• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Nichibotsu no Kuni - Kraj Zachodu Słońca

O Nichibotsu no Kuni można powiedzieć wiele. Jest to mały kraj ulokowany między czterema znacznie większymi, a jego bogactwem jest przemysł kopalniany. Jednak prawdziwym diamentem kraju jest jego stolica widoczna z oddali i przy dobrych wiatrach - nawet zza granic. Kraj słynie z bardzo rygorystycznego systemu karnego, który skutecznie odstrasza potencjalnych przestępców przed złamaniem prawa, a systemy socjalne pozwalają wielu ludziom żyć godnie. ]Kraj jest swoistym obszarem przejściowym. Od pustyń z Królestwa Kupieckiego do nizinnych, żyznych gruntów Kraju Bananów; od górzystych zbocz Kraju Burz, do leśnych polan Kraju Lisów. Sprawia to, że cały ekosystem jest dość ciekawy, pozwalając turystom dostrzec przeróżne gatunki ptaków, ssaków, gadów czy płazów. Rzadko da się dostrzec jakieś hodowle zwierząt, choć te oczywiście istnieją, jednak ze względu na niską populację poza stolicą zwyczajnie ciężko na nie natrafić. Podobnie z polami uprawnymi.
 • Forum
 • Stolica - Seidaitō
  Seidaitō, zwane niekiedy "Wielką Wieżą" idealnie odwzorowuje swój tytuł. Jest to najwyższa, wolnostojąca budowla na świecie, a zarazem miasto i jest ono nadal rozbudowywane. Normalnie pewnie by się zapadło pod swoim własnym ciężarem, jednak Mistrzowie Run zadbali o to, by było w stanie wytrzymać zarówno swoją masę, jak i zmieniające się warunki atmosferyczne. Mówi się, że to właśnie Seidaitō jest powodem, dla którego kraj ten nazywa się tak, a nie inaczej. Budowla pozwala bowiem oglądać zachód słońca praktycznie bez jakichkolwiek przeszkód, nie licząc kwestii atmosferycznych jak mgła czy chmury. Sama stolica dzieli się na pierścienie, czy też poziomy. Te ujemne stanowią wejście do rozległych kopalni. Niektórzy wredni nawet twierdzą, że te ciągną się daleko poza granicę Nichibotsu no Kuni, jednak nikt nie był w stanie tego udowodnić. Tam też pracuje znaczna większość cywili, dbając o to, by kraj nadal mógł eksportować marmur, kamienie czy drogocenne kryształy. Następnie zaś poziomy miasta lecą w górę, a im wyżej - tym drożej. Ze względu jednak na nieustanną rozbudowę w niektórych miejscach, gdzie jeszcze kilkanaście lat temu mieszkał Daimyō, teraz mieszkają bogatsi cywile. Budynki są w większości niskie, maksymalnie z dwoma piętrami, które w przeszłości zmienią się w fundamenty dla kolejnych pięter.
  2 Tematy
  45 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Piętro 213
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów