• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kinu no Kuni - Kraj Jedwabiu

Kinu no Kuni jest państwem, które posiada silne powiązania z Kaeru no Kuni. Mimo jednak wielu bliskich powiązań (jak choćby to, że obaj feudali są ze sobą dalece spokrewnieni), na przestrzeni lat wykształcił swoją odmienną kulturę i sztukę do tego stopnia, że wiele osób nie porównałoby obu tych państw ze sobą. Mieszkańcy Kraju Jedwabiu uważają, że tak samo jak mieszkańcy Kraju Żab, tak i oni są chronieni przez Żabiego Króla, a teren, który zamieszkują, jest jego darem dla swojej małżonki, z której ludzie mogą skorzystać. Kinu no Kuni większość swojej granicy lądowej współdzieli z Kaeru no Kuni na zachodzie, jedynie na południu jej nieznaczną część wytyczoną biegiem rzeki, dzieląc z Shōnin Ōkoku. Zajmując w większości jeden z brzegów Żabiej Zatoki są morskimi sąsiadami dla Tako no Kuni.
 • Forum
 • Stolica - Chōmachi
  Chōmachi bywa nazywane czasami "Wielkim Ogrodem" lub "Miastem w Ogrodzie". I jest to bardzo adekwatny tytuł. Ulokowane niemalże w centrum kraju, posiada ogromną ilość parków i ogrodów, a większość ulic przyozdobiona jest kwiatami - czy to w formie klombów, idących wzdłuż drogi i oddzielających drogi dla pieszych i dla powozów, czy to w formie pnączy, ozdabiających budynki i łuki. Wszystko to sprawia, że miasto pachnie niezwykle pięknie, choć dla osób uczulonych na pyłki może być istnym koszmarem. Zapach ten jednak kusi wiele różnych gatunków motyli do tego stopnia, że trzeba uważać gdzie się siada, by takowych nie zmiażdżyć.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów