• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  28.08.2023 - Nowe wydarzenie wioskowe w Amegakure: Niepokojące wieści z Taki no Kuni docierają do Ukrytego Deszczu. Te zaniepokojone potencjalnym bezpieczeństwem wioski i Kraju Deszczu, zaczyna przygotowywać się na wojnę. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  22.08.2023 - zakończyło się wydarzenie w Kaeru no Kuni. Więcej informacji w aktualizacjach fabularnych
  03.08.2023 - została wrzucona zapowiedź eventu, Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Więcej informacji w ogłoszeniach
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Amegakure no Sato

Wioska Ukryta w Deszczu stanowi jedyną "dużą" wioskę ninja pozostałą na Starym Kontynencie. Inne albo zostały zniszczone bądź rozwiązane, albo zmniejszyły swoją działalność nie chcąc rzucać się w oczy. Ame no Kuni zostało jedynym miejscem, gdzie shinobi są mile widziani. I słusznie, bowiem obecność wioski ninja pozwala trzymać na dystans przestępców i rzezimieszków, dość szybko się z nimi rozprawiając. Wioska jednak zamiast podejścia militarnego, szerzy bardziej prorodzinne wartości. Obecny Amekage stara się wykreować wioskę jako miejsce przyjazne rodzinom, wystarczająco bezpieczne do prowadzenia spokojnego życia, na jakie zasługuje każdy człowiek.

Shodaime Amekage: Kise Ogumo
 • Forum
 • Siedziba Iryō-tai
  Budynek, w którym znajduje się siedziba Iryō-tai, organizacji przewodzonej przez Kise Sayori, zdecydowanie na pierwszy rzut oka nie wygląda zachęcająco. Zbudowany przy pomocy materiału zwanego betonem, o szaroburych barwach. Nie zmienia to jednak faktu, że ten pełni bardzo ważną funkcję w wiosce, mianowicie opracowywanie coraz to nowszych technik i sposobów leczenia, tak by skuteczniej pomagać rannym shinobim. Jak teoretycznie, jest to skrzydło głównego szpitala w Amegakure, tak w praktyce jest ono na tyle duże, że mogłoby stanowić samodzielny budynek. Jest jednak on połączony bezpośrednio ze szpitalem, tak że pracownicy mogą swobodnie się pomiędzy siedzibą Iryō-tai a placówką medyczną poruszać, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Tego typu rozwiązanie usprawnia proces przenoszenia pacjentów pomiędzy ośrodkami, bez narażania ich na potencjalne powikłania spowodowane pogodą panującą w Ame. W kilkupiętrowym budynku znajdują się zarówno pomieszczenia biurowe, gdzie przyjmuje się petentów - jak chociażby aspirujących adeptów sztuki medycznej - jak i laboratoria czy nawet sale operacyjne bądź zabiegowe. Teren zarówno w samej siedzibie, jak i na jej okolicach jest patrolowany przez Jōninów czy nawet Fukei, sprawiając, że zaraz po siedzibie Amekage, jest to jedno z najbezpieczniejszych miejsc w całej wiosce.
  1 Tematy
  21 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Recepcja
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów