• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Reklama na SnH

Dział przeznaczony na wszelakie tematy i rozmowy poza fabularne, nie związane z samym forum, rozgrywką czy panującymi realiami. Miejsce na wszelakie gry, socjalizację oraz inne kwestie, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce w innych działach forum.
Awatar użytkownika
Pingwinek Chaosu
Administrator
Posty: 664
Rejestracja: 26 kwie 2021, 21:02
Karta Postaci:

Reklama na SnH

#1

Reklama na Sakura no Hana
Forum udostępnia możliwość zareklamowania się w stopce strony. Takie promowanie odbywa się na zasadzie wymiany "reklamy za reklamę" naszego forum na forum wyrażające chęć pozostawienia u nas po sobie "śladu". Wszelakie bardziej szczegółowe informacje na temat samego procesu znajdują się w regulaminie poniżej. Gdyby jednak okazał się on niewystarczający, potencjalne pytania należy kierować do Sabatayi Shuten lub pozostawić na Discordzie Sakura no Hana, najlepiej oznaczając odpowiednią grupę (Administracja/Moderacja). Możliwe jest również, chociaż nie zalecane, zadanie pytanie na MChacie. Szansa na jego dostrzeżenie przez odpowiednie osoby są jednak wtedy dużo niższa.
Regulamin wymiany
 1. Prawo do zareklamowania ma każde żywe, funkcjonujące forum.
  1. Za żywe, funkcjonujące forum uznaje się stronę, na której widać aktywność użytkowników.
 2. Reklama odbywa się na zasadzie wymiany, tzn. w zamian za umieszczenie u nas reklamy forum/strony, oczekujemy zamieszczenia reklamy naszego forum na stronie docelowej.
  1. W przypadku nie wywiązania się z tego punktu poprzez nie zamieszczenie naszej reklamy bądź jej usunięcie w dowolnym momencie, SnH zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy danej strony.
 3. Forum oferuje wymianę buttonami, tj. grafikami o wymiarach 88px x 31px.
  1. Jeżeli forum, z jakim SnH dokonuje wymiany umieszcza grafiki większe od wyżej wymienionych rozmiarów, Sakura no Hana w zamian dalej wstawi obrazek wielkości buttonu.
  2. Jeżeli forum, z jakim SnH dokonuje wymiany nie posiada grafiki w podanych wymiarach, SnH zastrzega sobie prawo do przeskalowania większej grafiki oferowanej przez stronę/forum do powyższych wymiarów.
 4. W przypadku preferowania grafik w wymiarach innych niż oferuje forum - warto dać administracji SnH znać o potrzebie dodania dodatkowej propozycji na liście poniżej.
 5. Chęć dokonania wymiany należy zgłaszać w postach pod tym tematem lub wysyłając informację do administracji na PW/Discordzie.
  1. Po wstawieniu banneru, administracja dla przejrzystości usunie post ze zgłoszeniem.
  2. W wypadku dostrzeżenia przeciwwskazań do dokonania wymiany, administracja zastrzega sobie prawo do pozostawienia odpowiedzi w temacie. Wówczas post z reklamą i informacją zostaną pozostawione na czas minimum miesiąca.
  3. Forum NIE oferuje innej opcji reklamy, bez względu na to czy jest to osobny temat poświęcony stronie w dziale wymiany, informacja na Discordzie czy jakakolwiek inna, alternatywna forma.
 6. Dla osób nie posiadających konta na SnH, przekazane jest oddzielne konto; Login: Wymiana; Hasło: Wymiana123
 7. UWAGA sprawdzając obecność buttonu uprasza się o wyczyszczenie ciasteczek bądź użycia skróty ctrl+f5 w przypadku, w którym post z reklamą został usunięty, a buttonu jednak nie widać.
Buttony i bannery
88px x 33px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/button1.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
400px x 60px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/banner1.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
420px x 220px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/banner2.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
700px x 100px
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

<a href="https://sakuranohana.pl/index.php"><img src="https://sakuranohana.pl/images/adver/logo1.png" alt="Sakura no Hana PBF" /></a>
Ostatnio zmieniony 27 sie 2022, 21:00 przez Sabataya Shuten, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-Top”