• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Kitsune no Kuni - Kraj Lisów

Jeśli dziecko by kiedyś zapytało, gdzie znajdują się te wszystkie fantastyczne istoty, o których rodzice czytają im baśnie lub opowiadają o nich przed snem, to jedną z lepszych i zapewne prawdziwych stwierdzeń. Jest to kraj, gdzie ludzie dążyli do jedności z naturą, pozbywając się przywiązań do rzeczy doczesnych. Pojedyncze świątynie, do których zmierzali pielgrzymi przekształcały się w miasta, a kultura chakry i bliskość z naturą przez pokolenia sprawiła, że Ci częściowo sami stając się naturą. Kraj ten owiany jest mistycyzmem oraz słynie ze swojego pacyfistycznego nastawienia.
 • Forum
 • Stolica - Den'enmiyakoshi
  Podobnie jak większość miast w Kitsune no Kuni, Den'enmiyakoshi było kiedyś pojedynczą świątynią poświęconą Lisiej Bogini ulokowanej w Lesie na południu kraju. Przybywająca jednak ilość pielgrzymów i ludzi, którzy zdecydowali się tam osiąść w pobliżu i pomóc w jej utrzymaniu na przestrzeni wieków coraz bardziej się zwiększała, aż w końcu z pojedynczej świątyni i kilku dodatkowych mieszkań wyrosło największe miasto Kraju Lisów. Stolica jest ulokowana w głębi lasu i zdaje się być umieszczona z największą dokładnością wewnątrz dużego lasu, zupełnie jakby była jego częścią. Mieszkańcy opanowali sztukę hodowli roślin w taki sposób, by te kierowały się w odpowiednią stronę, temu wiele budowli jest tam zwyczajnie wiekowym drzewem, które na przestrzeni lat uformowało ścianę czy sufit dla swoich lokatorów. Choć pozornie nie widać tam zabudowy obronnej, tak jest ona zamaskowana w lasach otaczających Den'enmiyakoshi i gotowa do wystawienia, gdyby ktoś kiedykolwiek zagroził ich neutralności.
  1 Tematy
  14 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Zajazd "Obfita Norka"
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów