• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  24.04.2024 - podsumowanie wydarzenia wioskowego w Sakuragakure. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Reklama na SnH

Dział przeznaczony na wszelakie tematy i rozmowy poza fabularne, niezwiązane z samym forum, rozgrywką czy panującymi realiami. Miejsce na wszelakie gry, socjalizację oraz inne kwestie, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce w innych działach forum.
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 827
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:
Osiągnięcia:

Reklama na SnH

Reklama na Sakura no Hana
Forum udostępnia możliwość zareklamowania się w stopce strony. Takie promowanie odbywa się na zasadzie wymiany "reklamy za reklamę" naszego forum na forum wyrażające chęć pozostawienia u nas po sobie "śladu". Wszelakie bardziej szczegółowe informacje na temat samego procesu znajdują się w regulaminie poniżej. Gdyby jednak okazał się on niewystarczający, potencjalne pytania należy kierować do Sabatayi Shuten lub pozostawić na Discordzie Sakura no Hana, najlepiej oznaczając odpowiednią grupę (Administracja/Moderacja). Możliwe jest również, chociaż nie zalecane, zadanie pytanie na MChacie. Szansa na jego dostrzeżenie przez odpowiednie osoby są jednak wtedy dużo niższa.
Regulamin wymiany
 1. Prawo do zareklamowania ma każde żywe, funkcjonujące forum.
  1. Za żywe, funkcjonujące forum uznaje się stronę, na której widać aktywność użytkowników.
 2. Reklama odbywa się na zasadzie wymiany, tzn. w zamian za umieszczenie u nas reklamy forum/strony, oczekujemy zamieszczenia reklamy naszego forum na stronie docelowej.
  1. W przypadku nie wywiązania się z tego punktu poprzez nie zamieszczenie naszej reklamy bądź jej usunięcie w dowolnym momencie, SnH zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy danej strony.
 3. Forum oferuje wymianę buttonami, tj. grafikami o wymiarach 88px x 31px.
  1. Jeżeli forum, z jakim SnH dokonuje wymiany umieszcza grafiki większe od wyżej wymienionych rozmiarów, Sakura no Hana w zamian dalej wstawi obrazek wielkości buttonu.
  2. Jeżeli forum, z jakim SnH dokonuje wymiany nie posiada grafiki w podanych wymiarach, SnH zastrzega sobie prawo do przeskalowania większej grafiki oferowanej przez stronę/forum do powyższych wymiarów.
 4. W przypadku preferowania grafik w wymiarach innych niż oferuje forum - warto dać administracji SnH znać o potrzebie dodania dodatkowej propozycji na liście poniżej.
 5. Chęć dokonania wymiany należy zgłaszać w postach pod tym tematem lub wysyłając informację do administracji na PW/Discordzie.
  1. Po wstawieniu banneru, administracja dla przejrzystości usunie post ze zgłoszeniem.
  2. W wypadku dostrzeżenia przeciwwskazań do dokonania wymiany, administracja zastrzega sobie prawo do pozostawienia odpowiedzi w temacie. Wówczas post z reklamą i informacją zostaną pozostawione na czas minimum miesiąca.
  3. Forum NIE oferuje innej opcji reklamy, bez względu na to czy jest to osobny temat poświęcony stronie w dziale wymiany, informacja na Discordzie czy jakakolwiek inna, alternatywna forma.
 6. Dla osób nie posiadających konta na SnH, przekazane jest oddzielne konto; Login: Wymiana; Hasło: Wymiana123
 7. UWAGA sprawdzając obecność buttonu uprasza się o wyczyszczenie ciasteczek bądź użycia skróty ctrl+f5 w przypadku, w którym post z reklamą został usunięty, a buttonu jednak nie widać.
Buttony i bannery
88px x 33px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/button1.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
400px x 60px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/banner1.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
420px x 220px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/banner2.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
700px x 100px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/logo1.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
Ostatnio zmieniony 27 sie 2022, 21:00 przez Sabataya Shuten, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Top”