CM
Waga80KG
Wykonane misjeD3C3B6A3S1
Nagroda ZlecającyDaimyo Tsuchi no Kuni
Żywy/Martwy25 000 Ryo
Martwy15 000 Ryo
Uwagi Niebywałe szczęście do wychodzenia cało z sytuacji w których powinien zginąć. Niebywały pech w sytuacjach w których wszystko powinno być w porządku
Inne znane informacje
ŻywiołyYoton, Katon, Doton, Suiton,
KG/KT/DōjutsuTsūjitegan, Yoton
DziedzinyMistrz wszystkich żywiołów nad jakimi panuje, oraz zauważalne wysokie zdolności w Ninjutsu oraz Iryo ninjutsu.
AtrybutySzybki, wytrzymały i mający perfekcyjną kontrolę chakry. Niezbyt silny.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // Matsumoto Harunori
Informacje PodstawoweGodnośćMatsumoto Harunori
PrzydomkiNieznane
Wiek46
Wioskan/d
RangaGenerał Znaki szczególne
- przy pasie zwisa mu chusta charakterystyczna dla członków Shugonin Jūnishi
- pełni rolę doradcy wojskowego
- często jego zadaniem jest reorganizacji struktur wojskowych w miejscach, gdzie zaczynała ona zawodzić
- posiada tatuaże na ramionach obu rąk
Dane KryminalneKlas. Zagroż.S
StatusAktywny
OrganizacjaShugonin Jūnishi
SojusznicyDaimyō Hi no Kuni
Ostatnia znana lokalizacjaAsakura, Hi no Kuni Dokonane przestępstwa
n/d
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiA Rh-
Wzrostok. 185cm
Wagaok. 85kg
Wykonane misjeDn/dCn/dBn/dAn/dSn/d
Nagroda ZlecającyNieznany
Żywy30 000 Ryō
Martwy20 000 Ryō
UwagiNależy zachować szczególną ostrożność
Inne znane informacje
ŻywiołyWszystkie
KG/KT/DōjutsuNieznane
DziedzinyKaton, Fūton, Raiton, Doton, Suiton, Ninjutsu
AtrybutySzybki i spostrzegawczy, posiadający bardzo silną osobowość i kontrolę chakry
Spec. ZdolnościZdaje się posiadać znacznie większą percepcję niż inne osoby

Bingo Book // Yogan Atsushi
Informacje PodstawoweGodnośćAtsushi Yogan
PrzydomkiNieznane
WiekNieznany
WioskaBrak
RangaBrak Znaki szczególne
- Unosi się od niego zapach siarki
- Pod płaszczem nosi biżuterię z kości pokonanych wrogów
Dane KryminalneKlas. Zagroż.S
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Hi no Kuni Dokonane przestępstwa
- Masowe ludobójstwo w Umi no Kuni
- Masowe ludobójstwo w Hi no Kuni
Dane Osobiste Data urodzeniaNieznana
Grupa KrwiNieznana
Wzrost164 cm
Waga60 kg
Wykonane misjeD0C0B0A0S0
Nagroda ZlecającyDaimyo kraju Ognia
Żywy-
Martwy20 000 Ryo
UwagiOKROPNIE NIEBEZPIECZNY
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton, Doton
KG/KT/DōjutsuYoton, Shinkoryū
DziedzinySpecjalista w władaniu lawą oraz technikach Jashina, posiadający równie potężna zdolności władania ogniem i ziemią. Niebezpieczny w zwarciu.
AtrybutySilny i wytrzymały, z wysoką siłą woli oraz przeciętną szybkością.
Spec. ZdolnościNieznane

Bingo Book // ???
Informacje PodstawoweGodność???
Przydomki---
Wiek???
Wioska---
Ranga--- Znaki szczególne
- Pilnuje ruin świątyni na północnym-zachodzie Kraju Pustyni [Tu znajduje się dokładna mapa do celu]
- Ubiera się czarno-żółto-fioletową togę
- Walczy Chepeszem
Dane KryminalneKlas. Zagroż.S
StatusAktywny
Organizacja---
Sojusznicy---
Ostatnia znana lokalizacjaŚwiątynia na północnym-zachodzie Kraju Pustyni Dokonane przestępstwa
- Pilnuje świątyni
Dane Osobiste Data urodzenia???
Grupa Krwi???
Wzrostok. 1,80 m
Waga---
Wykonane misjeDn/dCn/dBn/dAn/dSn/d
Nagroda ZlecającyArchimedes
Żywy---
Martwy18.000 Ryō
UwagiPo pierwsze towarzyszyć wam będzie moja uczennica którą możecie znaleźć w stolicy Kraju Kwiatów. Szukajcie Arianny. Ona też oceni czy nadajecie się do podjęcia zadania. Uwaga - przeciwnik jest najpewniej martwy i trzeba go ZNISZCZYĆ, a nie zabić.
Inne znane informacje
ŻywiołyFūton
KG/KT/Dōjutsu---
DziedzinyFūton, Genjutsu
AtrybutySiła: Przeciętna, Szybkość: Wysoka, Wytrzymałość: ---, Refleks: Duży, Siła woli: ???, Kontrola Chakry: Duża
Spec. ZdolnościJego ciało jest z piasku. Chyba.

Bingo Book // Kurama Hideko
Informacje PodstawoweGodnośćKurama Hideko
Przydomki---
Wiek26
WioskaEx-Konoha, Taki
RangaHai Buntaichō Znaki szczególne
- Zwracające uwagę eleganckie nakrycie głowy
Dane KryminalneKlas. Zagroż.S
StatusAktywna
OrganizacjaWewnętrzna jednostka wywiadowcza Takigakure
SojusznicySukōchi Kayo, Kakuzuryū Bunko
Ostatnia znana lokalizacjaTakigakure no Sato Dokonane przestępstwa
- Zdradzenie narodowych oraz klanowych sekretów
Dane Osobiste Data urodzeniaBrak informacji
Grupa KrwiBrak informacji
Wzrost174 cm
Waga63 cm
Wykonane misjeD0C53B34A16S9
Nagroda ZlecającyDaiymō Kraju Ognia oraz Lider Rodziny Kurama
Żywy22 500 Ryō
Martwy15 600 Ryō
UwagiCel niezwykle niebezpieczny i trudny do znalezienia. Ma pod sobą również groźnych podkomendnych. Zalecany jedynie dla doświadczonej grupy potężnych łowców.
Inne znane informacje
ŻywiołyKaton, Doton, Suiton, Raiton
KG/KT/DōjutsuJitsuzai Genjutsu
DziedzinyNinjutsu, Fūinjutsu, Tenjō no Yari
AtrybutyKobieta wydaje się być uzdolnioną pod każdym względem fizycznym jak i mentalnym, jednak to te drugie zdają się być potężniejsze.
Spec. ZdolnościJitsuzai Genjutsu, Sumijutsu, Pakt z Bazyliszkiem

Bingo Book // Mira
Informacje PodstawoweGodnośćMira
Przydomki---
Wiek24
WioskaTakigakure
RangaSennin Znaki szczególne
- Brak lewego oka
- Blizny przy oczach i czole
- Uszczerbione lewe ucho
Dane KryminalneKlas. Zagroż.S
StatusAktywna
Organizacja---
SojusznicyTakigakure
Ostatnia znana lokalizacjaTakigakure no Sato Dokonane przestępstwa
- Destabilizacja Kraju Wodospadu
Dane Osobiste Data urodzeniaBrak Informacji
Grupa KrwiBrak Informacji
Wzrost170 cm
Waga58 kg
Wykonane misjeD0C66B18A24S11
Nagroda ZlecającyOstatnia żyjąca krewna zamordowanego Daiymō Kraju Wodospadu
ŻywyBrak
Martwy45 000 Ryō
UwagiCel niezwykle niebezpieczny, posiadająca pod swym władaniem całą wioskę shinobi jest również uważana za jedną z najlepszych żyjących użytkowników Suitonu
Inne znane informacje
ŻywiołySuiton, Fūton, Katon, Raiton, Doton
KG/KT/Dōjutsu---
DziedzinyNinjutsu, Iryō Ninjutsu, Kimyōnaryū, Genjutsu, Ninpō: Bukijutsu
Atrybuty---
Spec. ZdolnościTenki no Jutsu


► Pokaż Spoiler | Zagrożenia wyeliminowane
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi D
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi C
Bingo Book // Tozaburo Kawara
Informacje PodstawoweGodnośćTozaburo Kawara
PrzydomkiNieznane
Wiek30
WioskaNieznana
RangaNieznana Znaki szczególne
- nadmierna chęć służby i wychwalanie chwały niejakiego Jashina
- masywna postura, mimo niewielkiego wzrostu
Dane KryminalneKlas. Zagroż.C
StatusAktywny
OrganizacjaNieznana
SojusznicyNieznani
Ostatnia znana lokalizacjaTereny Shimo no Kuni Dokonane przestępstwa
- Zamach na jednego z wpływowych kupców w Shimo no Kumi
- Liczne rozboje oraz morderstwa na terenie Shimo no Kuni
Dane Osobiste Data urodzenia20 czerwca 132r.
Grupa KrwiNieznana
Wzrost160CM
Waga91KG
Wykonane misjeDNieznaneCNieznaneBNieznaneANieznaneSNieznane
Nagroda ZlecającyNiina Shimoyamada
Żywy2000 Ryo
Martwy1000 Ryo
UwagiNieobliczalny

Inne znane informacje
ŻywiołyNieznane
KG/KT/DōjutsuShinkoryū
DziedzinyDobrze posługuje się jednocześnie dwoma ostrzami.
AtrybutySilny na co wskazuje już sama jego postura. Reszta przeciętna.
Spec. ZdolnościCzerpie przyjemność z otrzymywania bólu
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi B
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi A
► Pokaż Spoiler | Zagrożenie rangi S
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2022, 19:03 przez Tora, łącznie zmieniany 6 razy.
Zablokowany

Wróć do „Informacje o świecie”