• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Mizumi no Kuni - Kraj Jezior

Kraj Jezior należy do krajów rozległych, leżącym w południowo-wschodniej ćwiartce Południowej Wyspy. Nacja ta swego czasu mogła poszczycić się dużo większymi terenami niż obecnie, jakie to miała w swoim władaniu przed rozegraniem się wojny domowej, która to przyczyniła się do podziału państwa na dwa mniejsze. Z tego też względu relacje tegoż z Hashi no Kuni należą do całkiem napiętych. Podczas gdy obecni władcy starali się swego czasu dążyć do ich poprawy, tak wybuch "Wojny" pokrzyżował te plany, pozostawiając sprawę podziału i polityki międzynarodowej obu nacji dalej jako dość istotny temat, dalej leżący "na stole". I oczekujący na lepsze czasy jego rozwiązania.
 • Forum
 • Stolica - Brocken
  Porośnięte lasami zbocza tworzą piękną krainę, gdzie u stóp kilku gór stała niegdyś stara stolica. Teraz zniszczona i spalona do cna, znajduje się w cieniu rzucanym przez jedyną górę pozbawioną drzew - Brocken. To właśnie na tej górze swój zamek postawiła nowa władczyni Mizuni no Kuni, natomiast jej świta i lud, wybudowali swe domu na zboczach Brocken, tworząc tym samym nową stolicę nazwaną na cześć samej góry. Potocznie przez miejscowych stolica jest nazywana jednak "Sabatem Czarownic" lub po prostu "Walpurgią". Na całej górze rozsiane są pojedyncze chatki, w których mieszkają wiedźmy - nowy lud u władzy w kraju. Na samym szczycie zaś znajduje się czarny zameczek; niewielka kamienna warownia, w której żyje władczyni kraju
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów