• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Nichibotsu no Kuni - Kraj Zachodu Słońca

O Nichibotsu no Kuni można powiedzieć wiele. Jest to mały kraj ulokowany między czterema znacznie większymi, a jego bogactwem jest przemysł kopalniany. Jednak prawdziwym diamentem kraju jest jego stolica widoczna z oddali i przy dobrych wiatrach - nawet zza granic. Kraj słynie z bardzo rygorystycznego systemu karnego, który skutecznie odstrasza potencjalnych przestępców przed złamaniem prawa, a systemy socjalne pozwalają wielu ludziom żyć godnie. ]Kraj jest swoistym obszarem przejściowym. Od pustyń z Królestwa Kupieckiego do nizinnych, żyznych gruntów Kraju Bananów; od górzystych zbocz Kraju Burz, do leśnych polan Kraju Lisów. Sprawia to, że cały ekosystem jest dość ciekawy, pozwalając turystom dostrzec przeróżne gatunki ptaków, ssaków, gadów czy płazów. Rzadko da się dostrzec jakieś hodowle zwierząt, choć te oczywiście istnieją, jednak ze względu na niską populację poza stolicą zwyczajnie ciężko na nie natrafić. Podobnie z polami uprawnymi.
 • Forum
 • Stolica - Seidaitō
  Seidaitō, zwane niekiedy "Wielką Wieżą" idealnie odwzorowuje swój tytuł. Jest to najwyższa, wolnostojąca budowla na świecie, a zarazem miasto i jest ono nadal rozbudowywane. Normalnie pewnie by się zapadło pod swoim własnym ciężarem, jednak Mistrzowie Run zadbali o to, by było w stanie wytrzymać zarówno swoją masę, jak i zmieniające się warunki atmosferyczne. Mówi się, że to właśnie Seidaitō jest powodem, dla którego kraj ten nazywa się tak, a nie inaczej. Budowla pozwala bowiem oglądać zachód słońca praktycznie bez jakichkolwiek przeszkód, nie licząc kwestii atmosferycznych jak mgła czy chmury. Sama stolica dzieli się na pierścienie, czy też poziomy. Te ujemne stanowią wejście do rozległych kopalni. Niektórzy wredni nawet twierdzą, że te ciągną się daleko poza granicę Nichibotsu no Kuni, jednak nikt nie był w stanie tego udowodnić. Tam też pracuje znaczna większość cywili, dbając o to, by kraj nadal mógł eksportować marmur, kamienie czy drogocenne kryształy. Następnie zaś poziomy miasta lecą w górę, a im wyżej - tym drożej. Ze względu jednak na nieustanną rozbudowę w niektórych miejscach, gdzie jeszcze kilkanaście lat temu mieszkał Daimyō, teraz mieszkają bogatsi cywile. Budynki są w większości niskie, maksymalnie z dwoma piętrami, które w przeszłości zmienią się w fundamenty dla kolejnych pięter.
  1 Tematy
  10 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Stajnia
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów