• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Asa no Kuni - Kraj Poranka

Asa no Kuni to zdecydowanie całkiem wyjątkowy kraj, ten bowiem jest jednym z raczej nielicznych i mało popularnych państw teokratycznych. Najwyższą rolę w państwie pełni papież, wybierany przez samych Bogów. Życie mieszkańców układają kapłani, jakich można to spotkać w całym tym niewielkim kraju. Sama nazwa jego, Kraj Poranka, stanowi odniesienie do świętego pisma: "I zrodził się on przy świetle jutrzenki. Syn Boży, wybawiciel ludu Laterano. Tam zaś, gdzie na świat przyszedł, wznieśli mu państwo. Kraj Poranka, na cześć jego narodzin". Kraj Poranka znajduje się w dość niefortunnym miejscu. Od zachodu otoczone granicami Kraju Demonów, od wschodu wzburzonym morzem, a od południa Mizuki no Kuni. Czyni to Asa no Kuni miejscem raczej kamienistym. Jest to w większości jednak bardzo żyzna gleba wulkaniczna, sprzyjająca wzrostowi roślinności i bioróżnorodności na terenach państwa. Kraj ten jest górzysty w zachodniej partii, jednak im dalej jednak na wschód, tym bardziej przechodzi w wyżyny, a nawet niziny, jakich w kraju wielu nie ma. Te zaś przeradzają się w równie skąpe w ilość, ale bajecznie piękne plaże.
 • Forum
 • Stolica - Laterano
  Zwane Blaskiem Poranka bądź Jutrzenki. Białym Miastem. Twierdzą Boga. Domem Wybranych. Jest to ogromne miasto znajdujące się pośrodku jeziora Galahad. Niemal całkowicie zbudowane z marmuru, posiada mury wysokie na 30 metrów i szerokie na 10 metrów. Otaczają one całe miasto, do którego prowadzą tylko dwie bramy. Zachodnia oraz Wschodnia. Samo miasto jest całkiem rozległe, goszcząc w swoich murach ponad 30.000 ludzi. Architektura przypomina tą, jaką można było znaleźć na Starym Kontynencie - przeważają kilkupiętrowe, proste budynki z cegły.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów