• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kujaku no Kuni - Kraj Pawi

Kraj Pawi powoli staje się wrakiem swojego dawnego wyglądu. Dawniej państwo było znane ze swojego aktywnego udziału na arenie międzynarodowej w polu technologii i handlu, jednak od czasu nagłej śmierci poprzedniego władcy kraj zaczął być targany wewnętrznymi konfliktami i wykonał metaforyczny krok wstecz, wracając do przestarzałych i zacofanych poglądów. Niegdyś wspaniałe królestwo teraz powoli popada w dekadencję i ruinę. Mieszkańcy z niepokojem patrzą w przyszłość, zastanawiając się czy młodociany władca będzie tym, kto zdoła odbudować status państwa, czy jeszcze bardziej je stoczyć, pozwalając mu się rozpaść na kawałki... Kujaku no Kuni jest najbardziej wysuniętą na południe krainą w całym Nowym Kontynencie. Charakteryzuje się bardzo ciepłym klimatem, podobnie do pobliskich krain. Kraj jest odgrodzony od swoich sąsiadów średnio wysokimi górami, których wysokość bezwzględna nie przekracza półtora kilometra. Im dalej na południe i bliżej morza, to krajobraz staje się coraz bardziej równinny. Ze względu na swoją lokalizację, w Kraju Pawi występuje pora sucha i pora deszczowa, co znacząco wpływa na widoki. Podczas okresu intensywnych deszczów Kujaku no Kuni zmienia się w bujną łąkę.
 • Forum
 • Stolica - Kadakot
  Kadakot to ogromne miasto zbudowane na rozwidleniu jednej z wielkich rzek Kraju Pawi. Powstało ono wieki temu na zlecenie ówczesnego Mahradży. Do budowy zatrudniono najlepszych architektów i budowniczych z Kujaku no Kuni i okolicznych krain. Stolica została zbudowana na planie koła, podzielonym na kilka pierścieni, oddzielonych wysokimi murami z białego kamienia. W centralnej części znajduje się wielki pałac, otoczony wspaniałymi ogrodami. To właśnie tutaj można spotkać władcę tej krainy, jego najbliższych doradców i bardzo liczebną świtę. Drugi pierścień to bogata dzielnica, zamieszkana przez bogatszych mieszkańców Kadakot, gdzie dominują budowle z lokalnie ciosanych kamieni. Często można znaleźć tutaj wysokie wieże zakończone kopułami i typowymi dla tego rejonu łukami.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów