• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Yoru no Kuni - Kraj Wieczoru

Kraj Wieczoru przez wiele lat był terenem niezależnym, wykorzystywanym przez wszystkie trzy sąsiednie kraje do zdobywania surowców, których to cenne złoża znajdowały się na jego terenie. Pokojowe umowy zapewniały pokój między Sakura, Banana oraz Tanima no Kuni do czasu trzęsienia ziemi, które na długie lata zamknęło trasy transportowe tamtego rejonu i zniszczyło infrastrukturę niezbędną do prowadzenia kopalni. Wiele osób uznano wówczas za zmarłych, choć rzeczywistość okazała się zgoła inna. Ci przetrwali i udało im się utworzyć między sobą dużą jedność i niezależność, więc gdy wreszcie udało im się wyjść na powierzchnię rozpoczęli działania, mające na celu zmianę tego neutralnego kawałka terenu w niezależne państwo.
 • Forum
 • Stolica - Daikōzan
  Miejscem, gdzie w dawnym katakliźmie ocalało najwięcej górników, była kopalnia miedzi. Zamknięci przed światem zewnętrznych zaczęli się organizować, znajdywać grzyby jaskiniowe i na nich próbować przeżyć, próbując odblokować wyjście na powierzchnię. Gdy Yoru no Kuni uzyskało niepodległość, zmiany wprowadzone w głębi tej kopalni by ulokować i ugościć wszystkie ofiary lawiny i trzęsienia ziemi, stały się kamieniem węgielnym do Daikōzan, miasta w ziemi. I tym właśnie jest Wielka Kopalnia, stolica Kraju Wieczoru. Pomijając kilka zabudowań na powierzchni, większość budynków to tak naprawdę wyrzeźbione w skale pomieszczenia i jaskinie, dostosowane do użytku publicznego. Ze wszystkich miast to właśnie Daikōzan jest najbardziej estetyczne i rozbudowane technologicznie.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów