• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Tokage no Kuni - Kraj Jaszczurek

Tokage no Kuni jest krajem, niekiedy nazywanym "młodszym bratem" Kaeru no Kuni. Jego kontynentalna część w znacznej części posiada podobny klimat do Kraju Żab, co pomaga szerzyć te pogłoski, jednak obaj przedstawiciele tych krajów wiedzą, że jest to nieprawda. Ich kultura i polityka są zgoła inne i Kraj Jaszczurów nastawia się mocno na jedność - zarówno ze sobą, jak i z naturą, pozostając gościnnym, acz zahartowanym ludem.
 • Forum
 • Stolica - Ryūzu
  Ryūzu jest zarówno nazwą wyspy, jak i nazwą największego miasta i zarazem stolicy Tokage no Kuni. Ulokowana na wyspie o tej samej nazwie zabudowa rozciąga się administracyjnie na całych ich terenach, choć posiada wiele stref, wypełnionych polami uprawnymi czy hodowlami zwierząt, które korzystają z tutejszego przyjemnego, ciepłego klimatu i wilgotnego powietrza. To, co może najbardziej dziwić to fakt, że praktycznie cała wyspa posiada ufortyfikowane wybrzeża, jakby szykowała się do obrony, a w szczególności od strony Ryūtō - północnego zachodu. Im bliżej jednak południowego wschodu, umocnienia oraz posterunki strażnicze są coraz rzadsze, a i zabudowa miejska jest coraz bardziej gęsta. Pałac Haidrake'a - ichniego Lorda Feudalnego, ulokowany jest jednak w samym centrum wyspy i stanowi kolejny przykład potężnych umocnień. Istnieją nawet plotki, że posiada podziemny system korytarzy, a nawet niewielki kanał wodny, pozwalający w razie ataku, bezpiecznie ewakuować rodzinę królewską.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów