• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Inne miejsca

 • Forum
 • Ocean Północny
  Kraje, jakie nie do końca znajdują się już na Starym Kontynencie, jednak wciąż na tyle blisko, by dało się mówić o istniejących relacjach pomiędzy nimi. Ocean Północny stanowi dom dla nacji, jakim nie jest obce zimno i niższe temperatury. Chociaż stanowią część już kolejnego, sporego fragmentu lądu, ściśle rozłożone wyspy oraz cieśniny w miejscach przepastnych mórz przez długi czas pozwalały liczyć je w poczet krajów Starego Świata, aniżeli kolejne nowe, niezbadane tereny, do których bronią dostępu.

  Subfora:
  6 Tematy
  56 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Dom Eir
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Krainy Zwierząt
  Ciężko nazwać je oddzielnymi lokacjami, znajdującymi się poza znanymi kontynentami. W gruncie rzeczy nie wiadomo, gdzie one do końca leżą. Tak jak możliwe jest dostanie się do każdej z nich tym czy innym sposobem, nikt nie podjął się trudu, by oznaczyć je na mapie. Może na to mieć wpływ fakt, że niewiele osób ma do nich dostęp dzięki podpisaniu paktu z odpowiednią grupą zwierząt.
  4 Tematy
  348 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Ryūtō
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Kamui Niko
  2 Tematy
  8 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Mgławica Małych Wysepek
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • 0 Tematy
  0 Posty
  Nie ma postów
 • Informacje