• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kaigan no Kuni - Kraj Wybrzeża

Kraj Wybrzeża był niegdyś częścią Ringo no Kuni. Jednak będąc jedyną częścią kraju, która przynosiła jakiekolwiek zyski ostatecznie odłączyła się od Kraju Jabłek, na co poprzedni suweren niechętnie musiał przystać. Nie stać go było na utrzymanie tam władzy, zwłaszcza, że nowi przywódcy tamtego rejonu zatrudnili najemników. Jednak mimo tych burzliwych początków, obecnie obie te nacje żyją ze sobą przyjaźnie i dzielą wiele wspólnych świąt i polityk, rozumiejąc swoje wspólne początki i to, co doprowadziło do ich rozdzielenia dróg. Spokojny kraj, gdzie ludzie żyją i starają się cieszyć z każdego dnia. Przynajmniej nie muszą się martwić jak związać koniec z końcem.
 • Forum
 • Stolica - Ōkīfune
  Ōkīfune bywa niekiedy nazwane "Miastem Złamanych Żagli" czy "Cmentarzem Statków". I zdecydowanie każdy, kto widzi to miasto jest w stanie zrozumieć dlaczego. Jego geneza bowiem zaczęła się od statku, który rozbił się w burzy na wybrzeżu, a jak się później okazało - prądy morskie podobny los zgotowały innym jednostkom pływającym. Mieszkańcy Kaigan no Kuni zdecydowali się wykorzystać materiały z tych statków by zbudować swoje miasto, zachowując wiele elementów, które nadawały się do reużytku. Wkrótce ta specyficzna architektura, przypominająca statki spoczywające na dnie czy złamane wpół podczas sztormu stały się tam popularnym widokiem i cechą architektury unikalną dla tego miejsca. Sama siedziba Teitoku przypomina bowiem gigantyczny okręt wojenny, wbity w skały wystające na mieliźnie. Mimo jednak takie widoku, który może niezbyt zachęcać - jest to jeden z najbardziej żywych portów w tej części świata, choć jednocześnie jego specyficzny układ pozwala się wielu osobom w nim zgubić.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów