• Ogłoszenia
 •  

  Kadra forum


  W przypadku pytań i niejasności, powyższe osoby z chęcią udzielą wszelakich odpowiedzi. Ze względu na fakt, że część administracji nie przebywa zalogowanymi przez cały czas na swoich kontach administratorskich, warto w profilu każdego z nich zapoznać się z zakładką "Połączone profile". Wsparcia można poszukiwać również wśród reszty kadry, bądź szukając odpowiedzi na MChacie/Discordzie. Warto jednak pamiętać, że to kadra forum posiada najbardziej dokładne informacje.

  Obecny rok: Jesień 162 rok


  Aktualności fabularnePrzedstawienie świataHistoria i chronologiaReputacja i BingoMapa świataInformacje o wioskachNiniejsze tematy stanowią podsumowanie aktualnej sytuacji fabularnej. Przedstawiają nie tylko realia, w jakich miejsce ma rozgrywka, ale również daje wgląd w przeszłe wydarzenia i sytuację w wybranych krajach, dzięki czemu łatwiej wdrożyć się w grę. Tematy te z czasem będą aktualizowane o nowe informacje, zmieniając się wraz z poczynaniami postaci.

  Kącik nowego gracza


  SamouczekRozwój i koszta chakryAtrybutyAtutyWzór Karty PostaciTransfer Kart PostaciSpecjalnie dla osób, które dopiero grę rozpoczynają, zebraliśmy wszystkie najważniejsze linki w jednym miejscu. Tak jak szybki dostęp do tematu rozwoju i atrybutów zapewne przyda się osobom na każdym etapie rozgrywki, tak samouczek zbiera wszystkie kluczowe informacje, porządkując je i oferując wszelakie objaśnienia zarówno dla osób zaznajomionym z realiami, jak i bardziej świeżym graczom.

  Nowości i ogłoszenia  ADMINISTRACJA PRZYPOMINA o konieczności dostosowania nazwy konta do istniejących zapisów w regulaminie. Login konta = nazwisko i imię postaci. Administracja zastrzega sobie prawo do zmienienia nicków graczy wedle obowiązującego wzoru od 8.07.2021 bez wcześniejszego informowania pojedynczo właścicieli kont.

  [2022/09/08] Wydarzenie w Baibai ewoluowało! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z jego nową, znacznie zmienioną wersją z wyjątkowymi nagrodami - Chapter I-B: Pod Rzekami Cieni. Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z nowym wydarzeniem wioskowym, o jakim informacje znajdziecie w temacie Aktualności fabularnych!
   

Nantō Renpō - Federacja Wysp Płd.

Tam, gdzie swój kraniec ma Południowa Wyspa u wybrzeży Kraju Koni czy Izumi no Kuni, tam też bystre oko mogłoby dostrzec majaczący w oddali brzeg wyspy - jednej z wielu, jakie znajdują się dalej na morzu, tworząc archipelag zwany przez jednych Zjednoczoną Federacją, przez innych Papuzimi Wyspami, a przez jeszcze kolejnych kolebką bezprawia. Na lądach tych zadomowili się bowiem wszyscy ci, którym z prawem nigdy nie było po drodze, a nie będąc spętanymi żadnymi zasadami mogą wieść życie zupełnie z nim niezwiązane. Biorąc pod uwagę łączną powierzchnię lądową, jest to też największe państwo tamtego rejonu świata. W miejscu tym dominuje klimat tropikalny, cechujący się wysokimi opadami oraz wysokimi temperaturami, do których znaczna część tamtejszych mieszkańców już dawno zdążyła przywyknąć. Mieszkańcy Federacji samych siebie nazywają wolnymi ludźmi, łowcami przygód, władcami mórz...prawdopodobnie jednak wszyscy wrzuciliby ich to worka o zupełnie innej nazwie: zwykli piraci, poczynający sobie jak sobie życzą na zajętych przez nich ziemiach. Federacja Wysp Południowych jest bowiem krajem bezprawia, rządzonym od dziesięcioleci przez piratów, bandytów, mafiosów i gangsterów. Każda osoba spod ciemnej gwiazdy znajdzie tutaj sobie miejsce i dom, chociaż może równie dobrze znaleźć i kosę pod żebrem: zdania ekspertów są podzielone co do kwestii przystępności wysp.
 • Forum
 • Stolica - Nassau
  Stolica Federacji znajduje się na najbardziej na zachód wysuniętej wyspie. Ba, cała ta wyspa jest stolicą - Nassau. Zwana też Czarnym Portem lub Stolicą Śmierci, stanowi miejsce z największą śmiertelnością wśród mieszkańców i przyjezdnych. To tutaj ulice wręcz tętnią życiem. Tutaj ubija się najlepsze interesy, znajduje najlepsze prochy, wynajmuje najlepszych fachowców no i, co istotniejsze, to tutaj najłatwiej zarobić kosę w plecy. W centrum miasta stoi niewielka wieża, zwana przez wszystkich rezydentów Wieżą Obrad. Gdy tylko pojawi się problem wymagający obradowania: z wieży bije dzwon, w niebo leci pióropusz czerwonego dymu, a na wszystkie wyspy zostają rozesłane papugi. Federacja nie posiada jednego władcy, za to każda wyspa ma swojego. Ze względu na tryb życia tutejszej ludności, zmieniają się oni dość szybko, to żeby mieć pewność, kto i kiedy jest władcą wyspy, dla każdego z nich przygotowano złote pierścienie ze szmaragdowym oczkiem.
  2 Tematy
  55 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Czarny Port Nassau
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów