• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kumo no Kuni - Kraj Chmur

Kraj Chmur, ulokowany na Nowym Kontynencie jest jednym z tych miejsc, gdzie nie chcesz nocować poza gospodą, a ludzie - będą spoglądali na ciebie z dystansem i ostrożnością. Skryty, tak jak chmury i mgły w nim się pojawiające jest miejscem nieprzewidywalnym i niebezpiecznym, zwłaszcza dla nieostrożnych podróżnych. Niebezpieczeństwem bowiem jest nie tylko zgubienie trasy w gęstej mgle, ale też ci, którzy wykorzystują tę zasłonę natury w swoich codziennych "obowiązkach". Kumo no Kuni ulokowane jest na północno-wschodnim skraju Nowego Kontynentu, a także posiada najdalej wysunięty na północ punkt na całym kontynencie. Od zachodu graniczy z Kaigan no Kuni, od południa zaś - z Sakura no Kuni oraz Ringo no Kuni. Jego tereny jednak dość szybko z nizinnych zaczynają się piętrzyć i niknąć w gęstych mgłach i niskich chmurach, wkrótce oddzielając ich ziemię od reszty świata zdradliwymi przepaściami, urwiskami czy kamiennymi ścianami.
 • Forum
 • Stolica - Unkai
  Nazwa stolicy dosłownie oznacza "Morze Chmur" i nazwa ta wcale nie jest przypadkowa. Miasto to bowiem ulokowane jest na szczycie gór, złożone z wielu platform i podwieszanych budynków, częściowo wykutych w skale. Są jednak w nim miejsca, które górują nad chmurami wiecznie przykrywającymi Kumo no Kuni - głównie Pałac Daimyō oraz siedziby Jashinistów, Mrocznego Bractwa, Asasynów, Ligii Skrytobójców oraz Morag Tong. Poza tym istnieje kilka punktów widokowych, pozwalających cywilom oglądać bezkres białego morza chmur, rozciągającego się pod nimi. Unkai jest też miejscem, gdzie ląduje większość państwowego budżetu, dbając o jakość budynków i ich wygląd.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów