• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Wiosna 164r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  01.07.2024 - pojawiła się spowiedź nowego eventu Chapter II: Rauken. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniach.
  14.06.2024 - zostaje zamordowany kuzyn syna Nishi no Tsume. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  02.06.2024 - ex-Tsuchikage, Sabataya Shuten trafia do Bingo w związku z jej akcjami w Mieście Portowym Aki. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  30.04.2024 - nowe wydarzenie "wioskowe" w Tako no Kuni. Więcej szczegółów w aktualnościach fabularnych.
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Sakuragakure no Sato

Wioska położona jest na równinach w centrum Sakura no Kuni, pełnych zieleni oraz kwiatów wiśni dodających, jak całej reszcie kraju, nieziemskiego uroku. To wokół nich została zbudowana Sakuragakure i zadbano o to, aby jej styl był poważny oraz pasował do pięknych terenów. Nie mają przez to bezpośrednio dostępu do morza, jednak klimat tam jest bardzo stabilny i należy do tych cieplejszych. Zimy nie są srogie, wiosny lubią być gorące i z niewielkimi opadami deszczu, a kiedy nastaje lato, mieszkańcy muszą zadbać o to, aby nie paść z odwodnienia. Nie jest to jednak poziom gorąca na pustyni. W dodatku przez wioskę przechodzi sporej wielkości rzeka, to łatwo jest się ochłodzić w takie dni z racji na pozwolenie kąpania się w niej.
 • Forum
 • Siedziba klanu Chinoike
  Kompleks budynków należący do klanu Chinoike.
  2 Tematy
  37 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Pokój Ichigo
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Siedziba Fūinjutsu Kenkyū Sentā
  Sporych rozmiarów budynek znajdujący się w północno-wschodniej części Sakuragakure i będący siedzibą Fūinjutsu Kenkyū Sentā. Posiada on łącznie trzy piętra, parter, dwa poziomy piwnic oraz dach.
  Parter stanowią głównie pomieszczenia biurowe oraz magazynowe. Znajduje się tam także gabinet Głównego Naukowca ds. Pieczętowania Przedmiotów, ze względu na sporą powierzchnię magazynową oraz łatwość dla powozów transportowych w dostarczaniu materiałów. Z tego samego względu, część pomieszczeń przynależy także do grupy specjalizującej się w Pieczętowaniu Istot oraz Niesklasyfikowanych Rzeczy. Główni naukowcy jednak tych sekcji posiadają swoje siedziby i większość pomieszczeń na pierwszym piętrze placówki. Na drugim piętrze znajduje się siedziba Głównego Naukowca ds. Łamania Pieczęci. Sporą część tego miejsca zajmują archiwa i informacje, które są niezbędne użytkownikom Fūinjutsu do poszerzania wiedzy, by móc przełamywać techniki utworzone przez innych. Swoją siedzibę ma tam także grupa zajmująca się Pieczętowaniem Chakry. Na trzecim piętrze z kolei znajdują się sale konferencyjne, gwarantujące doskonały widok na wioskę, a także gabinet Dyrektora Fūinjutsu Kenkyū Sentā. Rzadko jednak można spotkać tam Uzumaki Yuri - ta z reguły przesiaduje bowiem w siedzibie Kage. Mówi się także, że dwa poziomy podziemne są najbardziej specyficzne i temu zostały tam schowane. Na poziomie -1 pracują bowiem naukowcy każdej rangi, których celem jest badanie Zapomnianych Pieczęci. No i w końcu poziom -2. Prawdopodobnie jedno z bardziej zabezpieczonych miejsc w Sakuragakure. Głównie ze względu na to, że znajduje się tam biuro Głównej Naukowiec ds. Barier, która ze względu na swoje Kekkei Genkai sama potrafi tworzyć odpowiednie warunki testowe dla swoich technik.
  1 Tematy
  26 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Siedziba Fūinjutsu Kenkyū…
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Siedziba Hantā Ryodan
  Wielki podziemny kompleks tuneli, który rozpościera się spod siedziby głównej Kage, na całą wioskę. Chociaż do siedziby istnieje kilka wejść awaryjnych, to główne wejście znajduje się w siedzibie samej kage i poza sytuacjami awaryjnymi nie korzysta się z innych. W podziemnych tunelach znajduje się niemal że całe miasto, odbierając członkom Łowców konieczność wychodzenia z tuneli poza misjami. Znajdą tu więc mieszkania, łazienki, kantyny, sale treningowe, sale biurowe a nawet sklep z wyposażeniem.
  2 Tematy
  56 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Sala treningowa
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Siedziba Klanu Yamanaka
  Parterowy budynek położony na obrzeżach wioski, w którym zamieszkuje klan Yamanaka, Dom nie wyróżnia się niczym spośród innych budynków mieszkalnych, a jego wystrój utrzymany jest w dosyć minimalistycznym, japońskim stylu. Sprawia jednak wrażenie przytulnego, a na szczególną uwagę zasługuje zarówno ogród jaki go otacza jak i wewnętrzny, urokliwy Tsubo-niwa
  3 Tematy
  132 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Główne wejście posiadłości
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Siedziba Klanu Hyūga
  Ogromny kompleks budynków, który został przydzielony dla rodu Hyuga. Z początku spodziewano się znacznie liczniejszej rodziny jednak z powodu rozłamu tylko część kompleksu jest zamieszkana. Składa się z kilku większych budynków mieszkalnych, w których rozlokowano mieszkania o różnych metrażach. Oczywiście największym apartamentem może się cieszyć Liderka klanu. Poza tym znajduje się też tutaj dojo, które służy do treningów, łaźnie damskie i męskie oraz kilka pomieszczeń służących do celów administracyjnych. Na zewnątrz zorganizowano dodatkowe miejsce do treningów a także niewielkie oczko wodne. Całość otoczona jest pięciometrowym murem odgradzającym rodzinę od reszty miasta.
  1 Tematy
  52 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Siedziba klanu Hyuga
  autor: Wyświetl najnowszy post
 • Siedziba klanu Uchiha
  Placeholder opis robi bążur
  2 Tematy
  23 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Dom Kagamiego i Nezuko
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów