• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.10.2023 - zakończenie wydarzenia wioskowego w Amegakure a także rozpoczęcie nowego w Hanagakure. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kita no Kuni - Kraj Północy

Wzgórzysty kraj, będący buforem pomiędzy liżącym ranami po wojnie domowej Taki, a Oto no Kuni. Miejsce, które nigdy nie miało okazji bardziej zaistnieć, a swoją sławę jako Górski Cmentarz zyskał tylko i wyłącznie przez strzeliste łańcuchy górskie, jakie są powszechne wraz ze stromymi klifami nad samym morzem. Ostatnie wydarzenia pozostawiły południe kraju w niezbyt dobrym stanie, a chociaż wsie i niewielkie wioski w miarę szybko zostały przywrócone do stanu używalności, wyniki niedawnych walk dalej odbiły się na przyrodzie, która w dużej części kraju jest niemalże nienaruszona. Szczęśliwie jednak stolica, Suwa, nie ucierpiała w żaden sposób w starciach - głównie przez to, że ta, będąca w ciągłym ruchu, jest nie tylko kłopotliwym celem dla najeźdźców, ale także dla potencjalnych podróżnych, jacy skłonni byliby udać się bardziej ku północnym rubieżom kraju.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów