• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Arashi no Kuni - Kraj Burz

Kraj ten z północy na południe podzielony jest potężnym masywem górskim, zwanym Górami Dnia i Nocy. Zachodnia część kraju, granicząca w większej części z krajem kupców, jest zalesiona, bogata w roślinność, żyzne gleby i zwierzęta. Natomiast wschodnia część kraju, granicząca między innymi z Sabaku no Kuni, to sawanna. Spękana od słońca ziemia, porośnięta niewielkimi krzaczkami i małymi suchymi trawami. Kraj Burz nazwę swą początkowo wziął od burz występujących w centrum kraju. Teraz jednak coraz częściej odnosi się ona do napiętej sytuacji w kraju. Ten zamieszkują bowiem trzy, absolutnie różne od siebie ludy, zmagający się zarówno ze sobą, jak i z grzybem rozprzestrzeniającym zabójcze dla innych organizmów zarodniki.
 • Forum
 • Stolica - Romiris
  Stolica Haganów. Znajduje się blisko zachodniej granicy kraju, w samym środku lasu. Jest to ogromny teren otoczony palisadą, w której znajduje się wiele rozbitych namiotów i na szybko postawionych domów z drewna. Codziennie miasto stoi opustoszałe, służąc jako przytułek dla bezdomnych bądź przejezdnych. Ożywa jedynie raz w roku, gdy dochodzi do zlotu taborów.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
 • Stolica kraju - Ong-mak
  Stolica ludzi gór. Wielki zamek-miasto wykuty w jednym ze zboczy. Jedyna droga lądowa prowadzi tutaj ze wschodnich partii kraju przez bardzo wąską i zdradliwą drużkę. Zdecydowanie więcej przejść prowadzi pod ziemią i z wnętrza góry. Są to jednak tajne tunele, znane w większości jedynie ludziom gór, będąc jednocześnie jednym z najpilniej szczerzonych przez nich sekretów.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
 • Stolica kraju - Limpstick
  Stolica szarych ludzi, znajdująca się głęboko pod Górami Dnia i Nocy w podziemnej jaskini. Tam, zbudowane z kamienia stoją małe domku szarych ludzi, oświetlone fluorescencyjnymi grzybami i mchem. Płynie tamtędy też podziemna rzeka wpływającego do tamtejszego, ulokowanego na tym samym poziomie, jeziora. Panują tam okropne ciemności.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów