• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Izumi no Kuni - Kraj Fontann

Kraj na południu Południowej Wyspy, żyjący przeszłością i dawno utraconą chwałą: skryty w strachu przed tym, co skrywają ruiny dawnych miast oraz obarczony skutkami nieprzemyślanych działań dawnych władców. Chociaż kraj nie należy do najmniejszych czy najbardziej nieprzystępnych miejsc na Południowej Wyspie, ludzie zamieszkują jedynie północne części kraju, nie zajmując swoimi miastami i osadami więcej jak 30% całej powierzchni Izumi. Największe miasta znajdują się przy północnej i zachodniej granicy kraju - jak najdalej od morza i stolicy. Znajdując się na południowym krańcu Południowej Wyspy słusznie można założyć, i co zdecydowanie nie powinno nikogo dziwić, że Izumi jest państwem bardzo ciepłym i słonecznym. Większość niego znajduje się na niewielkiej wyżynie, dopiero przy morzu obserwując obniżenie terenu i jego transformacje w niziny. Mimo tego znajduje się tutaj niewiele lasów, a większość z nich powstała za pomocą pieczołowitych starań zamieszkujących Kraj Fontann ludzi.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów