• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Tsuchi no Kuni - Kraj Ziemi

Tsuchi no Kuni, lub jak niektórzy mają w zwyczaju je zwać, Kraj Ziemi, stanowił niegdyś jeden z Pięciu Wielkich Krajów Shinobi, będąc tradycyjnie postrzegane przez świat jako spokojne miejsce z wieloma udogodnieniami. Bogata baza rolnicza i górnicza Tsuchi no Kuni jest znana ze swojej rozbudowanej struktury. Tutejszy krajobraz jest dość surowy, z bardzo małą liczbą drzew, a horyzont, jak okiem sięgnąć, nieustannie przedzielają góry. Aktualna sytuacja po likwidacji Iwagakure w Tsuchi no Kuni jest stosunkowo… dobra. Tak jak wiele krajów zaczęło cierpieć na większe ataki bandytów, tak Daimyō Tsuchi zawarł umowę z samurajami z Tetsu no Kuni. Oni użyczali swojego ostrza ku obronie jego kraju, a on zapewniał im większą ilość materiałów potrzebnych do produkcji ich wyposażenia oraz lepszą reputację w pobliskich krainach.
 • Forum
 • Stolica - Yanabe
  W przypadku Kraju Ziemi, stolica rzeczywiście pełni rolę perły całej krainy. Chociaż samo Tsuchi no Kuni wygląda dość nijako, głównie przez wzgląd na surową architekturę i nijaki, monotonny krajobraz - Yanabe stanowi dowód na to, że to nie wszystko, co Kraj Ziemi ma do zaoferowania. Chociaż tak jak w reszcie kraju, budynki ciosane są z kamienia, widać niebywały koszt w wykonaniu. Nawet osoba nie mająca większego pojęcia o architekturze bez problemu stwierdzi, że budowle stolicy wyglądają smuklej, dostojniej i zwyczajnie "lepiej". Kolorowe dachówki wieńczą zabudowę, a promienie słoneczne odbijają się od tafli szkła. Szerokie, kamienne ulice bez problemu mieszczą tłumy przedzierające się głównymi ulicami. Wybudowana pośród niewysokiego masywu górskiego pozwala zawiesić oko na krajobrazach rozciągającymi się w tle - zwłaszcza na trzech wodospadach. Rzadko zamarzają, zasilając rzekę przecinającą miasto, Are, mknąc na dnie płytkiej rozpadliny. Rozciągają się nad nią trzy mosty prowadzące na druga stronę miasta, w tym jeden wiodąc prosto do pałacu Daimyo. Ten zbudowany na niewielkim wzniesieniu wtapia się w krajobraz, górując nad miastem. Przepych panujący wewnątrz sprawia jednak, że cała reszta miasta przy nim blednie.
  1 Tematy
  46 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Rynek
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów