• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kagi no Kuni - Kraj Kluczy

Niewielkie państewko graniczące przez większą część swojej granicy z Shijimą. Znajdują się pod ich ochroną i chociaż przez wielu uznawani za część Kraju Ciszy, są oddzielną nacją z własnym prawem i kulturą. Stanowi skrawek lądu, na którym pozornie nie ma czego szukać prócz puchatych owiec i idylli. Kraj chowa jednak pomiędzy swoimi szczytami lud, który dominuje inne pod względem zagadek logicznych czy zrozumieniem chakry, chociaż głównie pod kątem religijnym niż bojowym. Nacja pozbawiona większej polityki skupia się przede wszystkim na swoim spokojnym, rzadko kiedy zakłócanym życiu doczesnym. Kagi no Kuni mieści się na Południowej Wyspie, zajmując niewielki, południowy skrawek Półwyspu Shijimskiego. Większość granicy przebiega wzdłuż Kraju Ciszy, niewielkim jej skrawkiem zahaczając również o sąsiadujące od wschodu Komugi no Kuni. Niemal całą powierzchnię Kaagi stanowią góry. Szacuje się, że około 90% zajmuje masyw górski Lumlec. To właśnie na nim toczy się większość kagijskiego życia, a stoki masywu poznaczone są obecnością ludzką pod postacią miasteczek i osad.
 • Forum
 • Stolica - Orwick
  Główny ośrodek Kagi no Kuni nie jest żadną zapierającą dech w piersiach metropolią czy perłą współczesnego świata. W gruncie rzeczy jedyne co ma, to swoją wielkość. I mówiąc, że rozciąga się od wschodu do zachodu nie byłoby żadnym nadużyciem. Orwick znajduje się na zboczu jednej z gór w północno-zachodniej części kraju. Początkowo zbudowane zostało jako jeden wielki blok w zboczu góry, jaki obecnie uchodzi za najstarszy budynek w stolicy. Z czasem jednak coraz to kolejne osoby zaczęły budować swoje własne domy, zarówno z kamienia jak i drewna trzymając się prostoty i funkcjonalności, aniżeli stawiając na zdobienia i niepotrzebny przepych. Ten ogranicza się do wystawionej za oknem doniczki, kolorowej firanki czy, w przypływie kreatywnego obłędu, maźniętą farbą ścianą domu. Cały południowy stok zawalony jest od wschodniej do zachodniej części budynkami, rozciągając się niemal jak łańcuch bożonarodzeniowy zawieszony na choince.
  0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów