• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kinoko no Kuni - Kraj Grzybów

Pokojowy kraj jaki to nigdy w swojej historii nie szukał konfliktów z innymi. Mieszkańcy jak i najwyżsi z przywódców w Kinoko no Kuni nie wchodzą w żadne z konfliktów z innymi krajami, a jedynie skupiają się na tym co według nich jest najważniejsze - czyli zbieranie grzybów. Zamiast iść na wojaczkę, wolą stawiać na współpracę z tutejszą, nietypową naturą, która zarówno jest ich sprzymierzeńcem jak i wrogiem. I wychodzi im to bardzo dobrze, biorąc pod uwagę, że miejscowa zwierzyna traktowana jest przez nich jak świętość i tylko wyselekcjonowane gatunki nadają się polowania na nie i spożywania. W kraju znajdziemy zresztą parę nietypowych, nowych gatunków grzybów, które nie są spotykane nigdzie indziej. Najgroźniejszym z nich jest oczywiście Krwawy Kapelusznik, który odpowiednio przyrządzony jest stosowany przez powszechnych na tych terenach alchemików jako śmiercionośna trucizna na ludzi, którzy akurat odważą się na niecny atak przeciwko nim.
 • Forum
 • Stolica - Onyon
  Ogromna wyspa znajdująca się nieopodal wybrzeży Kraju Grzybów stanowi centrum kontroli reszty kraju. Posiadające taką samą nazwę jak wyspa miasto, znajdujące się w środku skalnej góry przypominającej grzyba, jest także stolicą jak i siedzibą panujących tam radnych nazywanych przez resztę kraju Mistrzami. Po wypędzeniu chciwego i złego Daimyo to oni objęli władzę i zajęli się opieką nad resztą kraju. Wokoło samej wyspy znaleźć można wielkie grzyby, które przerobione zostały przez użytkowników czakry na naturalne wieże strażnicze, gdzie żołnierze będący zarówno strażą Mistrzów jak i całej wyspy mogą z łatwością dowiadywać się o napływających z każdej stron statkach.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów