• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Tako no Kuni - Kraj Latawców

Kraj Latawców, choć wywodzi się z dość spokojnego narodu, w ostatnich czasach stał się zdecydowanie bardziej nastawiony na rozwój technologii, próbując dorównać Smoczemu Imperium w powietrznych technologiach. Z tego względu w ostatnich latach widać ogromne inwestycje zarówno w latawce i paralotnie, jak i w różnego rodzaju balony powietrzne oraz zastosowanie chakry do zasilania podniebnego sprzętu. I choć wiele im brakuje, widać dumę, z jaką odnoszą się do swoich lotników i z otwartymi ramionami przywitają wszystkich, którzy chcą pomóc w tym "podniebnym wyścigu". Kraj Latowców znajduje się w większości na Półwyspie Galionu, który przecina Wielką Zatokę Północną na dwie mniejsze - Żabią Zatokę na zachodzie, która stanowi także granicę morską Tako no Kuni z Kaeru no Kuni oraz z Kinu no Kuni, oraz na Zatokę Spokoju, stanowiącą morską granicę z Ringo no Kuni. Oczywiście, stanowią one także drogi morskie do Shōnin Ōkoku oraz Kitsune no Kuni odpowiednio, jednak z tymi dwoma krajami, Kraj Latawców dzieli także granicę lądową. Praktycznie cała zachodnia granica lądowa łączy kraj z piaskami Królestwa Kupieckiego, gdy wschodnia - z Krajem Lisów.
 • Forum
 • Stolica - Hikō
  Hikō jest miastem ulokowanym na północnym skraju Półwyspu Galionu i jednocześnie miejscem, które łączy go bezpośrednio z dużą wyspą ulokowaną nieopodal. Niekiedy nazywane Podniebnym Miastem, ze względu na to, że wiele budowli wychodzi bezpośrednio na strome klify i brzegi, a ścieżki w nim są wąskie i niezabezpieczone przed upadkiem. Duży system wind, tyrolek oraz wyciągów jest tu główną metodą transportu, a wielu mieszkańców wykorzystuje lotnie, by wyjść z domu i trafić do większego centrum transportowego. Hikō posiada także jeden z większych portów w Kraju Latawców, jednak tereny te są na tyle nieprzyjazne, że jedynie mniejsze jednostki są w stanie tam przycumować.
  5 Tematy
  146 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Ulice Hikō
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów