• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Hashi no Kuni - Kraj Mostów

Kraj Mostów, przez wiele również potocznie nazywany Krajem Wież, jest całkiem rozległym terenem leżącym w południowo-wschodniej ćwiartce południowej wyspy. Kraj ten onegdaj był zdecydowanie większy; wojna domowa, która rozegrała się na terenach Kraju Mostów, doprowadziła jednak do podziału państwa na dwa mniejsze, przez co od lat jego relacje z Mizumi no Kuni były dość napięte. Dopiero obecni władcy krajów dążą do zmian w relacjach krajów - a przynajmniej dążyli, nim nie nie wybuchła "Wojna".
 • Forum
 • Stolica - Shori
  Shori to miast znajdujące się w centrum kraju, w jednym z największych jego dystryktów - Qin. Diukiem dystryktu Qin jest Diuk Hyou, uchodzący za potężnego wojownika, chociaż teraz już zdecydowanie w podeszłym wieku. Shori jest dużym miastem zbudowanym po połowie z drewna i kamienia. Nie ma tutaj konkretnego podziału na biedotę i tych bogatszych, a przez samą stolicę przechodzi podobne 108 mostów. Nikt tego nigdy jednak nie policzył i nie potwierdził, zwłaszcza że są one często i gęsto przebudowywane, burzone lub dobudowywane. Na północy stolicy znajduje się samotny masyw skalny otoczony lasem, a na jego szczycie znajduje się rezydencja Daimyo. Przez niektórych zwana jest "Samotnią" lub "Samotnym Pałacem". Jest to, mało okazała willa zbudowana z marmuru oraz otoczona żywopłotem, oraz płotkiem z żeliwa. By dostać się do Samotni trzeba albo umieć latać, albo być świetnym we wspinaczce. Niektórzy mawiają, że czasem Daimyo tworzy schody w zboczu góry.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów