• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.10.2023 - zakończenie wydarzenia wioskowego w Amegakure a także rozpoczęcie nowego w Hanagakure. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Stolica - Dhahab

Miasto, jakie powstało "samo z siebie". Wybudowane początkowo z potrzeby posiadania głównego centrum wydobycia oraz handlu, przekształciło się w całkiem niezgorsze miejsce. Ulokowane zostało w dorzeczu największej rzeki oraz jej dopływu tuż w okolicach granicy z Krajem Dolin. Okolice Dhahab nie powalają - kilka pastwisk dla kóz i niewielkie poletka, jakie definitywnie "są bo są" i zdecydowanie nie wystarczą na całą populację. Dużo bardziej rzuca się w oczy ogromny port na peryferiach miasta, w którym ruch można zaobserwować od rana do nocy. Budynków może nie ma nad wyraz dużo jak na standardowe miasto, jednak jedno trzeba im przyznać - są absolutnie wysokie. Wraz z tym zaś dość jasnym jest, że mosty wysoko w górze, przejścia oraz schody na zewnątrz stanowią część systemu dróg dla mieszkańców, jacy rzadko kiedy mają powód do schodzenia na najniższe piętra miasta po coś innego, niż w stronę portu. Tam znaleźć można również budynki przeznaczone na magazyny, karczmy dla przyjezdnych oraz lokale osób zajmujące się transportem czy załadunkiem. Samo miasto jest zbudowane z tego, czego w około można znaleźć najwięcej - kamienie. Cała zabudowa jest praktycznie kamienna, z oczywistymi wstawkami z drewna czy metalowymi wzmocnieniami budowli, jakie bez tego zapewne dawno by się obaliły. Wykonaniem zaś nie odbiegają od architektury reszty Kontynentu, choć przyjezdni zza Gór Mugen często lubią w fasadę własnych lokali wtapiać rodzime dla ich miejsca zamieszkania elementy architektoniczne czy wykończenia.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów