• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

Prezenty!

Tutaj możemy znaleźć opisy eventów, jakie to działy się w przeszłości i nie są już aktualne.

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Kirihito Mitsuhashi
Posty: 242
Rejestracja: 27 kwie 2021, 17:26
Ranga: Genin
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prezenty!

Dobrze no to jako naczelny wodzirej świąt pozwolę sobie zacząć.

Osobą, którą wylosowałem jest Dohito Midoro
► Pokaż Spoiler
Duży zwój
Koszt500 Ryō
Stack/SlotN/D
Zwój wielkością dorównujący już nodze. Jest więc bardzo duży i nieporęczny. Wymaga również dobrego opanowania sztuki pieczętowania. Posiada 40 slotów na przedmioty
Życzenia od Kirihito -Wiem, że nie możesz aktualnie za bardzo ruszać rękoma jednak jak już je wyleczysz to masz tutaj zwój abyś mógł nosić przy sobie ekwipunek uporządkowany.-


I czas na dodatkowe prezenty!

Wszystkie osoby wypisane poniżej czyli:



Wszystkie te osoby otrzymują ode mnie po 1 Ryo


Krótkie życzenia od mojej osoby ponieważ nie jestem w tym za dobry.

Słuchajcie kochani, ten rok był dla mnie ciężki a ostatnie dni są... jeszcze gorsze. Każdy z graczy dostaje po 1 Ryo z takim prostym przekazem. Oby następny rok był lepszy niż ten, chociaż trochę. 1 Ryo na szczęście. Wesołych Świąt kochani. ((Jeżeli o kimś zapomniałem to wina osób, które zajmują się listą postaci, przypomnijcie się po prostu to was dodam)
Obrazek
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Kakarotto
Posty: 1188
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58
Discord: Midoro#5831
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

Dōhito Midoro
Życzenia
Raion,

Nie znamy się lecz to nie powód by nie otrzymać prezentu w Święta. Niestety moje życzenia będą dość uniwersalne z powodu, jaki wcześniej wymieniłem. Obyś w ten specjalny czas oraz nowym nadchodzącym roku był cały zdrów i pełen szczęścia. Dużo radości z życia oraz znalezienia fajnej dziewczyny. No chyba, że już ją znalazłeś to dużo miłości.
Wesołych Świąt,
Midoro.
Prezent
10 sztuk Mitsurugi Kunai.
Mitsurugi Kunai
Dystans8 metrów
Koszt50 Ryō
Stack/Slot24/1
Od normalnego Kunaia odróżnia go to, że przy samej rękojeści ostrze jest rozszczepione i dodatkowe odnogi odchodząc pod lekkim skosem na boki, tworząc zaostrzoną gardę, która daje nowe możliwości. Rękojeść w takich Kunaiach jest wykonana z drewna.
Życzenia
Rubinku,

Prezentów nigdy dość! Dbaj o nie by one mogły zadbać o ciebie. Skoro tak dużą wagę przywiązujesz do okładania innych swoimi łapkami to dobrze by było by nic im się nie stało.

PS. Jedne życzenia ci składałem więc wystarczy :cute:
Wesołych Świąt,
Twój cudowny i wspaniały mistrz i mentor Midoro.
Prezent
Z własnej kieszeni Kinzoku Dastana.
Para Tebukuro
Koszt50 Ryō
Stack/Slot1/1
Para wygodnych rękawiczek pozbawionych palców, z metalową płytką chroniącą kości śródręcza. Płytka jest na tyle twarda, że powinna dać radę zepchnąć kilka uderzeń kunaiem na bok.
Istnieje rozbudowana wersja Tebukuro - nazywa się Kinzoku Dastana i kosztuje 400 Ryō. Pokryty metalowymi płytkami materiał Kinzoku Dastana porozciąga się od kości śródręcza aż po łokieć. Metalowa część złożona jest z kilku pomniejszych płytek, lekko na siebie nachodzących, co pozwala zachować większą płynność ruchów ręki.
Kamado Nezuko
Życzenia
Dākukirā-san,

Wesołych Świąt! Pani Mikołajowa powiedziała mi co nieco o tobie. Na przykład, że bardzo lubisz koty. Ja też! Uwielbiam je głaskać i miziać! W te święta życzę ci, by wszystko co ci się przytrafi było tak przyjemne jak kocie futerko!

PS. Wygłaskaj swoje kotki ode mnie :cute:
Wesołych Świąt,
Nezuko.
Prezent
Duży wór karmy dla kotów, przysmaki, niewielki słoiczek kocimiętki oraz kilka zabawek dla kotów.
Globus z bałwankiem w środku i prószącym śniegiem.
Pierniczki.
Chinoike Ichigo
Życzenia
Aiko-san,

To prawdziwy zaszczyt dla mnie jako dla medyka, że trafiłam akurat na ciebie w losowaniu. Mój stary przyjaciel wspominał mi kiedyś o tobie i o tym co zrobiłaś, by ten świat był chodź trochę lepszy. Co do samych życzeń, mam nadzieję, że nadchodzący rok okaże się lepszy i bardziej pomyślny dla nas wszystkich. Życzę ci dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności, miło spędzonego czasu ze znajomymi oraz dużo spokoju.

PS. Słyszałam również, że lubisz herbatę więc dodałam do prezentu moją ulubioną, jaśminową. Liczę, że ci zasmakuje.
Wesołych Świąt,
Ichigo.
Prezent
20 metrów bandaża.
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
10 sztuk fiolek.
Fiolka
Koszt3 Ryō
Stack/Slot12/1
Podłużny, szklany pojemniczek, w którym można magazynować płynną substancję. Dzięki swojemu szczelnemu wykonaniu nie trzeba zachowywać szczególnej ostrożności podczas transportu lub przechowywania. Szansa, że pojemniczek otworzy się, a zawartość wyleje się na zewnątrz jest właściwie zerowa.
Przy odpowiedniej dezynfekcji, fiolkę można użyć ponownie.
10 sztuk strzykawek.
Strzykawka
Koszt5 Ryō
Stack/Slot24/1
Niewielki pojemniczek z tłokiem oraz igłą, służący do wstrzykiwania bądź (w razie konieczności) magazynowania różnych substancji. Jego budowa uniemożliwia aspirację powietrza, dzięki czemu przystosowana jest do użytkowania w terenie.
1 średni zwój.
Średni zwój
Koszt250 Ryō
Stack/SlotN/D
Nieco większy od naszej dłoni i zdecydowanie trudniejszy do ukrycia. Wymaga nieco większego opanowania tajników pieczętowania oraz posiada 15 slotów na przedmioty.
Dodatkowo
Torba Medyczna.
Paczuszka herbaty jaśminowej.
Awatar użytkownika
Hōseki Dākukirā
Posty: 71
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:23
Ranga dodatkowa: ex-Kapitan ANBU
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Prezenty!

Wylosowałem Kami Nozomi
► Pokaż Spoiler
Nóż
Koszt100 Ryō
Stack/Slot24/1
Stosunkowo niewielkie ostrze o drewnianej rączce, zaprojektowane jako narzędzie mające służyć między innymi do oskórowania złapanej zwierzyny, przecięcia liny czy też prac w kuchni. Oczywiście może również pełnić rolę broni, jednak efektywniejszym do tego jest choćby tantō.
Nożyk ten może mieć dużą wartość dla Dakukiry, wszak może to być jego nożyk prawda? (No albo przy robieniu zdjęcia go trzymał)
Kajdanki
Koszt150 Ryō
Stack/Slot12/1
Metalowe kajdanki zakładane na nadgarstki z regulowanym poziomem zacisku. Do każdej pary kajdanek jest dołączony mały kluczyk dla strażnika. Dwie stalowe obręcze, zakładane na nadgarstki, połączone są krótkim łańcuchem.
Nie wiadomo jakie jeszcze inne sekrety ma księżniczka, ale może to jeden z nich?

Obrazek

Oraz symboliczny kwiatek, skystalizowany, przynajmniej nie zwiędnie.
Życzenia dla księżniczki od Dakukiry: Wesołych Świąt,

Ej więcej mnie na forum nie było niż było, ale ktoś już to ładnie tutaj napisał, raz jest raz go nie ma, liczę że aktywność się w następnym roku pojawi trochę większa ale to się zobaczy jeszcze. No to jeszcze takie życzenia dla całego forum Wesołych Świąt!
Awatar użytkownika
Yamanaka Aiko
Posty: 476
Rejestracja: 27 kwie 2021, 4:55
Ranga: Jōnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:

Re: Prezenty!

Yamanaka Aiko
Sabataya Shuten
Życzenia
Droga Shuten
Przede wszystkim życzę Ci, żeby nadchodzący, Nowy Rok, był dla nas znacznie łaskawszy niż poprzedni. Gdziekolwiek teraz jesteś, mam nadzieję że masz obok siebie bliskich, na których zawsze możesz liczyć i że odnajdziesz spokój i szczęście, na które zasługujesz jak mało kto.
Życzę Ci dużo zdrowia, oraz by każde, nawet najskrytsze twoje marzenie się spełniło.
Wierzę, że kiedyś jeszcze się zobaczymy.
ObrazekYamanaka Aiko
Prezent
Para Kinzoku Dastana - bo na własne oczy widziałam, że do walki nie potrzebujesz niczego, oprócz własnych pięści i siły
Para Kinzoku Dastana
Koszt400 Ryō
Stack/Slot1/1
Para wygodnych rękawiczek pozbawionych palców, z metalową płytką chroniącą kości śródręcza. Płytka jest na tyle twarda, że powinna dać radę zepchnąć kilka uderzeń kunaiem na bok.
Istnieje rozbudowana wersja Tebukuro - nazywa się Kinzoku Dastana i kosztuje 400 Ryō. Pokryty metalowymi płytkami materiał Kinzoku Dastana porozciąga się od kości śródręcza aż po łokieć. Metalowa część złożona jest z kilku pomniejszych płytek, lekko na siebie nachodzących, co pozwala zachować większą płynność ruchów ręki.
Domowa szarlotka
Szklana kula z miniaturką kilku domków, od złudzenia przypominająca Kirigakure, z mgłą zamiast prószącego śniegu
Obrazek
w tobie jest dość miłości, by ogrzać cały świat
i dość gniewu, by cały świat zniszczyć
aria of the soul

telepatia | słowa #9c6cb5
myśli
głos
Zasięg sensora bez pieczęci | z pieczęcią24 metry | 1000 metrów
► Pokaż Spoiler
Inna odsłona Jajko
Was it a good choice, tho? - Fabuła D | Senju Rie
► Pokaż Spoiler
ja: Don przy sprawdzaniu mojej karty postaci czytał na głos na voice historię i prawie płakał ze śmiechu.
Ja też płakałam, ale bardziej z zażenowania

Hefajstos: Przepraszam. Moje są równie słabe, też się możesz pośmiać.
Znaczy nie słabe.
Przepraszam.
Śmieszne


Obrazek
According to Eiji, I'm officially Norka's balls
Awatar użytkownika
Yōgan Sayu
Posty: 135
Rejestracja: 11 lis 2021, 19:18
Ranga: Muryō no ninja
Discord: meei#6947
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:

Re: Prezenty!

Yōgan Sayu
Sabataya Yumishi
Życzenia
Yumishi-san
Jeżeli jesteś choć w 1 % tak samo fajny jak dotychczas poznani przeze mnie twoi krewni(poza Koizumim)to wygrałeś życie.
Generalnie to życzę Ci zdrówka i szczęścia, oraz by twoje strzały zawsze trafiały to celu.
Chyba, że celem będzie moja głowa, hehe.
Pozdrowionka
Yōgan Sayu
Prezent
Bardzo duży pęk (100) strzał obwiązanych czerwoną wstążką
Strzały
Koszt3 Ryō
Stack/Slot24/1
Podstawowa amunicja dla łuku zbudowana w zasadzie z trzech elementów, jakimi są grot żelazny, drewniany promień oraz lotka z ptasich piór przywiązana do strzały nicią.
Dwa zwoje - żeby Ci strzały nie zagraciły torby
Mały zwój
Koszt100 Ryō
Stack/SlotN/D
Niewielki zwój który spokojnie mieści się w dłoni. Posiada 5 slotów na przedmioty i przeznaczony jest nawet dla mało doświadczonych ninja.
► Pokaż Spoiler
That's awkward, actually.
"Sorki, że mój kuzyn-ex-sensei zabił ci rodzinkę
Wesołych Świąt
Z pozdrowieniami od klanu Yōgan
Obrazek
think twice? I don't even think once
słowa
myśli
głos
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

Życzenia
Drogi Kami,

Nie mieliśmy się jeszcze okazji poznać osobiście, także nie mogę zbytnio spersonalizować tobie życzeń. Tym samym chciałbym ci życzyć przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji tych świąt, a w tym zdrowia sobie oraz bliskim. Kojarzę jedynie, że praktykujesz medycynę, a zatem kilka z tych rzeczy powinno ci się przydać. Mam nadzieję, że spełnisz się w tej posłudze.

Wesołych Świąt,
Sabataya Tamura

Prezent
  • Pusta bombka x4;
  • Para Tebukuro;
  • Strzykawka x10;
  • Bandaż 10 m;
  • Ukryta Wyrzutnia Kunai;
  • Fiolka x13;
  • Mały zwój;
Bandaż
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Fiolka
Koszt3 Ryō
Stack/Slot12/1
Podłużny, szklany pojemniczek, w którym można magazynować płynną substancję. Dzięki swojemu szczelnemu wykonaniu nie trzeba zachowywać szczególnej ostrożności podczas transportu lub przechowywania. Szansa, że pojemniczek otworzy się, a zawartość wyleje się na zewnątrz jest właściwie zerowa.
Przy odpowiedniej dezynfekcji, fiolkę można użyć ponownie.
Strzykawka
Koszt5 Ryō
Stack/Slot24/1
Niewielki pojemniczek z tłokiem oraz igłą, służący do wstrzykiwania bądź (w razie konieczności) magazynowania różnych substancji. Jego budowa uniemożliwia aspirację powietrza, dzięki czemu przystosowana jest do użytkowania w terenie.
Para Tebukuro
Koszt50 Ryō
Stack/Slot1/1
Para wygodnych rękawiczek pozbawionych palców, z metalową płytką chroniącą kości śródręcza. Płytka jest na tyle twarda, że powinna dać radę zepchnąć kilka uderzeń kunaiem na bok.
Istnieje rozbudowana wersja Tebukuro - nazywa się Kinzoku Dastana i kosztuje 400 Ryō. Pokryty metalowymi płytkami materiał Kinzoku Dastana porozciąga się od kości śródręcza aż po łokieć. Metalowa część złożona jest z kilku pomniejszych płytek, lekko na siebie nachodzących, co pozwala zachować większą płynność ruchów ręki.
Pusta bombka
Koszt25 Ryō
Stack/Slot12/1
Pojemnik w kształcie niewielkiej kuli, służący głównie do przechowywania trucizny w formie gazu. Rzucony z odpowiednią siłą rozpada się na kawałki, przez co uwalnia zgromadzoną w nim substancję.
Ukryta Wyrzutnia Kunai
Koszt150 Ryō
Stack/Slot8/1
Prosty mechanizm montowany zazwyczaj na ręce. Zawiera w sobie jeden kunai lub inną, podobną kształtem i rozmiarem broń z możliwością doczepienia do niego linki. Poprzez wykonanie odpowiedniego, konkretnego ruchu ręką, mechanizm trzymający broń zostaje zwolniony, wystrzeliwując ją z rękawa i zatrzymując na wysokości dłoni tak, by złapanie jej nie było żadnym problemem. W podobny sposób broń można schować, pozwalając mechanizmowi nawinąć linkę z powrotem na niewielki kołowrotek. Bronią taką nie da się miotać, o ile linka nie zostanie zerwana. Nie mniej czas dobycia broni drastycznie zostaje skrócony, a jedynym warunkiem do poprawnego działania przedmiotu jest trzymanie go pod luźniejszym ubiorem, bowiem przylegające ściśle odzienie nie współgra z mechanizmem ze względu na niepodważalne prawa logiki, doprowadzając do zablokowania broni.
Mały zwój
Koszt100 Ryō
Stack/SlotN/D
Niewielki zwój który spokojnie mieści się w dłoni. Posiada 5 slotów na przedmioty i przeznaczony jest nawet dla mało doświadczonych ninja.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Terada Mitsuo
Posty: 150
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Ranga dodatkowa: Daimyo
Discord: Vampiro#7869
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Prezenty!

Życzenia
Szanowny Panie Arufureddo,

Wylosowałem Pana do wręczenia komuś prezentu. Coś to za dziwaczny los. Od pewnego czasu nie mam kontaktu z shinobi ani czymkolwiek, co oni robią. Nie mniej jednak chcę ci powiedzieć, że nie chcę wprowadzać nas w zły nastrój, szczególnie w tym czasie służącym do pojednania. Jeżeli kiedyś nasze ścieżki się skrzyżują to liczę, że będziesz w stanie mi się odwdzięczyć tym samym lub chociaż zachować pewnego rodzaju porozumienie. Na ten moment ofiaruję tobie duży zwój. Podobno one przydają się ninja do ich zapisów. Liczę, że będziesz miał z tego pożytek. Wesołych Świąt i bądź pozdrowiony.

Z wyrazami szacunku,
Daimyo Nojo no Kuni
Terada Mitsuo

Prezent
  • Duży zwój;
Duży zwój
Koszt500 Ryō
Stack/SlotN/D
Zwój wielkością dorównujący już nodze. Jest więc bardzo duży i nieporęczny. Wymaga również dobrego opanowania sztuki pieczętowania. Posiada 40 slotów na przedmioty
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 941
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

Prezent dlaKirihito Mitsuhashi
Panie Kirihito
Obawiam się, że nie mieliśmy jeszcze okazji się spotkać, to też wybór prezentu odbył się na zasadzie intuicji. Mam nadzieję, że okaże się on przydatny, a los pozwoli zrobić kiedyś coś z kwestią dość niewielkiej znajomości Pańskiej osoby. Nie mniej życzę wesołych, pogodnych świąt w gronie najbliższych osób, oraz aby najbliższy rok obfitował w wydarzenia Panu sprzyjające.
Wesołych Świąt
Sabataya Shuten
► Pokaż Spoiler
Kastet
Koszt25 Ryō
Stack/Slot12/1
Najczęściej metalowy odlew w kształcie połączonych metalowych pierścieni zakładanych na dłoń w celu zwiększenia siły uderzenia pięścią.
Dopłacając 25 Ryō można wyposażyć kastet w kolce i ćwieki na zewnętrznej jego części.
Dwie sztuki, jedna z nich zaopatrzona w kolce.
Prezent dlaNezuko Kamado
Nezuko-chan - wraz z życzeniami chciałabym dołączyć drobny upominek. Przede wszystkim święta to czas, by przyprawić najmłodszych o uśmiech, a tego w życiu każdego nigdy dość
Wesołych Świąt
Sabataya Shuten
► Pokaż Spoiler
Pluszowy miś
Pluszowy miś o brązowym, mięciutkim futerku. Wypełniony watą stanowi świetną przytulankę, zaś niebieskie, twarde oczka nadają mu uroczego i przyjemnego wyglądu. Pod szyją ma również cieniutką kokardkę pod kolor oczów.
Prezent dlaNi
Co prawda składałam Wam już wszystkim życzenia, jednak uznałam, że dobrze będzie zrobić coś jeszcze. Od Ibarakiego wiem, że pandy bardzo lubią towarzystwo i wspólnie doszliśmy do wniosku, że twój przyjaciel z pewnością ucieszy się z dodatkowej pandki obok siebie. Dbaj o nich dobrze - w sensie o Ishiego i Seinaru, bo miewają dziwne pomysły, ale o swoich pluszowych towarzyszy też.
Wesołych Świąt
Sabataya Shuten
► Pokaż Spoiler
Pluszowy miś
Pluszowy miś wyglądem wzorowany na pandach. Biało-czarne futerko jest miłe w dotyku, a cały pluszak mięciutki i idealny do tulania. Czarny nosek znajduje się nad uśmiechniętą twarzyczką, zaś ciemne oczy giną w otoczeniu równie czarnego futerka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kurama Wakuri
Posty: 590
Rejestracja: 07 sie 2021, 23:24
Ranga: Cywil
Ranga dodatkowa: Hanesawa's Workshop Manager
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

Prezent dlaSabataya Tamura
Szanowny Panie Tamura
W ten wyjątkowy czas życzę wraz z całym zakładem Hanesawy wesołych, pogodnych świąt tegorocznych oraz szczęśliwego, Nowego Roku. Przede wszystkim jednak chcemy życzyć Panu bezpieczeństwa, a chociaż to w pewien sposób zapewniają pieniądze, to dużo lepiej sprawdza się oręż gotowy w każdej chwili stanąć pomiędzy Panem, a zagrożeniem! Dołączamy więc miecz prosto spod kowadła Hanesawy Kagayasu, by towarzyszył Panu w tych ciężkich i niepewnych czasach!
Wesołych Świąt
Kurama Wakuri, specjalistka ds. marketingu kuźni Hanesawy Kagayasu
► Pokaż Spoiler
Wakizashi
Koszt450 Ryō
Stack/Slot8/1
Krótki miecz mając od 30 do 60 cm o lekko wygiętej budowie. Jest to w zasadzie skrócona katana, o tsuce oplecionej ozdobnym sznurem. Może, lecz nie musi, posiadać tsubę.
+ 5 ulotek kuźni wykonanych własnoręcznie przez Wakuri, dalej brudzą grafitem
Prezent dlaUzumaki Ginro
Ginro-kun! Życzę ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Wszystkiego. Bez wyjątku. A w szczególności, byś nagotował znowu tego dobrego ramenu. I w sumie zjadłabym też jakąś rybę! I może sałatkę jarzynową. Nigdy nie jadłam sałatki jarzynowej. Brzmi egzotycznie, a egzotyczne osoby mówią, że jest bardzo dobra. Jak mandarynki. Mandarynek też ci życzę! W takiej ilości, byś się jeszcze podzielił. Lubię mandarynki.
Wesołych Świąt
Wakuri
► Pokaż Spoiler
Zestaw naczyń i przyrządów kuchennych
Nowiutki zestaw garnków, patelni, noży, chochli i mnóstwa innych obiektów, których Wakuri nie byłaby w stanie nazwać inaczej, niż w jakiś bardzo kreatywny sposób. Miski wszelakich rozmiarów, z dziurami bądź nie. Podobnie jak inne patelnie, sztućce, misy... Generalnie wszystko, co mogłoby być potrzebne w kuchni, nawet przy mniej standardowych potrawach, najpewniej znajdzie się w tym zestawie.
► Pokaż Spoiler | Pasywne zdolności & pieczęcie oraz unikaty
Zdolności pasywne- z wyjątkiem atutów i biegłości
Pieczęcie
  • Kin'in - pieczęć umieszczona na grzbiecie prawej dłoni. Normalnie niewidoczna. Niweluje niechęć ludzi w stosunku do Wakuri spowodowanej przez jej zerodowaną chakrę. Nie działa na zdolności sensoryczne i postrzegania chakry.
  • Hiraishin no Jutsu - pieczęć na kraku nałożona przez Shikō.
Unikaty
  • Garahaddo no Kōkei-sha - naszyjnik z zamkniętą duszą Galahada. Tłumi częściowo negatywne skutki części wad mentalnych.
► Pokaż Spoiler | Ekwipunek na fabule
Tis not much, but it's an honest work
Na plecach:
  • Wielki zwój z mapą Podziemi Baibai (WIP)


Na szyi:
  • Dłuższy, imitujący złoto łańcuszek z chakrą Shikō do Gentōshin no Jutsu, a na nim:
    • pierścionek z czarnym kryształkiem (Połączony Kagayaku Rantan z: Uchiha Hikari)
    • niewielkich rozmiarów czarny koralik (Połączony Kagayaku Rantan z: Dōhito Midoro)


Prawa kieszeń:
  • Mały zwój [Naginata [2] ]
  • Kunai x1
  • Mitsurugi Kunai x2


Ukryta wyrzutnia kunai [prawa ręka]
  • Kunai x1
Lewa kieszeń:
  • Mitsurugi Kunai x3


Czarna, skórzana torba biodrowa
  • Średni zwój [Prowiant, ubrania na zmianę, rzeczy codziennego użytku]
  • Średni zwój [Wypakowany alkoholem z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [Bombka dymna x5 | Bombka świetna x5 | Krótkofalówka x1 | Notka Wybuchowa x4]
  • Średni zwój [Warming Shot x3 | Lokalizator}
  • Średni zwój [Wypakowany przekąskami z biesiady w Baibai]
  • Średni zwój [20m Bandaża | 6 lodów z podwójnym patyczkiem]
  • Kunai x3 [w tym jeden z Wybuchową Notką]



Obrazek
Awatar użytkownika
Inuzuka Nana
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2021, 19:19
Ranga: Chūnin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

Życzenia dlaNara Shizu
Shizu - san,

Nie miałyśmy się okazji poznać bliżej za czasów Konahagakure, ale nic straconego i zawsze można to nadrobić.

Wraz z Tamą chciałybyśmy życzyć Ci Wesołych Świąt, żeby wszystkie misje szła jak z płatka. Mam nadzieję, że będziesz mieć użytek z tego drobnego prezentu.
Wesołych Świąt,
Nana z Tamą
Obrazek
Stalowa Żyłka50m
Koszt5 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Cienka stalowa żyłka, którą ciężko dostrzec w ciemnym lesie. Idealne narzędzie shinobi do zastawiania pułapek. Nie jest jednak specjalnie wytrzymała. 1 metr = 1 stack
Kunai10
Dystans8 metrów
Koszt20 Ryō
Stack/Slot24/1
Element podstawowego uzbrojenia shinobi, świetnie spisujący się zarówno na dystans jak i w zwarciu. Jest to krótki sztylet o niewielkiej rękojeści, zakończony otworem ułatwiającym jego dobycie i rzucenie nim. Oba boki Kunaia są zazwyczaj naostrzone, jednak jest to broń przeznaczona głównie do kłucia. Kunai może mieć ostrze z obu stron.

+ voucher do najlepszej pizzeri w całej Amegakure
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabataya Yumishi
Posty: 136
Rejestracja: 26 paź 2021, 0:16
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

Prezent dlaTerada Mitsuo
Szanowny Daimyo Nojo no Kuni, Terada Mitsuo - dono,

Nigdy nie przyszło mi odwiedzić Twojego kraju, jednakże niezbadane są moje ścieżki, więc wszystko jeszcze przede mną.

Wybranie prezentu było dla mnie nie lada wyzwaniem, bo jako Daimyo zapewne niczego Ci nie brakuje, jednakże doszły mnie słuchy, że dzielimy pasję do łucznictwa. Mam nadzieję, że mój podarek będzie służył tylko do rekreacji i nigdy nie będziesz musiał go użyć w obronie swojego kraju.

Dołączam również butelkę sake z Banana no Kuni, w którym przez jakiś czas przebywałam - regionalny trunek o ciekawym smaku.

Życzę spokoju Tobie, a także Twojemu państwu i ludziom, który go zamieszkuje.
Z wyrazami szacunku,
Sabataya Yumishi
Strzały90
Koszt3 Ryō
Stack/Slot24/1
Podstawowa amunicja dla łuku zbudowana w zasadzie z trzech elementów, jakimi są grot żelazny, drewniany promień oraz lotka z ptasich piór przywiązana do strzały nicią.
Tantō1
Koszt200 Ryō
Stack/Slot12/1
Niewielki sztylet mający zwykle od 15 do 30 cm długości. Bywa obo- i jednosieczny. Chociaż zazwyczaj jest to broń pozbawiona tsuby, to czasami obserwuje się tantō z niewielką gardą. Broń jest przystosowana do zadawania ran kłutych, ale może również z powodzeniem zadawać rany cięte.

+ starannie wykonana, wysokiej jakości skórzana rękawica łucznicza oraz butelka bananowej sake.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2021, 20:13 przez Sabataya Yumishi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

TSŪJITEGAN
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200S20
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 711
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Prezenty!

prezent dlaSenju Rie
Rie-san,

Nie jestem dobra w składaniu życzeń, na dodatek się nie znamy. Życzę Ci jednak, by ścieżka ninja, którą podążasz była dla Ciebie bezpieczna. Z resztą jakoś to będzie.
Wesołych Świąt,
Kaguya Kaede
Bandaż100m
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Bombka Dymna4
Dystans8 metrów
Koszt60 Ryō
Stack/Slot12/1
Mała bomba z materiału, która po uderzeniu w ziemię uwalnia zawarty w sobie gęsty dym. Dymu jest tyle, że zamknięty pokój 5x5 metrów jest w stanie wypełnić nieprzeniknionym dymem na 3 tury. Dym ten lekko podrażnia gardło oraz oczy.
Shuriken10
Dystans8 metrów
Koszt10 Ryō
Stack/Slot36/1
Przypomina swoim wyglądem gwiazdę. Ma cztery ostro zakończone końcówki oraz specjalne kółko w środku, które pomaga zręcznie wyjmować je podczas walki. Shurikeny służą do celów ofensywnych, głównie do rzucania w przeciwników. Shinobi trafiony przez shuriken nie odnosi poważnych ran. Istnieje kwadratowa wersja takowego.

+ herbata cynamonowa na jesienne wieczory i ususzony liść klonu
Obrazek
Awatar użytkownika
Chīsan Raion
Posty: 95
Rejestracja: 01 cze 2021, 14:40
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Prezenty!

Życzenia dla:Hokori Kensei
Czołem Kensej, stary/młody/średni dziku!
Czy wiesz, że co roku umiera średnio siedemnaście reniferów, z powodu smutnych ludzi? Nie wiem, jaki to w sumie dokładnie smutni ludzie mają wpływ na umieralność reniferów, ale mniejsza o to. Z tego właśnie powodu i też także z tego powodu, że są święta, chciałbym Ci życzyć jak najwięcej radości! (żeby też renifery nie umierały z twojego powodu), a także siły, chęci i wszystkiego, co Ci potrzebne, aby spełnić swoje marzenia. Nigdy się nie poddawaj i podążaj zawsze drogą, którą wyznacza Ci twoje waleczne serce! Sięgnij niebios, chwytaj gwiazdy, ustaw słońce, by swym blaskiem świeciło prosto na Ciebie!
Wesołych Świąt, smacznego karpia, szczęśliwego Nowego Roku, smacznej herbatki
Życzy, Chīsan Raion
► Pokaż Spoiler | Prezent
Patelnia przeciwdeszczowa
W zasadzie to najzwyklejsza, okrągła, stalowa patelnia, ale dzięki wszechstronnemu zastosowaniu można jej użyć również jako parasolki.
Awatar użytkownika
Nara Arufureddo
Posty: 78
Rejestracja: 05 lip 2021, 15:33
Ranga: Genin
Discord: Kszesło#1401
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Prezenty!

Życzenia dla: Yogan Sayu
Szanowna Panno Sayu,

Święta to niewątpliwie wspaniały czas w roku, w którym ludzie często sobie nieznani, nawiązują niesamowite duchowe połączenie. Święta to bowiem czas radości, pokoju, przebaczenia i miłości. Z okazji tychże właśnie świąt, chciałbym szanownej Pannie życzyć wszystkiego, co najlepsze. Jak najwięcej zdrowia, albowiem zdrowie jest w życiu niezwykle ważne i należy o nie we właściwy sposób dbać. Zdrowie jednak to nie wszystko, gdyż nawet zdrowi ludzie bywają niekiedy nieszczęśliwi. Dlatego chciałbym również Pannie życzyć jak najwięcej szczęścia, wynikającego z jak największego dobra. Życzę Pannie jak najwięcej wiernych i uczciwych przyjaciół, godnych zaufania i pomocnych w trudnych chwilach. Oprócz tego życzę Pannie również jak najwięcej mądrości, zarówno tej zwyczajnej, przydatnej w życiu codziennym, jak i również tej życiowej, niezwykle potrzebnej do podejmowania trudnych decyzji. I oby tych było jak najmniej, a jeśli nawet przydarzać się będą, to życzę, byś była w stanie wybierać jak najlepiej.
Pozdrawiam i przesyłam wyrazy ogromnego uznania,
Nara Arufureddo
► Pokaż Spoiler | prezent
Wakizashi
Koszt450 Ryō
Stack/Slot8/1
Krótki miecz mając od 30 do 60 cm o lekko wygiętej budowie. Jest to w zasadzie skrócona katana, o tsuce oplecionej ozdobnym sznurem. Może, lecz nie musi, posiadać tsubę.
Awatar użytkownika
Katagiri Kayo
Posty: 250
Rejestracja: 12 gru 2021, 17:11
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:

Re: Prezenty!

► Pokaż Spoiler | Prezent
Życzenia dla:Inuzuka Nanako

Hanako-sama. Od razu przepraszam najmocniej za bezpośredniość i mój możliwy brak taktu.
Nigdy nie miałam okazji zajmować się zwierzaczkiem, ale skoro poświęcasz swój los innej istocie, to musisz być w "istocie" dobrą osobą. Chciałabym ci z całego serca życzyć radości z dawania prezentów innym i jak największej radości ze spędzania czasu z innymi, dopóki jest to tylko możliwe. Z tego powodu, by umilić ten czas, przesyłam ci podarki. Ciastka, które powinny zasmakować i tobie i twojemu pupilowi. Nie wiem, jak to jest z pieskiem, ale wiem, że rodzeństwo lubi się wzajemnie naśladować, a to musi być coś podobnego. Z tego powodu wspólne smakołyki powinny was jeszcze bardziej zbliżyć a jak nie z pupilem, to może z przyjacielem a może w większym gronie? Sama zdecydujesz. Dodatkowo posyłam ci jeszcze kij i zestaw piłeczek. Jestem pewna, że jak uderzysz kijem w piłkę z całej siły to odległość, na jaką ją poślesz, zaimponuje nie tylko twojemu pupilowi, ale doprowadzi do zazdrości i pociechy sąsiadów. I tym miłym akcentem życzę ci owocnego i mile spędzonego czasu.
PS. - Dołączam też nieco bandaża, bo jego nigdy nie może zabraknąć.
PS2 - A i jeszcze jedno. Słyszałam, że nie wszędzie pozwalają spacerować z pieskiem, dlatego dołączam zestaw 26 fiolek, w których na pewno zmieści się wszystko, co po sobie pozostawi.
Kayo
Zestaw wielosmakowych ciastek
Mieszanka wspaniałych smakołyków o smaku czereśni, na pewno podpasują każdemu czteronogowi jak i jego opiekunowi. Przed dokonaniem konsumpcji nie trzeba się kontaktować z lekarzem lub farmaceutą, gdyż nie zawiera w sobie żadnych składników alergogennych.
Metalowy kij
Koszt200 Ryō
Stack/Slot2/1
Uwspółcześniona i odchudzona wersja kanabō, nadająca się już nie tylko dla osiłków. Jest to zwykły metalowy kij o kształcie zwężającym się przy rękojeści, oplecionej przy okazji antypoślizgowym materiałem. Całkowicie wykonany z metalu, przez swoją długość wynoszącą około jednego metra stał się idealnym i tanim wyborem wszelkiej maści maruderów, którym brakuje pieniędzy albo wyszkolenia do tego, aby posługiwać się tradycyjnym mieczem. Największą zaletą prostego metalowego kija jest jego trwałość i niezawodność bez konieczności wykonywania jakichkolwiek zabiegów konserwacyjnych.
Bandaż - 10 metrów
Koszt1 Ryō za metr
Stack/Slot150/1
Zwinięty w rolkę, jałowy materiał. Służy przeważnie do opatrywania zranień czy unieruchamiania złamań. Używany zarówno przez profesjonalnych Iryōninów, jak i amatorów pierwszej pomocy. Oprócz swojego medycznego zastosowania, co niektórzy shinobi wykorzystują go do technik zarówno ofensywnych jak i defensywnych. 1 metr = 1 stack
Fiolka - Sztuk 26
Koszt3 Ryō
Stack/Slot12/1
Podłużny, szklany pojemniczek, w którym można magazynować płynną substancję. Dzięki swojemu szczelnemu wykonaniu nie trzeba zachowywać szczególnej ostrożności podczas transportu lub przechowywania. Szansa, że pojemniczek otworzy się, a zawartość wyleje się na zewnątrz jest właściwie zerowa.
Przy odpowiedniej dezynfekcji, fiolkę można użyć ponownie.
► Pokaż Spoiler | Sens Bushido odnajduje w śmierci
Prowadzone misje 7/4
Misja CPatrol - Kurosawa Shin'ichi
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”