• Ogłoszenia

Arashi no Kuni - Kraj Burz

Kraj ten z północy na południe podzielony jest potężnym masywem górskim, zwanym Górami Dnia i Nocy. Zachodnia część kraju, granicząca w większej części z krajem kupców, jest zalesiona, bogata w roślinność, żyzne gleby i zwierzęta. Natomiast wschodnia część kraju, granicząca między innymi z Sabaku no Kuni, to sawanna. Spękana od słońca ziemia, porośnięta niewielkimi krzaczkami i małymi suchymi trawami. Kraj Burz nazwę swą początkowo wziął od burz występujących w centrum kraju. Teraz jednak coraz częściej odnosi się ona do napiętej sytuacji w kraju. Ten zamieszkują bowiem trzy, absolutnie różne od siebie ludy, zmagający się zarówno ze sobą, jak i z grzybem rozprzestrzeniającym zabójcze dla innych organizmów zarodniki.
 • Forum
 • Stolica - Romiris
  Stolica Haganów. Znajduje się blisko zachodniej granicy kraju, w samym środku lasu. Jest to ogromny teren otoczony palisadą, w której znajduje się wiele rozbitych namiotów i na szybko postawionych domów z drewna. Codziennie miasto stoi opustoszałe, służąc jako przytułek dla bezdomnych bądź przejezdnych. Ożywa jedynie raz w roku, gdy dochodzi do zlotu taborów.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
 • Stolica kraju - Ong-mak
  Stolica ludzi gór. Wielki zamek-miasto wykuty w jednym ze zboczy. Jedyna droga lądowa prowadzi tutaj ze wschodnich partii kraju przez bardzo wąską i zdradliwą drużkę. Zdecydowanie więcej przejść prowadzi pod ziemią i z wnętrza góry. Są to jednak tajne tunele, znane w większości jedynie ludziom gór, będąc jednocześnie jednym z najpilniej szczerzonych przez nich sekretów.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
 • Stolica kraju - Limpstick
  Stolica szarych ludzi, znajdująca się głęboko pod Górami Dnia i Nocy w podziemnej jaskini. Tam, zbudowane z kamienia stoją małe domku szarych ludzi, oświetlone fluorescencyjnymi grzybami i mchem. Płynie tamtędy też podziemna rzeka wpływającego do tamtejszego, ulokowanego na tym samym poziomie, jeziora. Panują tam okropne ciemności.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów