• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  30.10.2023 - zakończenie wydarzenia wioskowego w Amegakure a także rozpoczęcie nowego w Hanagakure. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Pozostałe kraje

Pomiędzy największymi nacjami w tej części świata, do których można śmiało wliczyć Banana no Kuni, jak i Kraj Burz na czele z Królestwem Kupieckim, znaleźć można pomniejsze kraje. Chociaż nie powalają wielkością, często stanowią bufor pomiędzy tymi większymi. W związku z tym przebiegają przez nie liczne szlaki, zarówno te handlowe, jak i podróżnicze. Nie wszystkie jednak należą do bezpiecznych, zwłaszcza w okolicach tych krajów, których sytuacja polityczna nie jest stabilna bądź, jak w przypadku Kraju Burz - mowa o terenach, jakie "krajem" są przede wszystkim tylko z nazwy.
 • Forum
 • Hanabi no Kuni - Kraj Fajerwerków
  Kraj Fajerwerków to swoisty kraj przejściowy pomiędzy pustyniami Sabaku no Kuni, a nizinami znajdującymi się w Banana no Kuni. Ze względu na to, w gorące piaski w pewnym momencie przechodzą najpierw w sawannę, potem zaś płynnie w żyzny i obfity w zieleń teren. Jest jednym z nielicznych krajów będącym w posiadaniu czarnego prochu, którego produkcja jest chroniona tajemnicą. W przeciwieństwie też do swojego wschodniego sąsiada - Omatsuri no Kuni - jest on jednak lepszej jakości i używają go nie tylko do produkcji fajerwerków, ale także i broni palnej.

  Subforum:
  2 Tematy
  40 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Hanabi no Kuni - informacje o…
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Kyōkoku no Kuni - Kraj Kanionów
  Upały, brak wody - Kyōkoku no Kuni to nie jest kraj dla słabych ludzi. Dodatkowo, nieudolność w rządach Władca doprowadziła do sytuacji, w której mało kto faktycznie uznaje jego zwierzchność - zamiast tego, dominują związki większych miast, które na mocy współpracy pomagają sobie nawzajem. Występuje tutaj zaskakująco duże bezprawie, które targa mniejsze miejscowości. Dopiero interwencja samozwańczych obrońców sprawiedliwości pomaga zakończyć rządy przestępców. Kraj jednak nie zmaga się tylko z rozłamami administracyjnymi, ale również i etnicznymi - bo na dzikich, nie do końca zbadanych terenach żyją plemienia "dzikich" - ludzi, o ciemnej, prawie czerwonej skórze. Zbytnio skupieni na przetrwaniu i swoich przyziemnych sprawach, pozostali mieszkańcy Kraju Kanionów nie są świadomi tajemnic tego koczowniczego ludu. Ale czy te sekrety pozostaną sekretami na długo?

  Subforum:
  3 Tematy
  22 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Miasteczko "Inunooshiri" …
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Omatsuri no Kuni - Kraj Festiwalów
  Kraj Festiwalów znajduje się w większości na stromych zboczach Gór Mugen, które opadają i przecinane są urwiskami i kanionami aż do niższych, nizinnych i pustynnych terenów, związanymi dość mocno z Sabaku no Kuni. Będący przez pokolenia nacją uciekinierów i uchodźców, stał się wręcz wielokulturowym centrum świata, gdzie święta nigdy się nie kończą. Ta jednak wesoła atmosfera jest jednak także doskonałą przykrywką dla osób, które planują zarobić w mniej... uczciwy sposób. Kraj swoją budową geograficzną przypomina falę rozbijającą się o strome zbocza. Jest to dość poetyckie przedstawienie, jednak wręcz idealnie obrazuje to jak z nizinnych terenów na zachodzie, od Hanabi no Kuni, oraz południa, od Sabaku no Kuni, znacząco rośnie i wręcz rozbija się o wysokie urwiska Gór Mugen na wschodzie, gdzie znajduje się także granica z Tanima no Kuni. Banana no Kuni, ulokowane na północ od Kraju Festiwalów także posiada bardziej wzniesione tereny, jednak są one znacznie wygodniejsze w przemieszczaniu się niż to, co znajduje się przy granicy z Krajem Dolin. Tamte bowiem urwiska zdają się być naturalnym murem utworzonym między tymi nacjami.

  Subforum:
  3 Tematy
  20 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Plac Świetlisty
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów