• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Nantō Renpō - Federacja Wysp Płd.

Tam, gdzie swój kraniec ma Południowa Wyspa u wybrzeży Kraju Koni czy Izumi no Kuni, tam też bystre oko mogłoby dostrzec majaczący w oddali brzeg wyspy - jednej z wielu, jakie znajdują się dalej na morzu, tworząc archipelag zwany przez jednych Zjednoczoną Federacją, przez innych Papuzimi Wyspami, a przez jeszcze kolejnych kolebką bezprawia. Na lądach tych zadomowili się bowiem wszyscy ci, którym z prawem nigdy nie było po drodze, a nie będąc spętanymi żadnymi zasadami mogą wieść życie zupełnie z nim niezwiązane. Biorąc pod uwagę łączną powierzchnię lądową, jest to też największe państwo tamtego rejonu świata. W miejscu tym dominuje klimat tropikalny, cechujący się wysokimi opadami oraz wysokimi temperaturami, do których znaczna część tamtejszych mieszkańców już dawno zdążyła przywyknąć. Mieszkańcy Federacji samych siebie nazywają wolnymi ludźmi, łowcami przygód, władcami mórz...prawdopodobnie jednak wszyscy wrzuciliby ich to worka o zupełnie innej nazwie: zwykli piraci, poczynający sobie jak sobie życzą na zajętych przez nich ziemiach. Federacja Wysp Południowych jest bowiem krajem bezprawia, rządzonym od dziesięcioleci przez piratów, bandytów, mafiosów i gangsterów. Każda osoba spod ciemnej gwiazdy znajdzie tutaj sobie miejsce i dom, chociaż może równie dobrze znaleźć i kosę pod żebrem: zdania ekspertów są podzielone co do kwestii przystępności wysp.
 • Forum
 • Stolica - Nassau
  Stolica Federacji znajduje się na najbardziej na zachód wysuniętej wyspie. Ba, cała ta wyspa jest stolicą - Nassau. Zwana też Czarnym Portem lub Stolicą Śmierci, stanowi miejsce z największą śmiertelnością wśród mieszkańców i przyjezdnych. To tutaj ulice wręcz tętnią życiem. Tutaj ubija się najlepsze interesy, znajduje najlepsze prochy, wynajmuje najlepszych fachowców no i, co istotniejsze, to tutaj najłatwiej zarobić kosę w plecy. W centrum miasta stoi niewielka wieża, zwana przez wszystkich rezydentów Wieżą Obrad. Gdy tylko pojawi się problem wymagający obradowania: z wieży bije dzwon, w niebo leci pióropusz czerwonego dymu, a na wszystkie wyspy zostają rozesłane papugi. Federacja nie posiada jednego władcy, za to każda wyspa ma swojego. Ze względu na tryb życia tutejszej ludności, zmieniają się oni dość szybko, to żeby mieć pewność, kto i kiedy jest władcą wyspy, dla każdego z nich przygotowano złote pierścienie ze szmaragdowym oczkiem.
  2 Tematy
  61 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Knajpa "Jolly Roger"
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów