• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  28.08.2023 - Nowe wydarzenie wioskowe w Amegakure: Niepokojące wieści z Taki no Kuni docierają do Ukrytego Deszczu. Te zaniepokojone potencjalnym bezpieczeństwem wioski i Kraju Deszczu, zaczyna przygotowywać się na wojnę. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  22.08.2023 - zakończyło się wydarzenie w Kaeru no Kuni. Więcej informacji w aktualizacjach fabularnych
  03.08.2023 - została wrzucona zapowiedź eventu, Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Więcej informacji w ogłoszeniach
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Stolica - Yanabe

W przypadku Kraju Ziemi, stolica rzeczywiście pełni rolę perły całej krainy. Chociaż samo Tsuchi no Kuni wygląda dość nijako, głównie przez wzgląd na surową architekturę i nijaki, monotonny krajobraz - Yanabe stanowi dowód na to, że to nie wszystko, co Kraj Ziemi ma do zaoferowania. Chociaż tak jak w reszcie kraju, budynki ciosane są z kamienia, widać niebywały koszt w wykonaniu. Nawet osoba nie mająca większego pojęcia o architekturze bez problemu stwierdzi, że budowle stolicy wyglądają smuklej, dostojniej i zwyczajnie "lepiej". Kolorowe dachówki wieńczą zabudowę, a promienie słoneczne odbijają się od tafli szkła. Szerokie, kamienne ulice bez problemu mieszczą tłumy przedzierające się głównymi ulicami. Wybudowana pośród niewysokiego masywu górskiego pozwala zawiesić oko na krajobrazach rozciągającymi się w tle - zwłaszcza na trzech wodospadach. Rzadko zamarzają, zasilając rzekę przecinającą miasto, Are, mknąc na dnie płytkiej rozpadliny. Rozciągają się nad nią trzy mosty prowadzące na druga stronę miasta, w tym jeden wiodąc prosto do pałacu Daimyo. Ten zbudowany na niewielkim wzniesieniu wtapia się w krajobraz, górując nad miastem. Przepych panujący wewnątrz sprawia jednak, że cała reszta miasta przy nim blednie.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów