• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Komugi no Kuni - Kraj Zbóż

Kraj Zbóż jaki jest, każdy widzi. Pełno pól uprawnych znaczących pagórki, jeziora i góry. Te kilka elementów wystarczyłyby, by opisać całe to miejsce, a dla dopełnienia można by dodać wzmiankę o prostej ludności, jaka nie tylko oddała się roli - urodzili się jako farmerzy, całe ich życie od pierwszych chwil zostało skupione wokół pola i umrą wiedząc, że przeżyli życie na uczciwej pracy, w popołudniowym słońcu i z kosą w ręce podczas zbiorów. Fauna i flora tego regionu nie wyróżnia się szczególnie na tle innych miejsc. Zwierzęta mające te tereny za swój naturalny habitat ograniczają się głównie do ptactwa. Sprawia to, że największymi grupami zwierząt zamieszkującymi Komugi no Kuni są wręcz armie dzikich kruków, jakie czarne pióra i ostre dzioby stanowią klątwę i sól w oku każdego, porządnego rolnika, dbającego o swe plony jak o własne dziatki.
 • Forum
 • Stolica - Tōmorokoshi City
  Wielu mogłoby się pokusić o stwierdzenie, że daleko temu miejsca do bycia nazwanym stolicą, czy nawet faktycznym miastem. Miasteczkiem? Może. Miejsce to zdecydowanie nie jest okazałe. Nie przypomina w niczym tych "pereł" z obu kontynentów, które przyciągają wzrok i świadczą o zamożności regionu. Innymi słowy - miasto to jest dalekie od bycia okazałym. Dalekie od stanowienia atrakcji turystycznej, czy miejsca godnego odwiedzenia dla czegoś innego, niż same towary oferowane przez kraj. Niewielka mieścina, licząca może 100 000 mieszkańców, jaką to zbudowano na planie kwadratu. W większości zawalone sklepami, budynkami użytku publicznego czy domkami jednorodzinnymi. Próżno więc szukać bloków, ogromnych rezydencji, pałaców czy innych pomników, co jedynie potwierdza wcześniej stwierdzony fakt. - Komugi no Kuni nie jest krajem do zwiedzania; jest krajem do uprawy roślin, z którym handluje się jak tylko można.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów