• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Shōgo no Kuni - Kraj Południa

Kraj ten mieści się idealnie w centrum Południowej Wyspy, oddzielając od siebie Oni no Kuni oraz Kraj Koni. Krajobrazy witające przyjezdnych zdecydowanie są czymś, na czym warto zawiesić oko. Pełne lasów zdominowanych przez wysokie drzewa, sporadycznych zagajników, wapiennych skał czy głębokich jezior, Kraj Południa wpisuje się jako dobre miejsce do podróży dla osób poszukujących ładnych widoków. Bez względu na porę roku, często spotykane są obfite opady deszczu podtapiające tereny zalewowe oraz te leżące w okolicach rzek o płytkim korycie. Te jednakże same w sobie zdają się nikomu nie przeszkadzać tak długo, jak nie niosą dalej odłamków pewnej specyficznej skały. Owe różowobrązowe odłamki skalne, spotykane na terenie kraju, są jego największym problemem. Niepodobne do żadnego innego materiału spotykanego na ziemi "zdobią" krajobraz tego miejsca. Porzucone ziemie zostawione same sobie, zmagające się przez tysiąclecia z własnym problemem, przez który wiele osób wolałoby wymazać z pamięci istnienie tego kawałka lądu. Dawniej gościł na swych terenach pradawne cywilizacje. Teraz zaś - buntowników, rebeliantów i wszystkich tych, którzy wolą zaryzykować śmierć spowodowaną tajemniczą "zarazą" niż dalsze życie na własnych ziemiach ojczystych.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów