• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Omatsuri no Kuni - Kraj Festiwalów

Kraj Festiwalów znajduje się w większości na stromych zboczach Gór Mugen, które opadają i przecinane są urwiskami i kanionami aż do niższych, nizinnych i pustynnych terenów, związanymi dość mocno z Sabaku no Kuni. Będący przez pokolenia nacją uciekinierów i uchodźców, stał się wręcz wielokulturowym centrum świata, gdzie święta nigdy się nie kończą. Ta jednak wesoła atmosfera jest jednak także doskonałą przykrywką dla osób, które planują zarobić w mniej... uczciwy sposób. Kraj swoją budową geograficzną przypomina falę rozbijającą się o strome zbocza. Jest to dość poetyckie przedstawienie, jednak wręcz idealnie obrazuje to jak z nizinnych terenów na zachodzie, od Hanabi no Kuni, oraz południa, od Sabaku no Kuni, znacząco rośnie i wręcz rozbija się o wysokie urwiska Gór Mugen na wschodzie, gdzie znajduje się także granica z Tanima no Kuni. Banana no Kuni, ulokowane na północ od Kraju Festiwalów także posiada bardziej wzniesione tereny, jednak są one znacznie wygodniejsze w przemieszczaniu się niż to, co znajduje się przy granicy z Krajem Dolin. Tamte bowiem urwiska zdają się być naturalnym murem utworzonym między tymi nacjami.
 • Forum
 • Stolica - Omatsurimaru
  Omatsurimaru znajduje się w północno-wschodniej części kraju. Swoją genezę ma w kanionach i stromych, ciężko dostępnych górach, gdzie ludzie mogli się ukryć przed prześladowaniem bądź prawem. Powoli jednak coraz więcej osób tam się znajdowało, a pokolenia mijały. Skryci w jaskiniach i kanionach ludzie zaczęli budować domy, budowle oraz zacząć żyć wedle określonych zasad. I tak oto narodziło się Omatsurimaru - miasto tysięcy mostów, pozwalających przechodzić z jednej strony kanionów i wąwozów na drugą stronę, wybudowane na płaskich miejscach gór oraz w skałach urwisk. Ostatecznie, z wykorzystaniem chakry, zapewne Uwolnienia Ziemi, ale także i zdobyczy technologii powstała spora metropolia, z której widok na niższe partie kraju zapiera dech w piersiach. Jednocześnie, pierwsze budynki stały się istnym "podziemnym miastem", choć jest ono w większości opuszczone i pracują tam zesłańcy z innych krajów w kopalniach, traktując tamtejszą infrastrukturę jako swoją siedzibę, tworząc istne slamsy.
  5 Tematy
  67 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Plac Rynkowy
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów