• Ogłoszenia
 •  
  Aktualności fabularne
  Obecna pora roku: Jesień 163r.

  Poniżej znajdują się ostatnie wydarzenia oraz ważniejsze ogłoszenia. Są one często opatrzone datą dodania, przy czym najświeższe informacje umieszczone są na samym początku listy.

  28.08.2023 - Nowe wydarzenie wioskowe w Amegakure: Niepokojące wieści z Taki no Kuni docierają do Ukrytego Deszczu. Te zaniepokojone potencjalnym bezpieczeństwem wioski i Kraju Deszczu, zaczyna przygotowywać się na wojnę. Więcej informacji w aktualnościach fabularnych.
  27.08.2023 - relacje pomiędzy Banana no Kuni a Sakuragakure uległy poprawie. Więcej informacji w najnowszych aktualnościach fabularnych.
  22.08.2023 - zakończyło się wydarzenie w Kaeru no Kuni. Więcej informacji w aktualizacjach fabularnych
  03.08.2023 - została wrzucona zapowiedź eventu, Arc II: Pierwsza Konfrontacja. Więcej informacji w ogłoszeniach
  Kącik Nowego GraczaSamouczek Wzór Karty Postaci AtrybutyRozwój postaci i koszty chakry Atuty Klany i organizacje Informacje o świecie Handbook
  Powyższe tematy powinny zawierać wystarczająco informacji, by móc bez przeszkód napisać Kartę Postaci i rozpocząć grę. W przypadku dalszych niejasności, zapraszamy do kontaktu zarówno na chatboxie, przez wiadomości prywatne oraz przez nasz serwer Discord.
  Administracja
  Pingwinek Chaosu
  Główny Administrator
  Norka
  Główna Mistrzyni Fabularna
  Hefajstos
  Główny Moderator Kuźni
  Tora
  Główny Moderator Technik

  W przypadku jakichkolwiek pytań bądź uwag, powyższe osoby zajmują się wyszczególnionymi w ich tytułach zagadnieniami. Pomocą służy również cała kadra forum, wraz z moderatorami. Zapraszamy również do dołączenia do forumowego Discorda.
  Kadra Sakura no HanaDiscord Sakura no Hana
   

Stolica - Hikigaeru

Stolica Kraju Żab została wybudowana w jednym, prostym celu. By wyglądać. Wysokie kamienne mury i powiewające flagi dumnie rozpostarte na wysokim klifie kilkadziesiąt metrów nad morzem. Z wysokich wież strażnicy obserwują przypływające do portów ulokowanych na dole klifu, a także mają idealny punkt widokowy. Jedna z wież spełnia również funkcję latarni morskiej. Ulokowana przy jednym z ujść rzek, jest bezpośrednio połączona drogą rzeczną do bagien. Mieszkańcy Hikigaeru dbają o to, by miasto wręcz lśniło. Prawnie zakazane jest śmiecenie. Pojedyncze drzewa, klomby kwiatowe czy niewielkie parki dodają temu miejscu urokowi, jednak dominującym widokiem jest tutaj jasny, białawy kamień. Niczym prawdziwa perła, ma stanowić przykład chwały i dobrodziejstwa tego kraju.
 • Forum
 • Arena
  Arena stworzona na potrzeby wielkiego turnieju, który rozpoczął się późną wiosną 163 roku, po tym, jak sytuacja w Królestwie Kupieckim na południu się uspokoiła. Ulokowana na jednym z klifów kształtem przypomina owal z białego marmuru. Kilka wież widokowych zapewniało cudowny widok zarówno na podzielone na kilka obszarów walki, otaczającą arenę dziedzińce i ulice, panoramę miasta oraz morski horyzont. Jak została ona wybudowana tak szybko nikt nie wiedział, jednak żaden ninja nie został do tego celu zatrudniony. Na większe walki, wszystkie mury rozdzielające pojedyncze areny potrafiły się schować, tworząc gigantyczną, wspólną arenę. Gdy jednak nie było takiej potrzeby, owe mury były pełne trybun mogące pomieścić tysiące, jak nie więcej, gości i widzów, a wewnątrz nich znajdowały się pomieszczenia, które zmęczeni wędrowcy i podróżnicy, a także walczący mogli wynająć, by się zdrzemnąć i odpocząć. W niektórych sekcjach zaś przechowywane były zwierzęta - czy to w klatkach na potrzeby walk, jak lwy czy krokodyle, czy w stadninie, dla jeźdźców. Znajdowały się tam też sklepy wszelakiej maści, a na dziedzińcach wystawione były sceny i pojedyncze stoiska - od pamiątek, przez przekąski, po usługi rzemieślnicze dowolnego rodzaju.
  10 Tematy
  436 Posty
  Awatar użytkownika
  Ostatni post Re: Południowa Arena
  autor: Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów