• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Nōjō no Kuni - Kraj Farm

Kraj Farm to jedno z najmniejszym pod kątem powierzchni państwo położone na południowej części nowego kontynentu, pomiędzy Krajem Kwiatów, a Krajem Alkoholu. Historia tego miejsca sięga około jednego milenium, kiedy to zgodnie z legendą niejaka Arata Toshiko, samurajka pochodząca z Tetsu no Kuni założyła osadę o nazwie “Przystań Chłopów” w tych okolicach. Po wielu latach kolejni władcy przypisywali jej bycie protoplastą rodu Terada - panującej od trzech wieków rodziny właścicieli ziemskich. Najstarsze wiarygodne wzmianki w historii tych terenów sięgają jednak zaledwie cztery pokolenia wstecz. Przyczyna braku wielu informacji nie jest nikomu szeroko znana, a wynikało to prawdopodobnie z konfliktów z którymi niegdyś mieszkańcy Nōjō no Kuni musieli się borykać.
 • Forum
 • Stolica - Tonawa
  Stolicą tego kraju jest Tonawa - miasto z siedzibą Daimyo w centrum. Określa się je jako miasto typowo handlowe, bo tam następują wszelkie transakcje związane z eksportem surowców. Posiada budowę kamienną, a liczba mieszkańców nie przekracza około 30 tyś. mieszkańców.
  4 Tematy
  103 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Koszary Tonawy
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Azusa
  Opuszczona wioska znajdująca na wschodzie Nōjō no Kuni nieopodal granicy z Hana no Kuni. Wioska została opuszczona kiedy większa część jej mieszkańców została wybita podczas ostatniej wojny. Na środku wioski znajduje się aktualnie plac na którym widać pozostałości po straganach, był to kiedyś mały targ znajdujący się w niej. Na północ od targu znajduje się świątynia, W poprzednich latach mieszkańcy wyznawali w niej miejscowe wierzenia. Dookoła targu znajdują się zaniedbane oraz zdezelowane budynki, głównie mieszkalne bądź pozostałości po mniejszych zakładach które to były prowadzone w wiosce. Na północy od wioski znajduje się las w którym rosną głównie brzozy, od których to wioska zawdzięcza swoją nazwę. Na południu znajdują się pola uprawne, aktualnie w kiepskim stanie z racji na brak osób mogących zajmować się ich uprawą, przy polach znajduje się kilka chatek w których to kiedyś mieszkali "właściciele" pól. W południowo-zachodniej części wioski znajdują się farmy a na północno-zachodniej rozciąga się las. Przez drogę od wschodzi i zachodu oraz targ przechodzi droga, którą to można ruszyć w kierunku głębi Nōjō no Kuni bądź w stronę granicy do Hana no Kuni, idzie się wtedy przez brzozowy las. Jeżeli chodzi o centralne miejsce w wiosce jest nim studnia na targu w samym jej środku z którego to niegdyś można było czerpać wodę, teraz najpewniej wypadałoby oczyścić studnię z brudu, który się tam nagromadził przez czas w którym to była opustoszała.

  Ilość mieszkańców: Kilkoro, nie przekracza 10.
  Bogactwo wioski: Skromne, nie przekracza 10 000 ryo.
  Stan wioski: Poniszczona, w trakcie napraw.
  7 Tematy
  30 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Droga wychodząca na wschó…
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów