• Ogłoszenia
  •  
    Aktualności fabularne
    Obecna pora roku: Wiosna 164r.

    Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

    30.01.2024 - rozpoczęcie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
    29.01.2024 - oficjalne zakończenie eventu Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Podsumowanie można znaleźć w aktualnościach fabularnych.
    Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
    Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
    Administracja
    Pingwinek Chaosu
    Główny Administrator
    Norka
    Główna Mistrzyni Fabularna
    Hefajstos
    Główny Moderator Kuźni
    Tora
    Główny Moderator Technik

    W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
    Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
     

[Wprowadzone] Szybka propka co do pieczęci

Moderatorzy: Mistrzowie fabularni, Moderatorzy kuźni, Moderatorzy technik, Moderatorzy Kart Postaci

Awatar użytkownika
Nara Shizu
Posty: 509
Rejestracja: 28 cze 2021, 12:57
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

[Wprowadzone] Szybka propka co do pieczęci

Dzień dobry forum o/

Generalnie sprawa z pieczęciami jest taka, że no są. I musimy je składać. Tylko jest kwestia, że... no nie mamy nawet jakiejś średniej wartości ile składamy pieczęci w ile. Tak bazowo. Aktualnie jeden MG może przyjąć, że no 2 sekundy to 20 pieczęci, inny że no 2 sekundy to 6 pieczęci. I tak jak zostawianie rzeczy w kwestii MG jest dla mnie okej, tak przydałaby się chociaż jakaś średnia wartość? Co by nawet gracz mógł sobie mniej więcej ocenić czy zdąży coś zcastować.

Także, moja propka to dodanie tego średniego czasu składania pieczęci (bez atutów). Tylko mam problem w jaki sposób, bo widzę na ten moment dwie niewygodne opcje:
- X pieczęci na sekundę - co jest lekko niewygodne pod tym względem, że w świecie shinobi akcje są raczej szybkie i czasami ciężko się odwołać. Nie mniej, chyba dalej bardzej valid od 2 opcji.
- X pieczęci na akcje - gdzie byśmy musieli dodać jakiś mini zbiór przykładowych akcji, co już jest no... niewygodne. Np. zamachnięcie się kataną, przebycie 10 metrów przeciętną szybkością.

Także kinda obie opcje są dość niewygodne, ale coś takiego wypadałoby dodać. Jeżeli ktoś ma lepszy pomysł na rozwiązanie tego problemu, to też śmiało rzucać - podobnie jak ilość pieczęci jaka waszym zdaniem powinna być zamiast X.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2022, 22:53 przez Jelonek, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Wcielenie Jelenia
Prowadzone wątki 5/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1999
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Jak już chcecie to jakoś zrobić to coś na zasadzie w Refleksie 5 "Przy takim refleksie postać składa średnio 2 pieczęci na sekundę"

^Wartości powyżej wzięte są z dupy.

Wtedy mając inne poziomy Refleksu, można niejako oszacować jak sprawnie postać macha dłońmi składając pieczęci.
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 941
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Nie miałabym w sumie wiele od uzależnienia tego od refleksu, tylko wtedy czy będzie sens ładować pd w coś innego niż refleks bez względu na build? :thinking: No ale brzmi lepiej niż dzielenie rzeczy na akcję
Obrazek
Awatar użytkownika
Hefajstos
Posty: 1999
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:11
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Będzie. To że trochę szybciej składasz pieczęci nie jest tak game braking. Wyjściowo w late game i tak i tak trzeba mieć wszystko na 7. A 8+ to bardzo indywidualna kwestia i nie sądzę żeby każdemu zależało na tym żeby trochę szybciej skłądać pieczęci, bo na stole masz:

- SIłę, a zawsze dobrze mocno jebnąć
- Wytrzymałość, bo dobrze wytrzymać bycie uderzonym
- Szybkość, szybciej jesteś obok przeciwnika, mniej czasu ma na składanie pieczęci
- SW, które akurat jest dziwnym statem turbo użytecznym w pewnych buildach i "Ok" w innych, bo raczej nikt nie chce być ofiarą każdego Genjutsu albo dużo gorszych, klanowych technik(Siema Jajqo)
- KC, bo mjej chakry to więcej jutsu.

Generalnie obecnie Taiuser celowałby w Siła-Wytrzymałość-Szybkość a chakrowiec SW-KC. Z refleksem na stole będzie większe versatility, Taiuserzy dostaną lekkiego kopa(A to dobrze), a Chakrowcy którzy i tak mieli mniej important statów do ładowania, będą mieli dodatkową dobrą opcję.

No i przede wszystkim logika - Szybkość i skuteczność w machaniu rękoma to po prostu jest refleks
Prowadzone Wątki:
Senka - Se jest, od roku, gdzieś tam
Shogo - Ale nie odpisuje, pewnie nie odpisze, już nigdy...
Mikan - znowu po Jeleniu, się z Daimyo szlaja
Ichigo - Bo się jej rządzić zachciało
YuYuYu - Jest ich trzech i pewnie coś odpierdolą
Jo X Hom - Czy będzie segz? Czy będą z tego dzieci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
Midoro - Flying thunder criminal scam
Hikari - Rendez-vous with Yuri (And Bulldog)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Nara Shizu
Posty: 509
Rejestracja: 28 cze 2021, 12:57
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Co do tego celowania akurat Taiuserów i Chakrowców, to też tak nie do końca. Taiuserzy i tak powinny celować trochę w refleks, bo inaczej ich ataki są jakby "sztywne" i no... no bez refleksu ciężko mogłoby być dobrze walczyć. Znowu Chakrowiec też niejako Szybkość lub Refleks musi rozwijać, aby nie być stojący w miejscu jakimś działem przeciwpancernym - bo takie łatwo trafić.

Co do tego czy uczyniłoby to Refleks zbyt broken - raczej nope. Nie będą to w końcu wielkie wartości, bo też nie o to nam chodzie w tym przypadku by nie wiem, przy Refleksie 5 było 5 pieczęci w sekundę, a przy Refleksie 10 - 10 pieczęci. Bo to trochę zbyt broken wtedy faktycznie. Ale gdyby różnica była np. 5 pieczęci przy 5, i 7-8 przy 10? Już nie coś tak wartościowego by było broken. I to dalej są "wartości z dupy", jakby to nasz forumowy kowal powiedział.

Ewentualnie, jakby się chciało, można zawsze też dać żeby brać średnią z Szybkości i Refleksu, zaokrągloną w dół. Mimo wszystko te dwa atrybuty raczej są sobie blisko związane. I wtedy ona by coś dawała, ale raczej nie jest to konieczne.
Obrazek
Wcielenie Jelenia
Prowadzone wątki 5/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Hatake Han
Posty: 82
Rejestracja: 01 lut 2022, 18:47
Discord: LevelUp#9976
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Bank:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Czy będzie sens ładwoać w coś innego? No chociażby każdy chakrowiec leci ostro w KC. Imo szybkość jako taka też jest wsm op, bo ma chyba najwięcej value spośród atrybutów fizycznych i na więcej rzeczy wpływa, niż taka powiedzmy wytrzymałość. Po co lepiej przyjmować ciosy, skoro można być na tyle szybkim, by nie dostawać ich w ogóle? shrug

Imo uzależnienie szybkości składania pieczęci w zależności od jakiegoś atrybutu uważam za spoko, no bo jednak nawet w bajce była różnica między takim Kakashim, a... W zasadzie kimkolwiek innym xD Imo ma to sporo sensu, bo jedni mogą robić to szybciej inni wolniej i myślę, że jest to chyba nawet lepszy trop niż redukcja pieczęci.

I z początku też myślałem o podpięciu tego pod szybkość, ale faktycznie, uważam, że szybkość już teraz jest chyba najbardziej hot wyborem spośród atrybutów fizycznych. A refleks wydaje się być serio trochę niedopieszczony (przynajmniej w moim odczuciu). No i dałoby to kolejny atrybut do rozważenia dla casterów. Fizole mają całą gamę atrybutów, podczas gdy casterów obchodzi wsm KC i jeszcze raw ilość chakry. Reszta nawet wymusza hybrydowość, bo skoro mam już KC na powiedzmy 10, to co dalej? Stackowanie chakry w nieskończoność? No można niby robić hybrydowe buildy. Ale możnaby też nie robić... (Psst, caster olewający szybkość czy wytrzymke staje się jednak dość łatwym celem xd)
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2022, 15:26 przez Hatake Han, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pomarańcz
Posty: 231
Rejestracja: 02 lut 2022, 14:11
Ranga dodatkowa: Mod KP/Transferów, mod Kuźni.
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Jestem za uzależnieniem prędkości składania pieczęci od refleksu.
Awatar użytkownika
Hyūga Tsubaki
Posty: 372
Rejestracja: 03 mar 2022, 3:55
Ranga: Chūnin
Ranga dodatkowa: Iryōnin | Stażystka w Fūinjutsu Kenkyū Sentā
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szybka propka co do pieczęci

To ja rzucę pytaniem:

Co w przypadku technik, które nie wymagają składania pieczęci, a jedynie kumulację chakry? I tu już nie mówię o Kaguyach, czy Hyugach, ale wiele technik ma dopisek, że "można pominąć pieczęcie, ale kumulacja chakry trwa tyle, co ich złożenie". Np. w Iryo? Wtedy zamieniamy Refleks na KC?

I jak uzależnienie Refleksu od składnia Chakry ma się do atutu z szybszym składaniem? Czyli mając Refleks 7 zamiast 6 pieczęci na sekundę składam 9 pieczęci na sekundę? *

*ilość pieczęci wzięta z dupy.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2022, 18:39 przez Hyūga Tsubaki, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

B Y A K U G A N
Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne 359° [m]Koszt utrzymania na turę
7 50010010
► Pokaż Spoiler
- Mowa
#FF8080
Awatar użytkownika
Nara Shizu
Posty: 509
Rejestracja: 28 cze 2021, 12:57
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Co do technik z kumulacją chakry. Generalnie, wszędzie mamy że kumulacja trwa tyle co ich złożenie, więc na moje dalej patrzymy na to jak szybko byśmy je złożyli Refleksem. Gdyby KC na nie wpływało... wydaje mi się, że to byłoby zbyt wygodne. KC znowu dostałoby wtedy boost, a Chakrowcy nawet zaczęliby tworzyć techniki gdzie wymagany jest po prostu czas koncentracji, bo KC na bank mają rozwinięte czy coś. Chociaż w tej kwestii wolałbym też opinię naszego GMT usłyszeć co najlepiej na pieczęciach się zna.

Co do atutu natomiast, sprawa dość prosta. Zostaje jak jest. Atut skraca nam ilość pieczęci potrzebną do złożenia. Refleks określa ile możemy złożyć w jakim czasie. Nie trzeba tutaj dodatkowej zależności.

Overall, generalnie praktycznie wszyscy co do tej pory się wypowiedzieli są za refleksem. Pozwolę sobie więc, na rzucenie przykładowych ilości pieczęci na sekundę dla danego refleksu, do jakich moglibyśmy zacząć się odwoływać.
Poziom Refleksu012345678910
Ilość pieczęci na sekundę01123445678
Obrazek
Wcielenie Jelenia
Prowadzone wątki 5/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
Awatar użytkownika
Kaguya Kaede
Posty: 711
Rejestracja: 02 cze 2021, 22:23
Ranga: Genin
Discord: hanialke
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Co do atutu natomiast, sprawa dość prosta. Zostaje jak jest. Atut skraca nam ilość pieczęci potrzebną do złożenia. Refleks określa ile możemy złożyć w jakim czasie. Nie trzeba tutaj dodatkowej zależności.
Miałam pomroczność jasną w kwestii działania atutu, true.

Ogólnie to nie mam nic przeciwko rozwiązaniu "wciąż patrzymy na to tak, jakby typ składał pieczęcie, więc Refleks", po prostu sama kumulacja chakry ma trochę mniej wspólnego z Refleksem aniżeli szybkie i dokładne ruszanie łapkami. Tabelka wydaje się być ok, ale to już zostawię technicznym do oceny.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2022, 19:40 przez Kaguya Kaede, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabataya Tamura
Posty: 513
Rejestracja: 15 maja 2021, 17:28
Ranga: Muryō no ninja
Ranga dodatkowa: Iryōnin
Discord: .vampiro
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Kuźnia:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Refleks w odniesieniu do składania pieczęci? Owszem, tak to nawet od początku traktowałem. A mieszanie chakry samo to bardziej kwestia KC bym rzekł. No i odnoszenie szybkości do tego raczej bym zostawił. Machanie rączkami to refleks, nie szybkość w tym wypadku.

I w sumie ta tabelka Jelenia mi pasuje.

~~

Tsūjitegan

Widzenie w dal [m]Widzenie sferyczne [m]Max. dziedzina stylu przewidywanych ruchówKoszt utrzymania na turę
2 500200A20

Prowadzone Fabuły
Prowadzone Misje
Ranga D
Ranga C
Ranga B
Ranga A
Ranga S
Awatar użytkownika
Kurosawa Shin'ichi
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2021, 19:32
Ranga: Rōnin
Ranga dodatkowa: Żołnierka Nōjō no Kuni
Discord: Pumpkin#1104
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Techniki:
Bank:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Nara Shizu pisze: 19 wrz 2022, 19:08
Poziom Refleksu012345678910
Ilość pieczęci na sekundę01123445678
(y)

ale nie będę się wtrącać w decyzję technicznych, chyba że za bardzo to zboostują :3
Awatar użytkownika
Sabataya Shuten
Posty: 941
Rejestracja: 27 kwie 2021, 12:40
Ranga dodatkowa: ex-Kage
Discord: Amphare#3038
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Techniki:
Bank:
Osiągnięcia:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Hmm... chyba ok
Obrazek
Awatar użytkownika
Tora
Posty: 2749
Rejestracja: 27 kwie 2021, 15:24
Ranga dodatkowa: Główny Moderator Techniczny
Discord: Tora#0227
Karta Postaci:
Punkty Bonusowe:
Techniki:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Człowiek na moment jest zalatany, a tu już prawie propka przeszła kappa

Ogólnie nie mam nic przeciwko uzależnieniu ilości pieczęci od atrybutu, jest to jak najbardziej spoko. Ta tabelka, wygląda okej, ale na moje trochę komplikuje. Nie łatwiej byłoby, zamiast umieszczać gdzieś fancy tabelkę, by ktoś musiał szukać, po prostu napisać, że ilość pieczęci składanych w sekundę jest równa poziomowi Refleksu? Wtedy będzie jasno, że ktoś mający Refleks 7 złoży 7, a nie jakieś nie wiem, 6 przypadkiem. Imo prostsze w pilnowaniu to będzie.

Mój największy zgrzyt (ale nie taki, bym zapierał się nogami i rękoma) to to, jak wiele zdolności daje obecnie Refleks w porównaniu do takiej np. Szybkości. Obecnie odpowiada on za:
refleks - czyli no czas reakcji
zręczność - czyli taka gibkość
percepcję naszej postaci - czyli w sumie ogarnianie się w otoczeniu
I to jest imo ok i sam często wykorzystuję Refleks by sprawdzić, czy dana postać np. dostrzegła jakąś wskazówkę. I teraz dostaje to kolejny boost, co już zaczyna mi się coraz mniej podobać. Dla porównania taka szybkość odpowiada za... szybkość. Biorąc więc obecny opis Refleksu, raczej byłbym skłonny uzależnić to od Szybkości, choć logika wszelaka podpowiada refleks. Ale u nas Refleks, tak jak jest opisany, nie odpowiada za szybkie palce, ale za ich wyginanie i postrzeganie rzeczywistości.

Z jeszcze innej strony, wciskanie tego w Szybkość, to dawanie Casterom możliwości ucieczki i szybszego składania pieczęci. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Jak tak chyba myśląc, to najbardziej "ok" dla mnie opcja, to średnia Refleksu i Szybkości.

Wydaje mi się, że ten temat trochę pokazał, jak bardzo jest dysproporcja w rozumieniu Atrybutów na forum. Opis Szybkości fakt faktem jest skopany, sugerując jedynie prędkość przemieszczania, jednak opis Refleksu NIGDZIE nie wskazuje, że odpowiada za jakąkolwiek szybkość. Słowo zręczność może czasami tego typu rzeczy niby sugerować, jednak jak patrzyłem, to w większości synonimy sugerują raczej zdolności sportowe, akrobatyczne, giętkość, gibkość etc. A nie jako "I'm speed". Imo warto poprawić opis, zwłaszcza Szybkości, by było jasne, że nie odpowiada tylko za bieg i marsz, ale także za Szybkość ciała. Wiem, że Jeleń miał to mieć na tapecie, więc mu to zostawiam.

Warto też pamiętać, że Szybkość i Refleks to dwa bardzo zależne od siebie atrybuty. Dzięki Szybkości szybko zaatakujemy, ale to dzięki Refleksowi ruchy te są płynne i jesteśmy w stanie reagować.

tl:dr - dajcie średnią Refleksu i Szybkości
Awatar użytkownika
Nara Shizu
Posty: 509
Rejestracja: 28 cze 2021, 12:57
Ranga: Genin
Discord: Fuyue#3535
Karta Postaci:
Punkty Doświadczenia:
Punkty Technik:
Punkty Bonusowe:
Bank:

Re: Szybka propka co do pieczęci

Dobra, no to zacznę takie lekkie podsumowanie może, co byśmy to wiedzieli co na pewno wprowadzić. Dam listę punkcików tych zmian, do każdego dawajcie "tak" lub "nie", lub jak chcecie to gdzieś jeszcze możecie się uzasadnić. Tylko pogrubcie wtedy "tak" lub "nie".

1. Wolę aby szybkość składania pieczęci była w pełni zależna od Refleksu - tak lub nie
2. Wolę aby aby szybkość składania pieczęci była w pełni zależna od średniej Refleksu i Szybkości - tak lub nie
3. Lepsza ilość pieczęci na sekundę z Tabelki Jeleniowej - tak lub nie
4. Lepsza ilość pieczęci na sekundę jako średnia Refleksu/Szybkości lub samego Refleksu (zależne od tego co wyżej wejdzie) - tak lub nie

Kod: Zaznacz cały

1. [b]Wolę aby szybkość składania pieczęci była w pełni zależna od Refleksu[/b] - tak lub nie
2. [b]Wolę aby aby szybkość składania pieczęci była w pełni zależna od średniej Refleksu i Szybkości[/b] - tak lub nie
3. [b]Lepsza ilość pieczęci na sekundę z Tabelki Jeleniowej[/b] - tak lub nie
4. [b]Lepsza ilość pieczęci na sekundę jako średnia Refleksu/Szybkości lub samego Refleksu (zależne od tego co wyżej wejdzie)[/b] - tak lub nie
Osobiście, dla mnie to będzie:
1. Wolę aby szybkość składania pieczęci była w pełni zależna od Refleksu - nie
2. Wolę aby aby szybkość składania pieczęci była w pełni zależna od średniej Refleksu i Szybkości - tak
3. Lepsza ilość pieczęci na sekundę z Tabelki Jeleniowej - nie
4. Lepsza ilość pieczęci na sekundę jako średnia Refleksu/Szybkości lub samego Refleksu (zależne od tego co wyżej wejdzie) - tak
Obrazek
Wcielenie Jelenia
Prowadzone wątki 5/4 [aktywne wątki]
  • Za tym co odległe - Kamaboko Gonpachiro, Sabataya Shuten & Mirai Akane
  • Tam gdzie bogowie poprowadzą... - Kaguya Kaede
  • Bliźniacze zabawy - Kasane Mitsuki & Kasane Kirara
  • Ranny ptaszek - Uzumaki Chiyo & Fuuka
  • Gorycz zemsty - Inuzuka Nana
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”