• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Hi no Kuni - Kraj Ognia

Niegdyś - kraj mieszczący na swych terenach Wioskę Ukrytą w Liściach. Po wojnie jednak stan ten uległ zmianie, a pozbawiony shinobi kraj zaczął przeradzać się w kolejne miejsce sprzyjające nie tylko nukeninom, ale również przestępcom nieczujących na swym karku spojrzenia sprawiedliwości. Żyzne ziemie oraz umiarkowany klimat sprzyjają rozwojowi rolnictwa, oraz gospodarki leśnej, zaopatrując kontynent w największe ilości drewna. Centrum kraju oraz północne rejony osłaniają średniej wysokości masywy górskie, kierując gorące powietrze znad Kaze i Sabaku na południe oraz dalej, ku wyspom. Sprawia to, że rejony w okolicach Mori i Ocha no Kuni są dużo cieplejsze, schładzane jedynie morską bryzą.
 • Forum
 • Stolica - Asakura
  Położona we wschodniej części kraju na jednym ze wzgórz, wznosi się nad otaczającymi miasto polami i lasami przylegających do kamiennych murów Miasto korzysta z tego, czego ma najwięcej - drewna. Wysokie budynki wykonane głównie z darów lasu i kamienia, zwieńczone są w większości pagodami. Ulice zawsze pełne ludzi, wystarczająco szerokie by pomieścić dwa wozy. Główna część przykuwa uwagę malowanymi ścianami na czerwono, zielono i niebiesko, stanowczo przeważając w ogólnej kolorystyce miasta. W oszklonych gablotach sklepów lśnią przeróżne światełka, a w drzwiach często można spotkać dzwonki złożone z metalowej rurki obijającej się o grube krawędzie szklanej sfery. Rynek funkcjonuje najlepiej w środy i soboty, ściągając ludzi z całego miasta - nawet z bardziej uboższych rejonów, zachęcając niewielkimi cenami za najbardziej podstawowe dobra. Plac rynkowy zawiera na samym środku niewielką kapliczkę Ebisu, któremu handlujący często składają ofiary w wysokości kilku Ryō modląc się o dobry zarobek. Dużo bardziej popularny, zwłaszcza w reszcie Hi no Kuni, jest kult Amaterasu - bogini słońca. Kilka ulic dalej przy północnej granicy miasta wznosi się siedziba Lorda Feudalnego - ogromny pałac otoczony murem, ze złoconymi ścianami i gzymsami zdobionymi jadeitem i obsydianem sprowadzanym z Południowej Wyspy.
  1 Tematy
  6 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Ulice Asakury
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów