• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Stolica - Tengoku

Zapierające dech w piersiach, ogromne miasto otoczone przez taigę w jakim to podobno mieszka 40% ludności całego Tetsu no Kuni. Z każdym rokiem jest ono coraz bardziej rozbudowywane, a dzięki rzece przepływającej obok, można ze stolicy wypłynąć również na otwarte morze na połowy rybne. Tengoku definitywnie należy do jednego z bardziej niesamowitych miast Starego Kontynentu, co świadczy o tym jak samurajowie musieli wkładać wysiłek w jego rozbudowę. Położone jest ono bardziej na zachodzie, gdzie tereny nie były takie górzyste i poprowadzone są z niego drogi do wszystkich najważniejszych miast portowych, a także osad produkcyjnych. Początkowo miało ono jedynie formę dość wielkiego zamku, jednak z każdym dobudowywano kolejne domy, karczmy, świątynie... aż stało się ono ogromną metropolią. Stolice można więc podzielić na trzy większe regiony. Zamek Kinzoku, dzielnicę rodu Ashikaga oraz tereny mu okoliczne. W samym zamku zamieszkuje Daimyō Miyamoto Musashi, wraz ze swoją rodziną oraz najbardziej zaufanymi doradcami.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów